Niedziela, 26.09.2021, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Strefa Kibica w Elblągu – hit czy kit? Zapytaliśmy radnych

13.05.2018, 15:00:35 Rozmiar tekstu: A A A
Strefa Kibica w Elblągu – hit czy kit? Zapytaliśmy radnych
Fot. Archiwum redakcji

Od 14 czerwca do 15 lipca w Rosji zostaną rozegrane XXI Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Z tej okazji, aby umilić czas wszystkim elbląskim kibicom i turystom, na Lodowisku „Helena” przy ul. Karowej, ma zostać otwarta Strefa Kibica.  Co na ten temat sądzą radni z Klubu Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Komitetu Wyborczego Wyborców Witolda Wróblewskiego oraz radną niezrzeszoną. 


Ryszard Klim (SLD)


Szanuję kibiców, szczególnie przy takiej okazji jak Mistrzostwa Świata. Z pewnością taka Strefa Kibica powinna funkcjonować i być dobrze zorganizowana.


Wojciech Rudnicki (SLD)
 

Jestem z krwi i kości sportowcem. Myślę, że integracja środowiska sportowego elblążan jest jak najbardziej wskazana w takiej sytuacji. Dużo osób fascynuje się Mistrzostwami Świata. To idealny moment, aby zintegrować się i razem przeżywać sukces naszej reprezentacji. Ale także żeby spotkać się nie w galeriach, sklepach, ale wspólnie kibicować naszej reprezentacji, a także innym grupom. Jeżeli chodzi o koszty – Miasto nie ma dość wysokich środków, aby sfinansować ten projekt. Uważam mimo wszystko, że to dobry pomysł. Jestem kibicem i chciałbym, żeby jak najlepiej poszło naszej reprezentacji. Poza tym to świetna promocja dla naszego miasta – będą przyjeżdżać do Elbląga turyści z innych miejscowości i zwiedzać Elbląg. A ciągle walczymy o to, aby w Elblągu ta turystyka się rozwijała.


Andrzej Tomczyński (SLD)


Świetna inicjatywa. Jak dla mnie – niech powstanie ta Strefa i niech wspólnie mieszkańcy miasta i turyści kibicują naszej reprezentacji.


Marek Burkhardt (KWW)
 

Myślę, że będzie to okazja, aby promować nasze miasto. W końcu będą to Mistrzostwa Świata. Strefa Kibica jest tym miejscem, gdzie będą mogli elblążanie oglądać transmisję meczu, ale także osoby, które będą gościnnie w Elblągu, a nawet specjalnie przyjadą do naszego miasta i być może będą mieszkały w mieście i dojeżdżały do Kaliningradu. FIFA określa, kto może ze sponsorów emitować wydarzenie. Jeżeli to będzie miało wymiar sponsorski, to będzie to bardziej atrakcyjne i okazałe.

 

Maria Kosecka (radna niezrzeszona)
 

Strefy Kibica są ciekawą i zyskują popularność alternatywą dla oglądania imprez sportowych w TV. Jest to jednocześnie wspaniałe miejsce do wspólnej zabawy i śledzenia wydarzeń na boiskach najważniejszych wydarzeń piłkarskich. Dla kibiców niemogących uczestniczyć bezpośrednio na stadionie jest  to z całą pewnością możliwość stworzenia atmosfery zbliżonej do tej na obiekcie sportowym. Na pewno jest to ciekawa propozycja do zorganizowania wspólnego kibicowania polskiej reprezentacji przy relatywnie niskich nakładach wynikających z dużego zainteresowania sponsorów dla tego typu Stref Kibica.

 

Rozmawiała Justyna Grzesiowska

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ Przestańcie
  Niedziela, 13.05

  Wymyśli ktoś badziewie i wszyscy wypowiadają się, po co o czym. Ta strefa i jej miejsce to stadion miejski po o jest. W żadnym wypadku lodowisko.

 2. 2
  +13
  ~ Rajcy .
  Niedziela, 13.05

  W kółko te same twarze w wypowiedziach , ale za to z " krwi i kości sportowcy " . To , proszę Panie Rudnicki . Pochwalić się swymi konkretnymi osiągnięciami w sporcie a i przy okazji również sukcesami w czasie pełnienia swej funkcji publicznej w Radzie Miejskiej A może , to zwykłe przedwyborcze " bicie piany " ? Powala mnie ta Pańska ..skromność w wypowiedziach .

 3. 3
  --4
  ~ Gallica Anonimka
  Niedziela, 13.05

  Sukces Rudnickiego - umieszczenie żony w kadrach urzędu. Sukces Klima - córunia szarą eminencją w kadrach urzędu. Reszta to tło tła. Elita na miarę elyty.

 4. 4
  +3
  ~ elblążanka
  Niedziela, 13.05

  A ja pozwolę sobie, nie polemizować.

 5. 5
  +6
  ~ wist
  Niedziela, 13.05

  Radny Rudnicki jest za a nawet przeciw, bo co to znaczy, że ... Miasto nie ma dość wysokich środków, aby sfinansować ten projekt ... To o co kaman? No i te wypowiedzi, że do Elbląga przyjadą turyści na czas mistrzostw, świadczą o nikłej wiedzy z zakresu turystyki czyli celu przemieszczania się osób. Jak się zabiera głos pp Rudnicki, Tomczyński i Burkhardt w tej sprawie , to trzeba co nie co wiedzieć na temat turystyki. A przy okazji kiedy będzie opracowany i przyjęty Program Rozwoju Turystyki panowie radni?

 6. 6
  --2
  ~ " Rączka ...
  Niedziela, 13.05

  Czyli , gdy wróbelek nie zgodnie z przepisami zwalniał , to doskonale o tym wiedzieli i nic z tym nie robili ? Bo jakoś interpelacji w tym temacie nie zgłaszali , było niewygodnie ?

 7. 7
  --4
  ~ Etyka ?
  Niedziela, 13.05

  " Departament Organizacyjny UM Elbląg Justyna Rudnicka – starszy specjalista ds. pracowniczych ". Zapewne zbieżność nazwisk . A jak nie , to jak można wypełniać funkcję organu uchwałodawczego nad wykonawczym ?

 8. 8
  +2
  ~ Fan Gargamela
  Poniedziałek, 14.05

  Prawdziwym KITEM jest pytanie się radnych o zdanie!

 9. 9
  0
  ~ i słusznie
  Poniedziałek, 14.05

  Kit czy Hit warto rozmawiać .

 10. 10
  +5
  ~ do anonima
  Poniedziałek, 14.05

  Twoje pomówienia są niepokojące ,jeśli jesteś taki zaniepokojony to zgłoś sprawę do odpowiedniego organu .Bo ja myślę ze za dużo sobie pozwalasz i na miejscu Pani Marii warto by było dobrać się do Ciebie.Od dłuższego czasu szkalujesz i powielasz nieprawdy .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.