Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (69)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ a
  Sobota, 13.12

  idzie nowe - ale tumaństwo podobne - elbląskie

 2. 2
  +8
  ~ członek PIS
  Sobota, 13.12

  REMBELSKI poparcie całe 83 głosy, kończ pan te bajdurzenie przegranego, który zły bo nikt go nie popiera. http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/wyniki/gminy/view/286101

 3. 3
  +7
  ~ twoje Waterloo
  Sobota, 13.12

  Ja nawet PISu nie popieram a i tak czytać tych bzdur nie mogę ..Rembelski i jego kompleks Napoleona ..i jeszcze tu cytaty z bibli wciskać ....nędzne to pióro oj nędzne ....!! Ale czego można oczekiwać po miejscowym bajarzu !!..zaduzo dopalaczy albo cos innego zarzywa ??

 4. 4
  +15
  ~ pampi - ZAWADA
  Sobota, 13.12

  Nie będzie " wojny w Ratuszu " , gdy nie będzie w Radach miast itp., Radnych z list partyjnych . " Upartyjnienie wyborów " samorządowych , jest i będzie, zawsze wysoko szkodliwe dla obywateli Polski . Bo wtedy o tym co się dzieje w " małej ojczyźnie " decydują liderzy partyjni , którzy mają zupełnie inne cele niż ich " wyznawcy " " . Ale może właśnie teraz, przy tej kadencji, elblążanie to zrozumieją ??? ( apol . p -pi )

 5. 5
  --7
  ~ elblążanin
  Sobota, 13.12

  Ma racje, więcej nie zagłosuje na pis. Nieodpowiedzialni ludzie

 6. 6
  +12
  ~ maruda.
  Sobota, 13.12

  Fatalnie zaczął Pan swój felieton . Nie należy stosować jakichkolwiek odwołań i przykładów z niechlubnej i pełnej wynaturzeń historii . Szczególnie , to razi i szokuje , jeśli przywoływane są przykłady z Niemiec hitlerowskich . I nawet , jeśli chciał się Pan wspomóc przykładem pełnym grozy czyli płonącym Reichstagiem , to nie uzyskał Pan zamierzonego skutku . A wręcz przeciwnie . Bo cokolwiek się dzieje w naszym Ratuszu , to jest to działanie fundamentalnie zespolone w pełni z demokratycznymi procedurami . A te zaistniały w wyniku wyborów samorządowych . A jak na razie nikt nie próbuje ich podważać . Zatem , Pan może apelować upominać grzmieć i doradzać i czynić wszystko , co dyktuje Panu serce w sprawie która Pana żywo interesuje . Tylko bez demagogii i bez fantasmagorycznej wizji .

 7. 7
  +8
  ~ pamiec chyba zakrótka??
  Sobota, 13.12

  Jeszcze niedawno PO i PSL dwoiło się i troiło by utrudnić życie wilka ,a teraz nawołuje sie by PIS tego nie robił ...co to  za zasady ??!!PO może a pis ma być potulny ...?? Panie rembelski weź pan swoich 83 ludzi co to czytają i zorganizujcie sobie namiastkę ratusza w nowakowie na ten przykład ...będziesz pan miał czas i miejsce ich nawracać na Rembelscynioizm ...połączony z idiotyzmem wtòrnym !!

 8. 8
  +7
  ~ Tuskoland
  Sobota, 13.12

  Panie Rembelski co to za koalicja obywatelska która wchodzi w d.p.e PO ?? Kogo pan popierasz i kto pana sponsoruje ?? Wnioskuje że chłopaki z PO płacą za te stronnicze i nierzetelne felietony mające na celu nic innego jak tylko oczerniac PIS . No chyba że pisanie tych bzdur to takie hobby !.! Moim zdaniem to jesteś pan POwcem undercover ...że niby niezależny !!

 9. 9
  +3
  ~ Igor
  Sobota, 13.12

  Kto go inicjuję czy to ma związek z poparciem obecnego prezydenta przez ich kandydata od matur?

 10. 10
  +6
  ~ pampi - ZAWADA
  Sobota, 13.12

  maruda "Tylko bez demagogii i bez fantasmagorycznej wizji " problem w tym , że ten Pan, nie potrafi inaczej . Czasami , można dostrzec też złośliwość . Tym samym zupełnie Pan ten nie odróżnia się , od wielu negatywnie odbieranych pseudo polityków , pseudo dziennikarzy i pseudo społeczników np : tych od " uwłaszczeń " . Niestety, takich osób w Elblągu mamy co raz więcej. No cóż ... wraz z coraz większym bezrobociem, mnożą się na potęgę patologie ?? ( apol . p-pi )

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0310769081116