Piątek, 3.07.2020, Imieniny: Anatol, Jacek, Tomasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu - część 19

05.05.2019, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu - część 19
fot. nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 


Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 


Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.
 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl">zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia
. 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 7

%85.7 %14.3


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu część 19 ( zdjęć 15 )
Dodano: 2019-05-05 | fot. nadesłane
0

Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Tsa
  Niedziela, 05.05

  Elbląg to dziura na mapie polski i ciągle pogłębiająca się.Nie dość że ulice nie nadają się do jeżdżenia z powodu dziur do tego dochodzi brak miejsc parkingowych. Urbaniści Elbląga to jakaś porażka!!! Nowo budowane osiedle na co najmniej 1500-2000 mieszkańców a parkingów na 50 aut. Olsztyn się buduje za nasze Elbląskie podatki a my w czarnej d..ie !!!

 2. 2
  +7
  ~ Zennon.
  Niedziela, 05.05

  Połowa przypadków to tak na prawdę czepianie się na dole byleby się czepnąć. Redakcja powinna przeglądać zdjęcia przed wrzuceniem w artykuł, bo tak jak jest teraz, to słabo to wygląda. Więcej zdjęć nie znaczy lepiej. Stawiajcie na jakość, a nie ilość.

 3. 3
  +6
  ~ Kamyk
  Poniedziałek, 06.05

  Fakt to straszny problem .na kilkadziesiąt tys.zarejestrowanych pojazdów kilkudziesięciu gamoni.jak chcecie się wykazać troską o mieszkańców to pokażcie fotki nie remontowany ch od lat chodników i jezdni

 4. 4
  +2
  ~ Rydzyk
  Poniedziałek, 06.05

  Pokażcie proszę parking przy ul. Traugutta z rogiem ul.Slonecznej ręce opadają.

 5. 5
  +1
  ~ obatel
  Poniedziałek, 06.05

  to właśnie tacy pseudo kierowcy robią z naszego miasta wiochę.

 6. 6
  --2
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 06.05

  do Tsa: jeżeli deweloper buduje osiedle to jego obowiązkiem jest zapewnienie miejsc parkingowych dla mieszkańców. najlepiej na całej działce wybudować budynki mieszkalne, sprzedać mieszkania a o miejsca do parkowania niech się martwią władze miasta. Takie rozumienie problemu prezentuje większość deweloperów i posiadaczy samochodów.

 7. 7
  +2
  ~ MODA NA SUKCES odc.2648
  Poniedziałek, 06.05

  Wieje nudą z tych artykułów. Kolejny elbląski serial. A gdzie jest Straż Miejska , się pytam ?! Nieroby w mundurkach znów dziś w godzinach pracy wpier....li pizze "U Benka". Po co pracować , jak można żreć w godzinach pracy, nr 986 nie odpowiada. Lumpowóz rozbili w styczniu, drona im zestrzelili w marcu. Chłopaki w mundurkach nie mają czym pracować. Niech UM kupi im rowery albo hulajnogi w Biedronce:)

 8. 8
  0
  ~ Zbych
  Poniedziałek, 06.05

  A ja po raz 19 pytam! Co na to Policja i SM prosiłbym o wypowiedzi przedstawicieli tych instytucji.

 9. 9
  +3
  ~ do @Zbych
  Poniedziałek, 06.05

  Służby te, które wmieniłeś , szczególnie SM , ma wyje....ne na problem. Ot i odpowiedz jest.

 10. 10
  --2
  ~ piesza 4x4
  Poniedziałek, 06.05

  a mnie się wydaje,że to nie jest kwestia małej ilości miejsc parkingowych,a złych nawyków.ci ludzie nawet nie wiedza ,że popełniają wykroczenia,bo nie znają przepisów kodeksu drogowego.przypuszczam,że tak samo słabo jeżdżą jak parkują.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.