Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 29)

07.09.2019, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 29)
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 29) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2019-09-07 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ noname
  Sobota, 07.09

  foto 1, prawdziwy mistrz... foto 11, co jest nie tak ?

 2. 2
  +4
  ~ S
  Sobota, 07.09

  Proponuje cykl mistrzowie rady miejskiej. Co do mistrzow parkowania widac ze skutku nie przynosi policji strazy nie ujrzysz w mieście.

 3. 3
  +2
  ~ Czupakabra
  Sobota, 07.09

  Niektore zdjecia sa zalosne. Robione przez osoby ktore chyba nigdy nie mialy samochodu i nie znaja problemu braku miejsc parkingowych.

 4. 4
  +2
  ~ Zbych
  Sobota, 07.09

  No,właśnie co robi SM i Policja? Przedszkole nr 4 ul. Szczecińska tu to dopiero wolnoamerykanka samochody parkowane na skrzyżowaniach na chodnikach nie można wyjechać bo żadnej widoczności ani z lewej ani z prawej . Nie wiem jak niektórzy zrobili prawo jazdy .

 5. 5
  +4
  ~ nauczycielka
  Sobota, 07.09

  brak miejsc parkingowych nie upoważnia do łamania przepisów drogowych.to tłumaczenie typu "zabiłem faceta ,bo mi się jego twarz nie podobała".czyste ignoranctwo.nawet gdy będą parkingi to chamstwo nie podejdzie 100 czy 200m tylko podjedzie pod same drzwi.nie ma co się oszukiwać.przykład:codziennie pod jedną ze szkół były łamane przepisy ruchu drogowego.większość parkowała w niedozwolonym miejscu.akcja policji w ostatnich dniach i nagle okazało się,że można zaparkować dalej ,podejść te parę metrów i nikomu korona z głowy nie spadła.szkoda tylko ,że to jednorazowa akcja.

 6. 6
  +7
  ~ Ciekawski
  Sobota, 07.09

  Zdj. 10 co jest nie tak??

 7. 7
  +13
  ~ oko
  Sobota, 07.09

  Zle parujący się opatrzyli, proponuje cykl o właścicielach milusińskich obsrywającymi trawniki, palaczach rzucających pety gdzie popadnie. POWODZENIA.

 8. 8
  --1
  ~ mieszkaniec
  Sobota, 07.09

  Jak widać kodeks drogowy nie obowiązuje w całym kraju . Kierowcy uważają ,że po to mają samochód ,że można wszędzie zaparkować , to się nazywa wygoda życia .

 9. 9
  --2
  ~ paranoja
  Sobota, 07.09

  Zamiast latać po mieście z tym aparacikiem w komórce weź zajmij się czymś, np zamknij się na strychu lub w piwnicy i rób sobie dobrze. Za nieprzepisowe parkowanie odpowiedzialne są odpowiednie służby a nie jakiś pstrykacz fotek. Staje się to już nudne i żenujące więc kończ waść i wstydu sobie oszczędź tym konfidenstwem!

 10. 10
  +9
  ~ obatel
  Sobota, 07.09

  rzeczywiście masz paranoję

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1601140499115