Środa, 28.10.2020, Imieniny: Judyty, Szymona, Tadeusza
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 52)

27.06.2020, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 52)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.
 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 52) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2020-06-27 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ bluselka
  Sobota, 27.06

  Te fotki, datowane i bez zamazanych tablic rejestracyjnych, powinny byc wystane do policji.

 2. 2
  +9
  ~ KIEROWCA zawodowy
  Sobota, 27.06

  To nie kierowcy łamią przepisy ruchu drogowego , a służby porządkowe ,jak policja , straż miejska , którzy na to zezwalają .

 3. 3
  --1
  ~ Dostawca
  Niedziela, 28.06

  W większości te auta zaparkowane tak przy sklepach i restauracjach maja tabliczkę zaopatrzenie te zdjęcia zawsze są robione z tyłu auta a tabliczka jest za przednią szyba. Na starym mieście jest znak nie dotyczy zaopatrzenia tyle w temacie.

 4. 4
  +5
  ~ Naloter.
  Niedziela, 28.06

  Nieprawidłowe parkowanie ma ścisły związek z kulturą osobistą kierowcy. Jeżeli ktoś szanuje innych i stara się swoim zachowaniem to potwierdzać to nigdy nie tylko nie zaparkuje samochodu w nieodpowiedni sposób, ale też podobnie z kulturą zachowa się w innych sytuacjach. I nigdy nie będzie się tłumaczył, że to nie jego wina tylko nieodpowiednich przepisów, braku miejsc parkingowych, złego oznakowania itp.

 5. 5
  +4
  ~ nord
  Niedziela, 28.06

  Temat takiego ,a nie innego wadliwego parkowania w Elblągu bierze się z luznego podejscia Policji i Straży Miejskiej do lamania przepisow w tym zakresie 10 razy przejeżdzaja obok bez reakcji , tolerują stale ewidentnie nieprzepisowe zachowania kierowcow pewnych marek . Gdy za 11 razem ktos otrzymuje mandat jest mocno zdziwiony i o co chodzi ? to policja nas wychowuje do nieprzestrzegania przepisów np. twierdząc ,że parkingi przed centrami handlowymi to nie ich zakres , nawet ,gdy BMW stoi na trzech miejscach , lub miejscu dla inwalidy . Z tego powodu ,że polowa skladu policji ,czy straży miejskiej olewa swoją robotę nie należy od razu likwidować tych formacji , jak zrobil prezydent Elbląga z Izbą Wytrzeżwień , tylko wymienić kiepskich pracownikow psujących opinię calej formacji .

 6. 6
  +2
  ~ obywatel x
  Poniedziałek, 29.06

  rzeczywiście ,na zdjeciach widze samych dostawców,którzy dostarczaja swoja dupę pod same drzwi.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6702761650085