Wtorek, 7.07.2020, Imieniny: Cyryl, Metody, Estera
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu część 17 - zobacz zdjęcia

14.04.2019, 15:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu część 17 - zobacz zdjęcia
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 


Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać naadres  zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 28

%89.3 %10.7


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu część 17 ( zdjęć 16 )
Dodano: 2019-04-14 | fot. nadesłane
0

Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Skutek publikacji żaden.
  Niedziela, 14.04

  Doputy służby miejskie tj. Straż Miejska nie ruszą swych tłustych dup z za biurka, Policja patrole piesze i rowerowe, dopuki sie nic nie ruszy w temacie zastawionych blaszankami chodników , trawników. Trzeba idąc na spacer, w miasto z miarką i odmierzać 1,5 m dla pieszego, jak nie ma , dzwonić na policje bo na Straż Miejską nie ma co liczyć.

 2. 2
  +5
  ~ zofia
  Niedziela, 14.04

  to jest artykul dla Straży Miejskiej i Policji Drogowej w Elblagu . Obie formacje zdecydowanie malo widoczne na ulicach naszego pieknego miasta Wiec o co chodzi , nikt nie zabrania i nie karze , więc tak parkujemy skoro coraz mniej miejsc do parkowania , a aut bez liku .Coraz więcej piratow i pijanych na ulicach ,trzeba mocno uważąć ,by się o nich nie otrzeć .A policja ,jak wyżej udaje ,że pracuje .A przecież PiS obiecywal wiekszy porządek i zdyscyplinowanie kadencji .

 3. 3
  +3
  ~ Tylko płakać
  Niedziela, 14.04

  Kto,tępe łby i ciemnota nie mistrzowie . Słoma im z butów wychodzi .

 4. 4
  +8
  ~ Elblążanin
  Niedziela, 14.04

  Mistrzowie parkowania - część 17. I jaki skutek publikacji? Żaden! A mistrzowie jak śmiali się, tak dalej się śmieją. Zgadzam się, że trzeba piętnować złe zachowania, ale akcja bez skutku to strata czasu. Gdzie zatem są służby porządkowe, które są utrzymywane przez mieszkańców. I dodatkowo przynoszą straty. Należałoby je zlikwidować, przynajmniej bedą pieniądze na inne, może słuszne cele.

 5. 5
  --3
  ~ Parkingowy
  Niedziela, 14.04

  Niestety , ale Policjanci mają wiele poważniejszych zadań do realizacji w codziennej pracy niż takie ***ołowate parkowanie ...

 6. 6
  --3
  ~ Parkingowy
  Niedziela, 14.04

  Niestety , ale Policjanci mają wiele poważniejszych zadań do realizacji w codziennej pracy niż takie ***ołowate parkowanie ...

 7. 7
  +6
  ~ mal
  Poniedziałek, 15.04

  gdzie są nieroby ze straży miejskiej i policji? czy redakcja po tylu odcinkach pokazujących debili nie może zapytać o komentarz straży wiejskiej i policji???

 8. 8
  +4
  ~ alek
  Poniedziałek, 15.04

  o proszę i już 17 część pokazująca debili za kierownicą, i znów pytanie gdzie są nieroby z policji i straży miejskiej? za co biorą pensje co miesiąc????

 9. 9
  +4
  ~ bvvv
  Poniedziałek, 15.04

  kolejny odcinek o parkujących debilach, a ze strony policji i straży miejskiej nierobów cisza.!!!! Czy w końcu straż nierobów weźmie się do roboty.!!! za co idzie prawie 2 miliony rocznie z naszych podatków do cholery!!!

 10. 10
  +4
  ~ czytelnik
  Poniedziałek, 15.04

  czy służby ruszą swoje tyłki i zobaczą co się dzieje na Traugutta i na Górnośląskiej.???? Co za debile parkują na chodnikach i trawnikach!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.