Czwartek, 2.07.2020, Imieniny: Jagoda, Urban, Otton
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu część 15 - zobacz zdjęcia

01.04.2019, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu część 15 - zobacz zdjęcia
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 


Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.
 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl">zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu część 15 ( zdjęć 16 )
Dodano: 2019-04-01 | fot. nadesłane
0

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Pogrom kultury
  Poniedziałek, 01.04

  Jaka kultura osobista, takie też i parkowanie czy w ogóle zachowanie się kierowcy w czasie jazdy. Dopóki preferowanie swojego ja będzie wyraźnie dominowało u ludzi w ogóle, to będzie to widoczne w każdej formie ich zachowania. Tego rosnącego eksponowania własnego ego chyba w obecnych czasach nic już nie zatrzyma. Jest to też chyba oznaka kryzysu człowieczeństwa.

 2. 2
  +2
  ~ Do
  Poniedziałek, 01.04

  Przestańcie pokazywać bezradność władz i służb. Po jaki wal jest tyle paragrafów i kar. Gdyby wyciagnac konsekwencje i mandaty kada by była dla nauczycieli. Przez palce wam wszystko ucieka.

 3. 3
  +1
  ~ ls
  Poniedziałek, 01.04

  Widzę, że dalej drążycie temat. Jak widać na zdjęciach, tłumy ludzi ciepią, bo ktoś na chwilkę zostawił autko, żeby coś załatwić. Proponuję inny cykl - absurdy drogowe w mieście Elblągu.

 4. 4
  +5
  ~ azenob
  Poniedziałek, 01.04

  Ja proponuję inny cykl fotoreportażu, jak ludzie sprzątają odchody po swoich psach. To będzie z pewnością ciekawsze i ludzie nauczą się w końcu po nich sprzątać. Gdziekolwiek pojedzie się na zachód to widać jak ludzie spacerują z psami z woreczkami w ręku i nie wstydzą się zebrać te g...a. U nas szczególnie na wiosnę jak jeszcze trawa nie odrosla widać ich kupy br.....Jak jeden z grupie zobaczy się na publicznej fotce to zacznie sprzątać po swoim pupilku.

 5. 5
  +3
  ~ Elblag
  Poniedziałek, 01.04

  Smieszny artykul , tak jak ktos napisal moze zrobcie porzadek z gownami na placach zabaw, alo z tymi co jezdza po ulicy rowerami ,

 6. 6
  +2
  ~ jaaaaaaaaaaa
  Poniedziałek, 01.04

  kierowca białego audi to prawdziwy debil za kierownicą

 7. 7
  --6
  ~ Tralala
  Poniedziałek, 01.04

  A słyszeliście że kupka to naturalny nawóz? :D mam propozycję! Nie chodźcie po trawnikach! Macie chodniki ^^ Mam nadzieję że Państwo wrażliwi na psią kupke widząc bezdomnego pieska biorą woreczek i lecą posprzątać :D

 8. 8
  +9
  ~ zbychu
  Poniedziałek, 01.04

  Może dziennikarze zadadzą pytanie odpowiednim służbom.Niech się wytłumaczą co robią w tym kierunku.

 9. 9
  +6
  ~ trochę logiki
  Poniedziałek, 01.04

  Chyba już każdy po zobaczeniu tych fotek doskonale wie, że ten problem "naszej wspaniałej" POLICJI i STRAŻY MIEJSKIEJ nie interesuje. Wolna amerykanka, "rupta" co "chceta".

 10. 10
  --5
  ~ stachursky
  Poniedziałek, 01.04

  Normalnie, centralnie, kamieniem go bez kitu.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.