Niedziela, 27.11.2022, Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (24)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ mieszkanka
  Poniedziałek, 23.06

  Tylko p.Fedorczuk zapomniał dodać, że p.dyrektor (poprzednia )wyprowadziła szpital na prostą> Odkąd dyr. szpitala miejskiego jest P.Lech szpital znów popadł w długi.

 2. 2
  --5
  ~ wyb
  Poniedziałek, 23.06

  do wiza,- dla dobra mieszkańców to działa PiS, bo decyzje PO były błędem i dlatego miasto w referendum im podziękowało. Wiem że krytykujesz wszystkie działania Prezydenta, bo nie ważne że rządzi dobrze, ważne że nie jest z PO.

 3. 3
  --2
  ~ WON!!!
  Poniedziałek, 23.06

  wyborcom po życzę raka wątroby!!!

 4. 4
  +6
  ~ Łajza
  Poniedziałek, 23.06

  Alojzy zasadził ktoś tobie kopa w d...e?

 5. 5
  +12
  ~ inhbnkj
  Poniedziałek, 23.06

  A tym czasem w browarze zwolnienia i to na potęgę. Praktycznie cała administracja zostanie zwolniona i przeniesiona do Warszawy. Brawo Panie omnibusie Dyrektorze!!! Na Naszych oczach upada jeden z największych browarów w Polsce.

 6. 6
  +9
  ~ Dreptak
  Poniedziałek, 23.06

  "Uzdrowienie Szpitala Miejskiego wymaga przemyślanych decyzji" - czyli radni PiS z panem Wilkiem na czele umywają ręce - do PRZEMYŚLANYCH decyzji to oni nie są zdolni...

 7. 7
  --2
  ~ Do @Łajza
  Poniedziałek, 23.06

  A Ty jesteś normalny?

 8. 8
  +7
  ~ co to za pomysł
  Poniedziałek, 23.06

  Kolejny raz nic merytorycznego, żadnego pomysłu, tylko utyskiwania na Nowaczyka. W Warszawie mają jeden przekaz: wina Tuska, w Elblągu: wina Nowaczyka, chociaż już dawno nie rządzi. Proszę się nie ośmieszać. Pomysł na naprawę sytuacji - oddłużenie, to tak naprawdę zgoda na to, by dyrekcja szpitala rządziła dalej bez liczenia się z kosztami. Inne miejskie spółki też tak mogą? Przecież radni PiS dają przyzwolenie na powiększanie długu. O co chodzi?

 9. 9
  +2
  ~ Psiogłowy
  Wtorek, 24.06

  Panie Pawle, wedle pańskiej wiary, żródłem wszelakiego szczęścia, miłosci i młodosci wiecznej w chwale jest Pan ...(dla mnie - Jan). Na Hugona hipokryto mamisz i mamisz. Wracaj do domu Pana Jana. Tu trzeba działać nie wierzyc homo wiarusie. Do ksiązek, lub całowac w fingiel katabasa, co wam nolen volens najlepiej wychodzi. Precz z takimi radnymi. Nie PiS, a HiO (hipokryzja i Obłuda).

 10. 10
  +8
  ~ i co mamy
  Wtorek, 24.06

  Wilk zasiadał w radzie miasta ponad 20 lat,w radzie społecznej także zasiadał i co zrobił,jego koleś obecny członek PIS był dyrektorem - i co mamy - jedne wielkie nic. Przed wyborami Wilk robił ogromne zamieszanie w sprawie szpitala,wyrażał troske o pracowników a teraz co mamy .Jest coraz gorzej

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.7506730556488