Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 33)

10.11.2019, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 33)
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 33) ( zdjęć 15 )
Dodano: 2019-11-10 | Fot.Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ mieszkanka
  Niedziela, 10.11

  Jeszcze powinni sfotografować ul.Pionierską .Tam po jednej stronie zastawiony jest cały chodnik i albo idąc trzeba ocierać się o brudne samochody albo iść ulicą .Z tyłu bloków mają ogródki a samochody stawiają na wąskim chodniku .Policja przejeżdża tędy wiele razy dziennie i nie zwraca na to uwagi ale na przechodniów którzy przechodzą nie po pasach już tak i potrafi wlepić mandat .Gdzie tu logika.

 2. 2
  +9
  ~ Rety
  Niedziela, 10.11

  33 odcinek tej żenady i nie ma efektów i reakcji służb. Jeżdżą trada paliwo a efekt żaden nadal łamane są przepisy i prawo. Dowody macie na zdjęciach i co żaden nie jest ukarany.

 3. 3
  +2
  ~ noname
  Niedziela, 10.11

  co jest nie tak na zdjęciach 10 i 11?

 4. 4
  +3
  ~ mal
  Poniedziałek, 11.11

  wstyd dla redakcji i zero odzewu od służb, czy nie możecie przesłać tych fotek aby był jakiś efekt, bo tak to nic z z tego!

 5. 5
  +4
  ~ babcia
  Poniedziałek, 11.11

  mnie te zdjęcia nie interesują , bo na co dzień widzimy ,jak jeżdzą i parkuja kierowcy . Powinny one interesowac policję ,bo im za to placimy . A ich albo nie widać , albo przejezdzaja obojetnie wobec lamiacych prawo kierowcow ,że sama już nie wiem co jest przepisowe ,a co nie . Mam wrazenie ,że na przestrzeni ostatnich 50 lat nigdy nie mieliśmy tak slabej i malo zaangazowanej policji .Aby do fajrantu i aby do emerytury , oczywiscie nie dotyczy to wszystkich ,ale zbyt wieli jest w policji tych ,ktorzy nie powinni tam nigdy się znależć .

 6. 6
  --3
  ~ Joluś
  Poniedziałek, 11.11

  ~noname: Kpisz, czy o drogę pytasz? Jeżeli naprawdę nie wiesz, poczytaj, jeśli umiesz czytać, kodeks Prawo o Ruchu Drogowym a będziesz znał/a odpowiedź na swoje pytanie i na wiele kolejnych.

 7. 7
  +1
  ~ Gdzie jest straż miejska
  Poniedziałek, 11.11

  Wyślijcie te zdjęcia do straży miejskiej i niech w końcu do roboty się wezmą a nie tylko warują na starówce..

 8. 8
  +3
  ~ Auto
  Poniedziałek, 11.11

  Zakaz parkowania w całym mieście poza miejscami do tego przeznaczonymi (oznaczonymi)

 9. 9
  +2
  ~ ff11
  Poniedziałek, 11.11

  Rozjechane trawniki przy głównych ulicach miasta, a gdzie są lenie z SM ?

 10. 10
  0
  ~ Len
  Poniedziałek, 11.11

  Jeśli chodzi o parkowanie w Elblągu to najgorszym problemem jest zaparkowania aut na zielonej murawie oraz na parkingach dzierżawionych przez.mieszkańców bloku gdzie właściciele maja problem z zaparkowania ponieważ pseudo kierowcy uważają że teren oznakowany znakiem parking tylko dla mieszkańców bloku i nr.Jest prawdą że parking przy ulicy Grunwaldzkiej nie należy do żadnej apteki i my mieszkańcy tych bloków zrobimy wszystko aby dojść prawdy kto dał pozwolenie na 2 różne apteki obok siebie dla nas jest to uciażlwe i dzień i w nocy.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0705668926239