Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 35)

04.12.2019, 11:50:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 35)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.
 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 35) ( zdjęć 13 )
Dodano: 2019-12-04 | Fot.Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --6
  ~ twoj stary
  Środa, 04.12

  jak zwykle, 90% zdjec to miejsca, gdzie po prostu nie ma gdzie indziej zaparkowac :)

 2. 2
  +6
  ~ halinam
  Środa, 04.12

  ten idiota ze zdjęcia nr 1 to mógł do środka wjechać, a ta ochrona to często tak parkuje, niby ochroniarze a tyłków nie mogą ruszyć pare kroków, dziady jedne leniwe

 3. 3
  +6
  ~ Brak inwestycji
  Środa, 04.12

  Brak kasy na inwestycje w miescie? Na zdjęciach potencjalni sponsorzy, tylko trzeba wyjść za biurka.

 4. 4
  +6
  ~ jerzy
  Środa, 04.12

  Po raz 35 pytam co robią służby do tego powołane

 5. 5
  +2
  ~ Albert
  Środa, 04.12

  W końcu znalazły się zdjęcia z Daszyńskiego. To co się tu dzieje w godzinach porannych i popołudniowych przerasta wszystko. Rodzice dzieci ze szkoły robią z tej ulicy istny armagedon, zastawione jest dosłownie wszystko. Stoją na środku, cofają i zastawiają. Nie można dojść do śmietnika ani do sklepu. Nie wspomnę już i o tym że mieszkańcy Daszyńskiego i Barona sami nie mają gdzie zaparkować czy wyjechać. Brawa rowniez dla tych co jednokierunkową wąską ulicą Barona jezdżą pod prąd.

 6. 6
  +1
  ~ NeoDudek
  Środa, 04.12

  To już 35 reportaż o mistrzach parkowania, a jak dotąd na tym odcinku nie nastąpiła poprawa. To skutek słabej albo żadnej reakcji służb porządkowych. Tylko systematyczne karanie takich kierowców może spowodować przestrzeganie przepisów. Inaczej to tak nadal będzie jak dotychczas. Na głupotę naszych kierowców działa tylko bat, a jak mawiał niezapomniany pan Janek Kobuszewski: "chamstwu przeciwstawiamy się siłom, chamstwem i godnościom osobistom".

 7. 7
  +3
  ~ senka
  Czwartek, 05.12

  Zdjęcie 12 przedstawia głupotę i arogancję kierowcy. Niestety jest wielu mu podobnych, ponieważ w tym ciągu przy Teatralnej to jest codzienność, mimo postawionych słupków. Cwaniacy nic sobie z tego nie robią i nadal wjeżdżają na chodnik i drogę dla rowerów, nierzadko wjeżdżając i wyjeżdżają przejściem dla pieszych stawiając auto gdzie popadnie. Czemu w takich neuralgicznych miejscach nie przechadzają się patrole, żeby im w szyby mandaty powtykać?!

 8. 8
  0
  ~ mieszkaniec
  Piątek, 06.12

  CZY MISTRZOWIE PARKOWANIA SĄ WYNAGRADZANI PROSZĘ PODAĆ WYNAGRODZENIA ZA TAK BOGATĄ WIEDZĘ O PARKOWANIU .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.555517911911