Wtorek, 11.08.2020, Imieniny: Luiza, Zuzanna, Wlodzimierz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 39)

18.01.2020, 09:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 39)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęci

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 39) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-01-18 | Fot.Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Proste
  Sobota, 18.01

  Barany do wyra niech wiada i tam parkują.

 2. 2
  +6
  ~ Konkurs
  Sobota, 18.01

  Czekamy który zaparkuje na górze drzewa i na dachu budynku.

 3. 3
  +8
  ~ jerzy
  Sobota, 18.01

  Ja tam 39 raz co robią służby do tego powołane?

 4. 4
  +5
  ~ gru
  Sobota, 18.01

  Do zdjęcia 39 przy Ogólniaku nr 2 to standard przy tej ulicy.

 5. 5
  +11
  ~ Jest weekend
  Sobota, 18.01

  Niedawno ponoć , Straż Miejska chwaliła się sukcesami w info elblag : 4 tysiące interwencji, pytam się gdzie ( patrz zdjęcia ):https://www.info.elblag.pl/78,60469,4-tysiace-interwencji-Straz-miejska-ma-za-soba-pracowity-rok.html bNIEROBY W MUNDURKACH MAJĄ WOLNE, A KASA DO KASY MIASTA NIE TRAFIA .

 6. 6
  +8
  ~ alakan
  Niedziela, 19.01

  i następny odcinek, a nieroby ze straży miejskiej niby pracują, śmiech na sali, artykuł jak to oni ciężko pracują, masakra

 7. 7
  +7
  ~ ERG
  Niedziela, 19.01

  Kilka dni temu ukazał się artykuł o naszej Straży Miejskiej. Mieliśmy okazję poznać ile to interwencji, mandatów, upomnień i temu podobne bzdury za które dziękował Pan Wróblewski za ich "CIĘŻKĄ" pracę. I co gdzie ci dzielni strażnicy? A może te wszystkie przypadki opisane w artykule zdarzają się po godzinie 15 lub w dni wolne w które zatyrani strażnicy odpoczywają po służbie. Reasumując nie do końca winiłbym kierowców za nieprawidłowe parkowanie bo to i samochodów w naszym mieście jest coraz więcej a miejsc do parkowania nie przybywa. Mam nadzieję że wypoczęte, sprawne zwarte i gotowe służby SM przestaną wypoczywać w bocznych uliczkach i wezmą się do roboty za którą tak ciepło dziękował PM Wróblewski.

 8. 8
  0
  ~ Leon
  Poniedziałek, 03.02

  To że kierowcy parkują byle gdzie to winę ponoszą też drogowcy.Przykład, przy cmentarzu Agrykola na całej ulicy postawiono znaki postoju i.zatrzymywania się.kiedyś było ze za wyjątkiem.świąt.obecnie nie ma wyjątku.Dlatego powstał.problem i to bardzo duży poniewaz parkowanie odbywa się po stronie stadionu na ścieżce.Ale i tak jest też nie zgodne.aby było śmieszniej to bardziej się dba o asfaltowe drogi niż zieleń ponieważ tam parkują kierowcy na murawie.Gorzkie pozdrowienia dla Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu.Miasta w Elblągu dlaczego ta instytucja istnieje nie dbając o zieleń w Elblagu

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.