Sobota, 25.09.2021, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

Strefa Kibica w Elblągu – hit czy kit? Zapytaliśmy radnych

11.05.2018, 07:00:57 Rozmiar tekstu: A A A
Strefa Kibica w Elblągu – hit czy kit? Zapytaliśmy radnych
Fot. Archiwum redakcji

Od 14 czerwca do 15 lipca w Rosji zostaną rozegrane XXI Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Z tej okazji, aby umilić czas wszystkim elbląskim kibicom i turystom, na Lodowisku „Helena” przy ul. Karowej, ma zostać otwarta Strefa Kibica.  Co na ten temat sądzą radni z Klubu Prawa i Sprawiedliwości?

 

 

Rafał Traks
 

Jestem zadowolony, że miasto wychodzi z taką inicjatywą. Projekt i pomysł bardzo fajny. Mieszkańcy na pewno będą zainteresowani spędzeniem tych Mistrzostw w gronie swoich przyjaciół przy współudziale miasta i organizacji koncertów przy okazji.

 


 

Teresa Król


To świetna promocja Elbląga i sportu. Jestem pozytywnie nastawiona do takich propozycji społecznych.

 

 

 

Zenon Lecyk
 

Elbląska Strefa Kibica to pewna forma promocji naszego miasta, ale także zaspokojenie potrzeb kibiców – i to jest najważniejsze. Myślę, że jest to dobry pomysł, aby stworzyć taką strefę w naszym mieście. Wydaje mi się, że trochę… „przespaliśmy” jako miasto współpracę z Kaliningradem. Gdańsk z taką inicjatywą wystąpił i spotkało się to z aprobatą. Gdańszczanie będą nawet dowożeni na mecze w Kaliningradzie. My mamy trochę bliżej do tego miasta i mogliśmy taką też współpracę nawiązać.

 

 

Paweł Kowszyński
 

Strefa Kibica to fajne przedsięwzięcie, zwłaszcza dla młodzieży, która będzie mogła w jednym miejscu obejrzeć mecze. W wielu miastach jest to organizowane. Takie strefy powinny być częściej organizowane dla mieszkańców.

 


 

Paweł Fedorczyk
 

Ja nie mam zdania, średnio jestem kibicem. Pomysł jest zawsze dobry, tylko tam diabeł tkwi pewnie w szczegółach – jednym się podoba tak, innym inaczej. Generalnie wszystkie miejsca, które w sposób zorganizowany, a zatem i kulturalny łączą elblążan jak najbardziej są pozytywne.
 


 

Marek Pruszak
 

Jak najbardziej. Strefa Kibica powinna być na otwartej przestrzeni. Uważam, że umieszczenie tej Strefy Kibica w lodowisku Helena jest złym pomysłem, bo znajduje się w tym obiekcie zbyt mała ilość miejsc. To obiekt zamknięty, a Mistrzostwa Świata odbędą się w okresie letnim. Uważam, że powinno się stworzyć otwartą przestrzeń dla jak największej liczy gości.

 

 

Rozmawiała Justyna Grzesiowska

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ dziwni ludzie na "NIE"
  Piątek, 11.05

  "Wypowiedział" się towarzysz przewodniczący i obszernie uzasadnił : "tak, o ile to "my" organizujemy". Podobnie sługa towarzysza przewodniczącego, towarzysz fiodorowicz. Ludki bez polotu negujące wszystko wg. normy: tylko "my", a po "nas" popiół. I oni chcą władzy absolutnej w mieście. Niejaki lecyk też tradycyjnie jest "za" a nawet "przeciw". O imprezie w Rosji wiedzieliście pissmani przez całą kadencję a nawet niektórzy (towarzysz przewodniczący) dużo wcześniej, a krakanie zaczynacie 2 tygodnie przed startem imprezy. Kibicom ze świata można było zafundować pobyt w Elblągu i transport morski do Kaliningradu, ale nikomu to się nie opłacało - niczym Góra Chrobrego, no i ten "przekop". Kontr - strefę i kampanię można zorganizować przy katedrze towarzyszu przewodniczący. Garnitur jest.

 2. 2
  +4
  ~ współpraca się opłaca
  Piątek, 11.05

  Jak zwykle , towarzysze z piss zagubieni. Są za a nawet przeciw. Jak to możliwe, że Gdańsk skorzysta? Możliwe, bo nie ma tam oszołomów, towarzyszu przewodniczący, a i mieszkańcy chcą zarobić, bo im się "opłaca". W elblążkowie nie ma nawet gdzie zakwaterować 1000 przybyszów. Jednak dziwna jest postawa "za" i "przeciw" towarzysza przewodniczącego, jego giermka towarzysza fetorkoskiego i tradycyjnie "w poprzek" będącego lecika. Dwa tygodnie przed imprezą wyrazili zatroskane "opinie" - "tak, ale kampanii pod dachem się nie da zrobić". Jest ciepło i krótkie portki są wskazane, ale powaga piastowanych funkcji miejskich wymaga rozumu. Wy podobno myślicie o mieście i jego mieszkańcach i chcecie w nim władzy absolutnej. Bądźcie choć raz zadowoleni z czegokolwiek w mieście bez waszego udziału.

 3. 3
  +4
  ~ PanTom
  Piątek, 11.05

  Kit. Lodowisko nie podoła ilości chętnych na mecze reprezentacji, a plener tak.

 4. 4
  +7
  ~ Klawy Egon
  Piątek, 11.05

  sami kłamcy, egoiści, lansjerzy i pasożyty bez pomysłu

 5. 5
  +4
  ~ elblążanka
  Piątek, 11.05

  Strefę kibica, oczywiście, ale tych państwa to ja już nie muszę oglądać, w jakim to celu ? Są przecież Sesje i ten kto chce zobaczyć radnych to ma zawsze okazję. Może by tak radni z tego ujęcia coś na temat ciepła i stawek za ciepło - płacimy bajońskie kwoty za ciepło.

 6. 6
  +5
  ~ wist
  Piątek, 11.05

  Jedynie p. Pruszak "ogarnął" problem ze strefą kibica w pomieszczeniu zamkniętym jakim jest lodowisko. Natomiast p. Traks / uchodzący za znawcę spraw związanych ze sportem nie popisał się delikatnie mówiąc.

 7. 7
  +8
  ~ Hrabia Ponimirski
  Piątek, 11.05

  Oni wszyscy są marnymi kopiami Dyzmy i Krasulskiego, o Wilku nie wspominając (jego żona ponad rok za ciężkie państwowe pieniądze ostrzy sztychówkę do przekopania lokalnego Kanału Sueskiego)

 8. 8
  +7
  ~ wstydzę się za nich
  Piątek, 11.05

  Lizo ...upie ~vist~ towarzysz przewodniczący organizując "wigilię" zakosił z kasy miejskiej prawie milion na "patriotyczne" biegi nieczuja. Wtedy nie wiedział o MŚ i o strefie kibica? Jest solidny plac przy katedrze - kto nie chce na Karową idzie pod katedrę. Nie ma przymusu "być". Możesz stworzyć strefę w lesie. A co do ogarnięcia przez towarzysza przewodniczącego, to niestety sam nie panuje nad sobą i o ogarnianiu czegokolwiek nie ma mowy. Jak rzekł Andrzej Duda - ubeckie metody nie pozwalają czegokolwiek ogarnąć. Przewodniczący RM, towarzysz przewodniczący, chyba widzi los miasta nieco dalej niż dwa tygodnie. Czy poza klęczeniem pissmani byli z czegoś zadowoleni? Jak mówi klasyk "oni tam, qrwa, poszli na 5 lat" , więc poszli , są i koryto doją wierząc, że mleko jest czarne.

 9. 9
  --1
  ~ sami o sobie
  Piątek, 11.05

  ~vist - ty się dobrze czujesz? Wiesz o kim i o czym piszesz? Ogarniasz?

 10. 10
  +3
  ~ Kibic
  Piątek, 11.05

  No tak. Najpierw zabrać w budżecie Prezydentowi pieniądze na promocję, a potem stawiać mu wymagania i krytykować. Obłudnicy. Brawo, że w ogóle jest strefa Kibica choć pewnie nie mieści się w programie "Elblążanin + "

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.