Piątek, 30.07.2021, Imieniny: Ludmila, Julita, Piotr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 48)

24.05.2020, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 48)

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia
 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 5

%80.0 %20.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 48) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-05-24 | _INFO_ELBLAG_PL
0

Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ Zdjecia
  Niedziela, 24.05

  To są zwykle barany zza kierownicy. A zdjęcia są dowodem i podstawa do ukarania. Tylko komu się chce wlepic im karę.

 2. 2
  +8
  ~ Oserwator
  Niedziela, 24.05

  A jak się nazywają piesi przekraczający jezdnię w niedozwolony miejscu albo rowerzyści przyjeżdżający przez przejścia dla pieszych gdzie nie ma ścieżki rowerowej ?

 3. 3
  0
  ~ Elbląg nie ma gospodarza.
  Niedziela, 24.05

  Ten , co jest, towarzysz Wróbel , to tylko administrator.Policja ma to w d...pie, Straż Miejska ma wolne. Róbta co chceta, nikt nad tym mie panuje.To po co w UM nam ta banda nierobow ***zistoplkow?

 4. 4
  +5
  ~ jasnowidz
  Niedziela, 24.05

  Jak widać w ELblągu nie obowiązują przepisy ruchu drogowego, Większość kierowców ma własne opanowane przepisy ruchu drogowego , chodnikowego i trawnikowego i to właśnie praktykują , a służba drogowa , policja i straż miejska na to zezwala i to jest okey, Niedługo prawdopodobnie będzie takie rozporządzenie ,że nie będzie potrzeba posiadać prawo jazdę , wystarczy ,że umiesz usiąść za kierownicą ,a dalej to będzie jak obecnie ,

 5. 5
  0
  ~ Korki
  Niedziela, 24.05

  Zdjęcie nr 4 Kapcia auto heheh

 6. 6
  0
  ~ Autentyk z Zawady.
  Niedziela, 24.05

  Tatusiu a Pani w psedskolu mówiła ze nie mozna niscyć tlawy, bo wtedy nasa ziemia płace. Tak mówiło dziecko do ojca, kiedy ten zaparkował swój wypasiony samochód na trawniku osiedlowym. A tatuś spojrzał błędnym wzrokiem na córeczkę i wypowiedział niezwykle mądre, wielce przemyślane zdanie: bo tu nie ma gdzie parkować, a tatuś musi widzieć z domku nasz samochodzik, żeby jakiś cham go nie porysował, a trawka tu nie jest potrzebna.

 7. 7
  --2
  ~ hghgg
  Niedziela, 24.05

  O co chodzi ze zdjeciem nr 12 TOYOTA YARIS na Daszynskiego, stoi w dobrym miejscu, wydaje sie ze w odpowiedniej odleglosci od przejscia, skrzyzowania to tam nie ma, jest wjazd na podwórkao miedzy blokami, ale nie skrzyzowanie.

 8. 8
  +2
  ~ fe42
  Niedziela, 24.05

  Chodzi o to, że Yaris stoi przy podwójnej linii. ciągłej

 9. 9
  +4
  ~ kiiih
  Poniedziałek, 25.05

  już 48 odcinek i co z tego, a no nic.! policja i nieroby ze straży miejskiej nic nie robią, a na Górnośląskiej i Traugutta pełno parkujących baranów!

 10. 10
  +2
  ~ Gagatek
  Poniedziałek, 25.05

  Pokażcie jeszcze tych baranów, co zajmują 2 miejsca na parkingu zamiast jednego - to też bardzo irytujące......

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.