Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (69)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ cieciorka
  Sobota, 13.12

  Na wesoło miło i ciekawie no i najważniejsze prawdziwie.....Po co było referendum? Straciliśmy 2 lata podzieliło się społeczeństwo na jaw wyszło kto z kim i poco działał i dziś co? Znowu nadchodzi cyrk straszenie komisarzem a może i referendum? No chciałbym jeszcze zobaczyć jak Kuchejda z Wilkiem po męsku rozmawiają i się nagrywają.....Panie Stefania bardzo fajny tekst.

 2. 2
  +3
  ~ ha, ha, ha
  Sobota, 13.12

  dobrze, panie Stefanie oni już nie będą, a teraz prosze wziąć leki na uspokojenie, coś te zmiany cisnienia kompletnie pana rozbiły, tak tytułem wytłumaczenia to ci radni pis to są przedstawiciele mieszkańców miasta oni ich wybrali, ci rani nie przylecieli z kosmosu tylko mieszkańcy miasta chca aby oni reprezentowali ich interesy, i ci mieszkańcy chca aby w tym mieście żyło im sie lepiej np poprzez posiadanie karty seniora, co w tym dziwnego, że oni chcą miec takie karty? to samo z nauczycielami, oni chca więcej zarabiać a pan chce im mniej płacić, normalna sprawa, ale pan do nich pretensje, że oni chca więcej zarabiać? przecież to normalny odruch, że ludzie chcą więcej, pana wywody przypominają mi opowieści takich debilków z okresu stanu wojennego

 3. 3
  +1
  ~ Magda
  Sobota, 13.12

  Ktoś tej pisowskiej głupocie musi dać odpór i czyni to pan Stefan, bardzo logicznie, dosadnie, poniekąd z humorem ale ktoś to musi robić. Fakt że zbiera za to baty od rydzykowych ale to znaczy że trafia w samo sedno sprawy.

 4. 4
  +6
  ~ powiec
  Sobota, 13.12

  Brawo Remabalski z pisiorami trzeba krótko!;) Pislamska sekta to banda analfabetów ekonomicznych, która chce dorwać się do władzy kampanią kłamstw, oszczerstw, pomówień i populistycznych obietnic bez pokrycia! To najwięksi szkodnicy Polski trzeba ich denaskowac i potępiać przy kazdej okazji! Oni zyją w IV wymiarze w zrujnowanej, okradzionej, niedemokratycznej Polsce! Tych psycholi trzeba leczyć a nie dopuszczać do władzy!

 5. 5
  +3
  ~ xyz
  Sobota, 13.12

  Wiedziałam że z Rembelskim jest coś nie tak, pamiętam go jak chciał być wojewodą i kręcił się przy Kozłowskim, a teraz gdy czytam głupoty które on wypisuje uważam, że jedynym ratunkiem dla niego jest wizyta u lekarza.

 6. 6
  +2
  ~ dokoła wojtek
  Sobota, 13.12

  W radzie Pis tworzy opozycję i wsparty urzędnikami/dyrektorami/ ze swego rozdania będzie miał pełny wgląd we wszystko. Ha, ha oświata i inne naiwniaki, które miały nadzieję na zmiany! PiS-y górą!

 7. 7
  +3
  ~ Karamba
  Sobota, 13.12

  Nic dodać nic ująć -

 8. 8
  --3
  ~ PRZYCZYNA NASZEJ NĘDZY!
  Sobota, 13.12

  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/JAK-ROZPOZNAC-ZYDA-na-czym-polega-judaizm-tego-dowiesz-sie-z-tej-publikacji-127

 9. 9
  +7
  ~ eliza
  Sobota, 13.12

  czytam i "W rzekomo sfałszowanych wyborach, PiS wprowadził do Rady Miejskiej w Elblągu trzynastu radnych. " dalsze czytanie odpuściłam sobie .PIS wprowadził sobie radnych ? Jak to możliwe ? ... czy to PIS gmerał przy urnach i w urnach ? .... PIS ma ,miał możliwość manipulacji w wyborach ? ! nie poddaję się reklamom i manipulacji .:)

 10. 10
  +6
  ~ Maz
  Sobota, 13.12

  Stefan może wreszcie opiszesz jak zostałeś dyrektorem odlewni w Pasłęku. Będzie super felieton

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.070907831192