Niedziela, 27.11.2022, Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (24)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ Arczibar
  Wtorek, 24.06

  Restrukturyzacja szpitali to poważna sprawa. Nie można wszystkich decyzji podjąć przez rok czasu. Widać że rozpoczęła się na dobre walka wyborcza Ważne że Jerzy Wilk temat zna bo zasiadał w społecznej radzie szpitala lat., nie będzie musiał zatrudniać pełnomocników i płacić im kilkanaście tysięcy zł. . Decyzje na pewno będą ale trzeba na nie czasu i dobrych pomysłów. Co z tego że szpitale się połączą skoro zostanie dług ?

 2. 2
  +3
  ~ ala
  Wtorek, 24.06

  pani Dyrektor |Mijkeskiego jako wielki fachowiec postawi wam tarota i wyjdzie, ze ona ma racje..... ;)

 3. 3
  +3
  ~ bezradny
  Wtorek, 24.06

  Pan radny Fedorczuk choć modli się w przedmiotowej sprawie (na zdjęciu) - brawo !!!. A co robią pozostałe dwie PISówy ??

 4. 4
  +6
  ~ bolo
  Wtorek, 24.06

  Szanowny Panie Pawle. Nie wiem skąd ma Pan takie dane, ale zasadniczo mijają się bardzo z prawdą. Zapomniał Pan o wielu rzeczach, bardzo ważnych dla nas Mieszkańców i samego szpitala. To poprzedniczka starej nowej dyr. szpitala wyprowadziła szpital na prostą przywracając normalność ( a była tylko rok). To Wilk nie odwołał się od wyroku sądu, a mógł i powinien (szpital się odwołał i dr. H. J. przegrał sprawę w Gdańsku) i szpital jest dalej zadłużany, pod rządami obecnej dyrektor. Nowe oddziały tj. pulmonologia i geriatria pomysły na szpital poprzedniej dyrektor, teraz są przedstawiane jako pomysły "swoje". Chyba to są fakty o których Pan zapomniał.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95417499542236