Środa, 20.10.2021, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 38)

05.01.2020, 14:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 38)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.
 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia
 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%66.7 %33.3


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 38) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-01-05 | Fot.Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Zennon.
  Niedziela, 05.01

  A co jest nie tak na ostatnim zdjęciu?

 2. 2
  +1
  ~ Kierowca
  Niedziela, 05.01

  Do Zenona Myśle ze pierwszy przy znaku stoi przy skrzyżowaniu

 3. 3
  +1
  ~ Zennon.
  Niedziela, 05.01

  Do Kierowcy - to chyba jedyne sensowne wytłumaczenie, oczywiście o ile ten wjazd, którego urywek widzimy po prawej stronie nie jest np. drogą wewnętrzną. Choć sądzę, że nie o to autorowi chodziło, bo wtedy zdjęcie zrobiłby z innego kąta.

 4. 4
  +8
  ~ Polaku , obro} sie sam !
  Niedziela, 05.01

  Policja , Straż Miejska , prokuratura Ci w tym nie pomoże. Elblązaninie, obroń się sam ! Widać na tym przykładzie, kolejny odcionek i zero reakcji służb do tego powołanych. jest łamane prawo ale nikt nie egzekwuje. Ale gdy bedziesz handlować marchewką na chodniku albo wypijesz piwko, to zaraz reakcja jest, mandat, sąd . Kartonowe panstwo, miasto.

 5. 5
  +3
  ~ nord
  Niedziela, 05.01

  Te zdjęcia powinna ogladać Straż Miejska i Policja , a Clio przy Ratuszu to za swoją bezczelność tylko na wywiezienie lawetą się nadaje .Ale skoro wlaściwe sluzby nie reaguja ,to sam już nie wiem co można , a co nie i będę stawał jak inni przy Szpitalu Wojskowym centralnie na chodniku

 6. 6
  --28
  ~ Czesław
  Niedziela, 05.01

  Czepiacie się ***ół... Przecież to społecznie niska szkodliwość czynu... Są ważniejsze tematy niż takie tam parkowania... A tak poza tym to nie na każdym z tych zdjęć kierowcy popełniają wykroczenie.

 7. 7
  +6
  ~ noname
  Niedziela, 05.01

  foto 3, chyba już w którejś galerii było to auto w tym samym miejscu foto 11, pod samym nosem SM no i parking w ogrodach, zarządca parkingu ma to gdzieś więc pozostaje tylko śmiać się z tak parkujących

 8. 8
  +5
  ~ Nagel
  Niedziela, 05.01

  Przecież to są pieniądze, które same się pchają do budżetu miasta. SM ma chyba jakiś odgórny przykaz, aby na to nie reagować.

 9. 9
  +3
  ~ Kosynier
  Poniedziałek, 06.01

  A tam na Kosynierów (koło tych rusztowań) co jest nie tak?? Chyba tylko odwrócony znak, a nie źle zaparkowane auta.

 10. 10
  +2
  ~ Otoz
  Poniedziałek, 06.01

  To zwykle barany,a służby nieroby że pozwalając na taki stan.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.