Piątek, 21.01.2022, Imieniny: Agnieszka, Inez, Jaroslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 50)

06.06.2020, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 50)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia


Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 50) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-06-06 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --6
  ~ Mieszko
  Sobota, 06.06

  Oosba, która robi te zdjęcia chyba nie porusza się samochodem. Rozumiem parkowanie gdzieś na strodku drogi, ulicy itp. Ale na osiedlach? Na Fromborskiej nie ma żadnego parkingu to gdzie mieszkańcy mają parkować? Proszę się przejechać na to osiedle i samemu zobaczyć jaka jest sytuacja, a nie od razu robić komuś zdjęcia i publikować. Rozumiem, że Panu/Pani nigdy nie zdążyło się, że nie było gdzieś miejsca parkingowego? Życzę więcej wyrozumiałości i oby ten los nie spotkał Pana/Pani. Pozdrawiam.

 2. 2
  +9
  ~ janusz6
  Sobota, 06.06

  Ten na szarych sz. to kompletny je.ł.o.p

 3. 3
  +10
  ~ Elb.
  Sobota, 06.06

  Pierwsze zdjecie na Szarych Szeregow powinno zakończyć się mandatem karnym.

 4. 4
  +5
  ~ Jubileusz
  Sobota, 06.06

  Po raz pięćdziesiąty piszemy MIASTO BARANOW ZZA KIEROWNOCY. I miadto nieudolnych służb które nie potrafią reagować. Tyle sytuacji tyle zdjęć. Mandaty sluzby powinni walić zdjęcie dowodem . A tu nic cisza.

 5. 5
  +5
  ~ emeryt
  Sobota, 06.06

  Prawdopodobnie w Elblągu nie obowiązuje Kodeks Drogowy ,Jest to jedno miasto w polsce na prawach samorządowych .

 6. 6
  +3
  ~ jukar
  Niedziela, 07.06

  i kolejny odcinek a służby dalej nic nie robią, a na Traugutta dalej parkują jełopy jak chcą, a na Górnoślaskiej to samo, parkuje gamoń na trawniku i nic dalej z tego, zrobie mu zdjęcie

 7. 7
  0
  ~ Gordon
  Niedziela, 07.06

  Do Mieszka , dlaczego kłamiesz, byłem na ul. Fromborskiej jest tam wiele dużych parkingów i nie ma problemu z parkowaniem dla lokatorów, problem jest dla przyjezdnych

 8. 8
  +1
  ~ Rtr
  Niedziela, 07.06

  Blokady na koła powinni zakładać! Zwlaszcza jak ktoś rażąco narusza przepisy albo non stop to robi . Na Gornoslaskiej na trawnik wjeżdża jeden i ten sam gościu od kilku lat . Na Zielonej parkują często tak ze szkoda gadać Miasto powinno pomyśleć o parkingach ich brak jest widoczny coraz bardziej.

 9. 9
  +1
  ~ 986 to są jaja
  Niedziela, 07.06

  Straż Miejska pracuje do 16stej . Szukaj Strażników Miejskich w elbląskich kebabowniach w godzinach pracy.W weekendy i święta wolne. Blokady na koła nie mają żadnej. Zezlomowane.

 10. 10
  --2
  ~ Mieszko
  Niedziela, 07.06

  Gordon, bardzo ciekawe jest to co piszesz. Miejsca parkingowe są wyznaczone dla mieszkańców Fromborskiej, ale nie dla bloku nr 9. (NIE WSZYSCY MAJĄ MIEJSCA PARKINGOWE). My niestety nie mamy gdzie parkować. To samo dotyczy bloku naprzeciwko. Proszę przyjechać w godzinach popołudniowych i samemu zobaczyć, jak jest. To rozumiem, że jeżeli Pan przyjeżdża jako "gość" do kogoś to nie parkuję Pan na chodniku? MASAKRA

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.87608194351196