Wtorek, 28.09.2021, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 40)

24.01.2020, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 40)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 40) ( zdjęć 15 )
Dodano: 2020-01-23 | Fot.Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ Tomek78
  Piątek, 24.01

  A cóż robi nasza słynna, zasłużona, zapracowana "Straż Wiejska" ?

 2. 2
  +16
  ~ A'Tomek 2020
  Piątek, 24.01

  Drogi Tomku78 - na to co wyczyniają nasi "kochani" kierowcy, nie tylko w przypadku parkowania, to nie pomoże żadna straż ani wiejska, ani miejska, ani metropolitalna, ba lekarswtem nawet nie jest policja. To co się dzieje to efekt polskiego chamstwa, braku szacunku wobec innych, megalomanii i zwykłego braku kultury osobistej. To już 40 artykuł i jak widać po nich kolejne tyle nie zmieni tu też nic. Bo Polak to szlachcic, ktoremu wszystko wolno, a jak wychodzi z domu to zachowuje się tak jakby szedł na wojnę. Stąd wszystko i wszystkich traktuje jak wroga i nie zna żadnej litości, a co dopiero mówić o kulturze.

 3. 3
  +9
  ~ Wolna amerykanka
  Piątek, 24.01

  Prawo w Polsce NIE DZIAŁA ! Nie działa prawo równierz w Elblągu, jak widać na zdjęciach. Służby powołane do tego Straż Miejska i Policja nie reagują . Ale jak zjesz bułkę w sklepie to cie aresztują i minimum 5 lat paki za zjedzona bułke dostaniesz.

 4. 4
  +4
  ~ Ludu
  Piątek, 24.01

  Chyba wsiowe cwoki .

 5. 5
  +9
  ~ aleksandra
  Piątek, 24.01

  A gdzie Straz Miejska i Policja ,która przejeżdża takimi ulicami parę razy?????????????????/ Telefon ręku i pisanie sms ważniejsze od pilnowania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 6. 6
  +3
  ~ Czytelnik
  Piątek, 24.01

  Na idiotow i debili przepisy nie obowiązują

 7. 7
  +2
  ~ policjant
  Piątek, 24.01

  zdjęcie nr 1 to prawdziwy strażnik teksasu - brawo ty :-)))

 8. 8
  +8
  ~ Tomasz
  Piątek, 24.01

  Niektóre zdj są lekko mówiąc naciągane, ale większość to ignorancja wszystkich i wszystkiego. Ale sam byłem świadkiem jak auta zaparkowane przy samym przejściu oznakowanym znakiem "Agatka" obok przejeżdźała Policja i żadnej reakcji.

 9. 9
  +8
  ~ kazia frazia
  Piątek, 24.01

  i na nierobów ze straży miejskiej idzie rocznie 2 miliony złotych. Pytam po co.?????

 10. 10
  +7
  ~ novak
  Piątek, 24.01

  to co jest na tych zdjęciach to nic w porównaniu z tym co się dzieje przy ul. Stawidłowej zwłaszcza w dni kiedy Dom POD Cisem organizuje jakieś narady wtedy to dopiero wychodzi z kierowców wszystko co najgorsze zwłaszcza gdy na parkingu na 8 miejsc jest 50 chętnych .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.