Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 31)

20.10.2019, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 31)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia
 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 31) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2019-10-20 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ BOG
  Niedziela, 20.10

  Co za bambusy z tych kierowców.

 2. 2
  +9
  ~ Elblążanin
  Niedziela, 20.10

  Tkwicie w swoim uporze, emitując 31 odcinek serialu „Mistrzowie parkowania w Elblągu”. I z jakim skutkiem? Żadnym. Tak długo jak Policja i Straż Miejska nie bedą reagować, tak długo nic się nie zmieni. Należałoby zapytać raczej władze miasta, co robią, aby rozwiązać problem. Na dziś odpowiedź brzmi „nic”. I mają się dobrze. A kierowcy nadal nie maja gdzie parkować. Taki małomiasteczkowy Elblag.

 3. 3
  +5
  ~ obywatel
  Niedziela, 20.10

  Nadal wam sie ta glupia sekcja nie znudzila?

 4. 4
  +9
  ~ Znowu
  Niedziela, 20.10

  Pola ująć ten artykuł potwierdza się że w Elblągu nie ma służb. A straż miejska kijami rozgonic.

 5. 5
  +6
  ~ Serio
  Niedziela, 20.10

  Skoro wam to przeszkadza to wezwijcie straz, nie rozumiem co takie zdjecia maja na celu

 6. 6
  +9
  ~ alakan
  Niedziela, 20.10

  nic nie robi policja i nic nie robi straż miejska, same lenie, a na Górnośląskiej non stop ćwoki parkują na trawnikach i chodniku i nic

 7. 7
  +4
  ~ Fredek
  Niedziela, 20.10

  A na chodniku przy przychodni Jaśminowa,znak zakazu postoju,chodnik zastawiony na całej długości i szerokości,piesi jak i mamy z wózkami muszą przechodzić hezdnią,bo nie ma innej możliwości-będzie reakcja jak dojdzie do nieszczęścia.Nadmieniam,że na Gwiezdnej jest parking za dwa złote na godzinę i co?

 8. 8
  +6
  ~ Łojej nie mam gdzie parkować
  Niedziela, 20.10

  Ludziska tu nie chodzi o to, że policja czy straż miejska słabo reaguje na te fakty złego parkowania. Tu chodzi o to, że zbyt wielu kierowców zostawiło swe mózgowie w domu, co głównie widać przy parkowaniu, ale też istnieje podczas innych sytuacji drogowych. I ten sposób zachowań jest właśnie naganny. A jeżeli zmotoryzowani twierdzą, że to parkowanie jest konsekwencją zbyt małej liczby miejsc parkingowych to muszą zrozumieć, iż jest to normalna sytuacja wynikająca z postępu cywilizacyjnego. Stąd jeśli nie masz garażu czy miejsca parkingowego to niestety szukaj odpowiedniego terenu do parkowania swojego pojazdu, a może to być czasem i 2 kilometry od twego domu. A jeżeli to ci nie odpowiada to po prostu zrezygnuj z samochodu, a będziesz zdrowszy pozbawiając się stresu związanego z parkowaniem.

 9. 9
  0
  ~ mocno kuknięty
  Niedziela, 20.10

  Och kurna moje auto takie białe

 10. 10
  0
  ~ letko stuknięty
  Niedziela, 20.10

  Se pojade do Tworek to mi kaftana założą

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.066104888916