Czwartek, 6.10.2022, Imieniny: Petra, Fryderyka, Artur
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 51)

13.06.2020, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 51)

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia
 

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 51) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-06-13 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ noname
  Sobota, 13.06

  galeria "Mistrzowie parkowania" bez aut pod piekarnią na Teatralnej nie może istnieć. no i prawdziwy "miszcz" na foto 14 :)

 2. 2
  +2
  ~ czytelnik
  Sobota, 13.06

  Tej plago chyba się nie pozbędziemy co za skur........two .Tępić takich aż do upadłego zamiast karać za maseczki jeb..... mandaty za parkowanie ale takie po 5000 tysięcy ja sanepid za wiadomo za co ale co tam ,kto by się przejmował autami lepiej teraz idzie karanie za maski

 3. 3
  +1
  ~ Norad
  Niedziela, 14.06

  Zdjęcie nr 3 ktoś sobie podjechał na moment bliżej żeby zapakować np. ciężkie meble z mieszkania a Janusze mają ból dupy. Bądźcie ludźmi ludzie...

 4. 4
  +2
  ~ Agitagi
  Niedziela, 14.06

  Można by było zrobić więcej parkingów przecież z miesiąca na miesiąc przybywa trochę aut. Niektóre bloki nawet nie mają parkingów to co mieszkańcy mają zrobić?

 5. 5
  0
  ~ gru
  Niedziela, 14.06

  zdjęcia z miejsca 13 i 15 standard. a policja nic z tym nie robi.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2805030345917