Piątek, 21.01.2022, Imieniny: Agnieszka, Inez, Jaroslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 49)

31.05.2020, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 49)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęciaRedakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%66.7 %33.3


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 49) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-05-31 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ duduś
  Niedziela, 31.05

  Ale komuś się nudzi ,albo niektórzy to mają tak nudne swoje życie ,że muszą żyć cudzym!!! żałosne !!!

 2. 2
  +8
  ~ życie
  Niedziela, 31.05

  i teraz widzimy jakie mamy służby w Elblągu. do roboty zdjecia dowodem do ukarania.

 3. 3
  --6
  ~ KIEROWCA zawodowy
  Niedziela, 31.05

  A dlaczego tablice rejestracyjną są zakrywane , Jak widać to jest fotomontaż

 4. 4
  +5
  ~ Dzidek Bidek
  Niedziela, 31.05

  W 50 wydaniu mistrzów parkowania to już na pewno będą zdjęcia jak to właśnie ci parkujący kierowcy otrzymują mandaty oraz skierowanie na obowiązkowy kurs doskonalenia z przepisów ruchu drogowego. Natomiast ci co parkują na trawnikach i innych skwerach lub zieleńcach zostaną zobowiązani do posadzenia trawy na zniszczonych terenach i zabezpieczenia ich przed ponownym zniszczeniem

 5. 5
  +3
  ~ Ehhhhh
  Niedziela, 31.05

  Ale mieszkający na Ogólnej przy Lidlu mają fajnego sąsiada.... Robi im zdjęcia z balkonu aż miło...

 6. 6
  0
  ~ Ja
  Poniedziałek, 01.06

  Do autora zdjęcia nr 6 - bez sensu jest budowanie sztucznego napięcia pt. "wózek inwalidzki i zastawiony chodnik". Mój syn porusza się na wózku i znam problemy z jakimi się boryka niepełnosprawny. Proszę spojrzeć na jakość chodnika i krawężniki, nawet gdyby chodnik był pusty, normalny człowiek na wózku i tak pojechałby ulicą. Tutaj bardziej by przydało się uderzyć w administratora chodnika żeby wykonał "swoją robotę" a potem wychowywać chamskich kierowców.

 7. 7
  +2
  ~ miłypanek
  Poniedziałek, 01.06

  już 48 odcinek i co z tego, a no nic.! policja i nieroby ze straży miejskiej nic nie robią, a na Górnośląskiej i Traugutta pełno parkujących baranów! na Górnośląskiej to teraz jełop jeden na trawniku stawia w trawie i nic. trzeba deklowi chyba fotkę strzelić

 8. 8
  +4
  ~ obywatel x
  Poniedziałek, 01.06

  sam jestes nudny duduś ,,,nudny ,żałosny i do tego ślepy,udając ,że nie ma problemu.

 9. 9
  +4
  ~ kierowca zawodowy 2
  Poniedziałek, 01.06

  rozwiązanie tego problemu jest genialnie proste. 1.komendanci policji i SM do dymisji natychmiast. 2.powołać nowych ,którym będzie się chciało pracować. 3.podnieść wysokość mandatów za nieprawidłowe parkowanie ze 100 do 300 zł 4.powołać w policji i SM specjalne grupy,które będą zajmować się wyłącznie nieprawidłowym parkowaniem 5.dużą kwotę pieniędzy zebrana w krótkim czasie przeznaczyć na budowę dodatkowych miejsc parkingowych. o co... problem nie zniknie dopóki buractwo nie odczuje tego w kieszeni.zamieszczanie zdjęć ,nawet z widocznymi tablicami,niczego nie zmieni.co nie znaczy ,że należy przymykać oczy na łamanie przepisów.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.7675039768219