Środa, 3.06.2020, Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 30)

25.09.2019, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 30)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 30) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2019-09-25 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ Ehhhhh
  Środa, 25.09

  Ludzie którzy robią te zdjęcia i wysyłają do redakcji mają zryte czosnki....

 2. 2
  +3
  ~ Służby
  Środa, 25.09

  A gdzie,ie jest p9livja i straż miejska źle pracują jak są takie sytuacje.

 3. 3
  +4
  ~ Ehhhhh
  Środa, 25.09

  Właśnie tacy jak ty i ci ze zdjęć to cwoki.

 4. 4
  +4
  ~ Kierowca88
  Środa, 25.09

  Czubie a ty myślisz trochę, przecież jak już jedno auto stanęło źle to już żadne inne nie będzie stawało w liniach. Myślcie trochę

 5. 5
  +7
  ~ prawnik
  Środa, 25.09

  ... do Ehhhh ..... Ludzie, którzy łamią prawo i parkują w niedozwolonych miejscach. To dopiero oni mają zryte łby. I pisz człowieku bez błędów.

 6. 6
  +8
  ~ prawnik
  Środa, 25.09

  To norma w szczególności w przypadku użytkowników marki bmw, którzy nagminnie łamią przepisy i wygrażają się nawet grożąc pobiciem tym co im zwracają uwagę. Zazwyczaj to beznadziejni kierowcy, chamscy, nie respektujący przepisów i mający bardzo wysokie mniemanie i sobie. To są dopiero ćwoki - to tak do Ehhhhh ...

 7. 7
  0
  ~ asd
  Środa, 25.09

  Te RENAULT na zdjeciu 6 przy piekarni Tyrolskiej to w sumie nikomu nie przeszkadza. Jezeli chodzi o parkowanie w liniach to czasem jest to spowodowane poprzedajacym autem ktore stalo...no ale ja tak nie, staje, bo wiem ze jak inni odjada to wlasnie zostane sam i bedzie fotka.

 8. 8
  +7
  ~ Anty
  Środa, 25.09

  Ja zacznę robić filmy i zdjęcia wybryków rowerzystów. To nieco cięższe zadanie, bo oni nie mogą tak zaparkować. Ciekawe czy redakcja to przyjmie czy tutaj też rowerzyści są grupą chroniona, ponad wszystkich innych uczestników ruchu.

 9. 9
  --1
  ~ HvK
  Środa, 25.09

  O co chodzi z 12 zdjęciem? To jest strefa ruchu, a nie strefa zamieszkania wiec nie ma obowiązku parkować na wyznaczonych miejscach.... no chyba ze chodiz o tego golfa z przodu który stoi na zakazie zatrzymywania

 10. 10
  0
  ~ przepisowy
  Środa, 25.09

  ~ HvK -- jeszcze mógł kierowca zaparkować na środku jezdni.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.