Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (69)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ pampi - ZAWADA
  Niedziela, 14.12

  Nie Zdzisiu tego nadzoru a właściwie restrukturyzacji nie ma i nie było od wielu lat . Za Słoniny , za Nowaczyka , za Wilka . Wybieramy Prezydentów miasta i Radnych wielu przypadkach tych samych , którzy pozwalają na to aby spółki miasta " doiły " mieszkańców Elbląga kasy ?? Dlaczego ?? Nie wiem . Tylko Pan Ryszard Klim próbował coś z tym zrobić ale nie miał poparcia . No cóż.. premie , trzynastki trzeba mieć z czego płacić ?? Tylko z czyich portfeli i tak naprawdę za co ?? Ile procentowo w czynszu za mieszkania Nad Jarem , Sielanki , Zawady a o ZBK już nie wspomnę , to pieniądze dla tych spółek miejskich 5 % czy 50 % ?? (Pytanie retoryczne)

 2. 2
  --7
  ~ maruda.
  Niedziela, 14.12

  Pan Stefan pojawia się u bram niebios . Św. Piotr stwierdza - Hmm..Więc powiadasz żeś literat ? Wyglądasz jak Rembelski , ale , czy naprawdę nim jesteś ? Nawet nie wiesz jak różnych i podstępnych metod ludzie próbują , żeby się tu dostać . Na te słowa Pan Stefan wyciągnął za pazuchy kilka pomiętych kartek i podał Św. Piotrowi , który się odwrócił i naprędce udał się do Pana Boga . - Panie Boże , jest tu ..- Wiem wiem odpowiedział Pan Bóg z uśmiechem czyżbyś drogi Piotrze zapomniał , że Ja jestem wszędzie ? - Byłem u bramy . - I nie czytając tych kartek drogi Piotrze powiem , bo Ja jestem .. - A cha już , to mówiłem.. - Daj tego nieszczęsnego Rembelskiego nie do literatów , ale do tych co piszą prognozy pogody . Bo one są tak samo wiarygodne i prawdziwe jak to co pisze ten cały " literat ".

 3. 3
  +7
  ~ Zdzisław Dyrma -zasadniczo
  Niedziela, 14.12

  pampii-ZAWADA zgadzam się z Tobą całkowicie. EPEC ,EPWiK to pasożyty które żerują na mieszkańcach. Powstałe kliki kierownictwa i związków traktują spółki jak prywatne folwarki. A w EPEC wręcz bawią się spółką. Ryszard Klim ruszył temat EPEC. Arogancję kliki widziałeś na forach- inwektywy ,chamstwo to obraz obecny z cichym przyzwoleniem poprzedniego prezydenta. Zapewne to nie jest ostatnie słowo pana Klima.

 4. 4
  +2
  ~ pik
  Niedziela, 14.12

  Referendum i odwołanie RM będzie jedynym narzędziem aby PiS całkowicie nie zniszczył Elbląga.

 5. 5
  +5
  ~ Zulu Gula
  Niedziela, 14.12

  Gdyby nie pan Rembelski nigdy Maruda byś nie odkrył że jakis potencjał w tobie drzemie

 6. 6
  --5
  ~ marek elblaski
  Niedziela, 14.12

  Rembelski,kim ty jesteś?Jakims menorem,głosem ludu?Daj sobie chłopie na luzik,bo czasami ,jak czytam te wypociny,to płakać mi się chce...

 7. 7
  +7
  ~ lonia
  Niedziela, 14.12

  To prawdziwa diagnoza stanu obecnego, trochę sarkastyczna ale jak trafić do swiadomosci jeśli nie w ten sposób

 8. 8
  --8
  ~ oszczędź pan
  Niedziela, 14.12

  Zaintrygował mnie tytuł artykułu. Myślę sobie: o, coś ciekawego wreszcie. Wszedłem, przeleciałem wzrokiem tekst, po czym dostrzegłem nazwisko pod artykułem i od razu odechciało mi się czytać. Panie Rembelski, oszczędź pan tych wynurzeń.

 9. 9
  +6
  ~ Basia
  Niedziela, 14.12

  Elblążanie muszą poznać całą prawdę o finansach miasta aby dac odpór pisowskiemu populizmowi w najgorszym wydaniu. Karta seniora to tylko przedsmak pieniactwa i warcholstwa

 10. 10
  +3
  ~ powiec
  Niedziela, 14.12

  Mimo tego całego ujadania internetowej pisiarni chciałbym zwrócić uwagę, że pan Rembalski jest jednym z nielicznych lokalnych "publicystów amatorów" który stara się na swój swoisty sposób poruszać trudne elbląskie trematy. Jest charakterystyczne, że pislamisci zawsze potrafią jedynie ujadac i opluwać wszystkich anonimowo i nigdy ale to nigdy żaden pisior nie napisał, żadnego rozsadnego tekstu pod swoim imieniem i nazwiskiem! Dlaczego? Bo niestety przekracza to możliwosci intelektualne sympatyków pislamskie sekty, jedynie co potrafią to wierzyc w brednie jarkacza i powtarzać jego zmyślone kłamstwa!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0425169467926