Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 36)

13.12.2019, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 36)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.
 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia
 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 36) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2019-12-13 | Fot.Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +13
  ~ Ploterek
  Piątek, 13.12

  Takie mam pytanie do autorów zdjęć, pewnie retoryczne, ale co mi tam. Czy choć jeden z autorów tych jakże wspaniałych zdjęć zrobił coś więcej niż zrobienie zdjęcia i wysłanie do redakcji Info Elbląg? To aż się prosi żeby do idioty z Audi, który zaparkował na miejscu dla niepełnosprawnych wezwać patrol Policji lub SM. Przyjadą na 100%.

 2. 2
  +8
  ~ A czemu
  Piątek, 13.12

  Moze badzmy wreszcie szczerymi ludźmi i mowmy wprost kolki zza kierownicy a nie mistrzowie .

 3. 3
  +9
  ~ Odcinek 36 izero reakcji
  Piątek, 13.12

  Halo ! Czy jest w Elblagu Policja , Straz Miejska ? NIE MA! Dowod,zdjecia , odcinek 36, zero reakcji sluzb prewencji.

 4. 4
  --1
  ~ Uboot U 52
  Piątek, 13.12

  A dopiero jakie cuda wyprawiają kierowcy parkujący na osiedlach mieszkaniowych, szczególnie na Zawadzie. Tam nie są przestrzegane żadne przepisy kodeksu, nie mówiąc o braku podstawowych zasad kultury. Gdyby "nie daj bóg" doszło tam do tragedii jak chociażby wybuchu gazu albo poważnego pożaru to prowadzenie akcji ratowniczej byłoby niemożliwe. I niestety kierowców nie usprawiedliwia tłumaczenie, że brakuje miejsc parkingowych.

 5. 5
  +7
  ~ Monter
  Sobota, 14.12

  A od czego są zebrania wspólnoty na osiedlach szczególnie na Zawadzie? Parking piętrowy wybudujcie sobie

 6. 6
  +2
  ~ Kocioo
  Niedziela, 15.12

  Toyota z głównego zdjęcia jest sfotogrfowana tuż przed nieuchroną karmą. Pies jest już gotowy do osikania koła.

 7. 7
  --2
  ~ JaM
  Niedziela, 15.12

  Zdjęcie 16, ostatnie koło poczty. Polak Polakowi Polakiem . Wiem jest zakaz parkowania ale masz dużą ciężką paczką , którą musisz wnieśc na pocztę. Musisz tam zaparkować aby to zrobić zwłaszcza że czesto nie ma tam w okolicy gdzie stanać. Facet zostawił miejsce do przejścia , wjechał troszkę na chodnik aby mniej blokowac ruch. Bądźmy dla siebie ludźmi, troszkę zrozumienia.

 8. 8
  --1
  ~ nord
  Niedziela, 15.12

  zapraszam wykręcającą się od tego policje na parkingi centrow handlowych , tam są piękne przyklady bezczelności w parkowaniu , nie tylko na kopertach dla inwalidów.Ale policja z wrodzoną sobie obojetnością twierdzi ,że to nie ich zakres . jak to mowi wiekszość ,aby do wczesniejszej emerytury .

 9. 9
  +1
  ~ mis
  Niedziela, 15.12

  w miescie brakuje na wszystko pieniedzy gdzie jest straz miejska i blokady na kola z wysokimi mandatami nic tak skutecznie nie uczy jak kara po kieszeni

 10. 10
  +1
  ~ Nagel
  Niedziela, 15.12

  Przecież to jest wspaniałe źródło finansowania straży miejskiej. W Gdańsku jej funkcjonariusze działają prężnie i wielokrotnie widziałem jak wystawiali mandaty za takie parkowanie. Tylko u nas SM udaje, że nie widzi problemu.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1530740261078