Czwartek, 9.12.2021, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 34)

23.11.2019, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 34)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.
 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia
 

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%66.7 %33.3


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 34) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2019-11-23 | Fot.Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Dede
  Sobota, 23.11

  Tego rodzaju programy podsycają najniższa instynkty polactwa. Łażą z pieskiem i tropią źle zaparkowane samochody. To takie ORMO doby social mediów.

 2. 2
  +11
  ~ jerzy
  Sobota, 23.11

  Pytam po raz 33 co robią służby do tego powołane?

 3. 3
  +6
  ~ buu
  Sobota, 23.11

  ostatnio przy Domu Pod Cisem mającym 8 miejsc parkingowych zaparkowało kilkadziesiąt aut wszystkie trawniki każde miejsce w pobliżu tego domu okoliczne podwórka wszystko zastawione

 4. 4
  +4
  ~ Cdn
  Sobota, 23.11

  Parodia i niemoc służb. Komedia .

 5. 5
  +2
  ~ dfvv
  Niedziela, 24.11

  Rozumiem że ta seria artykułów ma na celu tylko wygenerowanie zysku z wyświetlanych reklam a nie walkę z pseudo kierowcami? Gdyby zależało wam na walce z takimi kierowcami to byście nie cenzurowali ich tablic rejestracyjnych.

 6. 6
  +2
  ~ dfvv
  Niedziela, 24.11

  Rozumiem że ta seria artykułów ma na celu tylko wygenerowanie zysku z wyświetlanych reklam a nie walkę z pseudo kierowcami? Gdyby zależało wam na walce z takimi kierowcami to byście nie cenzurowali ich tablic rejestracyjnych.

 7. 7
  +4
  ~ Łydka
  Niedziela, 24.11

  Zielona tam zawsze ktoś zastawi chodnik, lub stanie kilka cm od przejścia, baa straż miejska i policja to widzą, nawet jeden bezczelny typ przyznał się, że tak parkuje policjantom i reakcji żadnej.

 8. 8
  --7
  ~ Jaś Fasola
  Niedziela, 24.11

  Czego się ludzi czepiata?

 9. 9
  +2
  ~ mieszkaniec
  Niedziela, 24.11

  W Elblągu jest prawdziwa demokracja , każdy parkuje jak mu pasuje i dlatego nikt nie moze temu zabronić , We Francji nie ma demokraci ludzie palą samochody. meble, opony i tam nie ma skażenia powietrza ,a dlatego ,że wszyscy chodzą w maskach tlenowych . A my polacy mamy dobry z wrok i wszystko widzimy .

 10. 10
  +1
  ~ pieszy
  Poniedziałek, 25.11

  Bardzo dobrze, że te artykuły pojawiają się systematycznie i ośmieszają ignorantów łamiących prawo. A co za tym idzie pozyskane zdjęcia przez redakcje są przekazywane policji w razie potrzeby. Dlatego bójcie się ci wszyscy parkujący gdzie popadnie bo tak wam wygodnie.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0321049690247