Wtorek, 5.03.2024, Imieniny: Adrian, Fryderyk, Oliwia
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elbląski Dzień Bez Samochodu. W sobotę czekają nas utrudnienia w ruchu

14.09.2023, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląski Dzień Bez Samochodu. W sobotę czekają nas utrudnienia w ruchu
Fot. MOSiR
REKLAMA

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że w związku z organizacją przejazdu rowerowego 16 września 2023 r. (sobota) w godzinach 11.00-12.00 wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu. 

 


Przejazd zostanie przeprowadzony ulicami Elbląga, zaczynając się na Placu Jagiellończyka i kończąc na Torze Wrotkarsko-Łyżwiarskim Kalbar przy ulicy Agrykola.

 


Trasa: Plac Jagiellończyka - Teatralna - Robotnicza – Pocztowa – Armii Krajowej – Grota Roweckiego – Traugutta - Moniuszki - Królewiecka – Marymoncka - Sybiraków - Chrobrego - Kościuszki - Wspólna - Tor Kalbar. 

 

 

Utrudnienia czekają na tych ulicach. Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na kolumnę rowerzystów i zachowanie szczególnej ostrożności. Ruchem będą kierować funkcjonariusze elbląskiej Komendy Miejskiej Policji i Straży Miejskiej.
Przepraszamy za utrudnienia.
 

 

MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Czy muszą to robić
  Czwartek, 14.09

  Ciekawe ilu ludziom to nagle utrudni przejazd w niezwykle ważnych sprawach. Przecież akurat w tym czasie ktoś musi pojechać z chorym dzieckiem do szpitala, inny właśnie wtedy odbiera żonę po porodzie z tego szpitala, a nagle miejscowi biznesmeni i ważni pracownicy firm nie będą mogli dojechać na spotkanie biznesowe lub do pracy. A już takich co nie mogli dotrzeć na czas na dworzec i spóźnili się na pociąg czy autobus to już będzie tak wielu jakby to był w tym dniu ich jedyny wyjazd w całym roku. Ba, a przypadków trudności z dojazdem karetki pogotowia nawet nie warto już wymieniać.

 2. 2
  +1
  ~ Tomek
  Czwartek, 14.09

  MOSiR za pieniądze z podatków kierowców będzie utrudniał życie kierowcom , no za...ście

 3. 3
  +1
  ~ Bez przesady
  Czwartek, 14.09

  Niech sobie po polach lasach i parkach jeżdżą a nie specjalnie dla nich ulice zamykać. Chcą jeździć proszę bardzo wciezkami do tego wyznaczonymi nie są pępkami świata. A ulice powinny być otwarte

 4. 4
  +3
  ~ Nie nie nie
  Czwartek, 14.09

  Jak by nie mogli pawiana swirowac na obrzeżach miasta tylko same główne ulice poblokawac. A prezydent i radni jak zwykle na to zezwalaja. Jak nie pikerczyk to inne gówna wymyślają

 5. 5
  +3
  ~ kierowca 1
  Piątek, 15.09

  ~ Bez przesady ....a ja odnoszę wrażenie,że to kierowcy uważają się za pępek świata..parkowanie na chodnikach ,ścieżkach rowerowych i utrudnianie życia innym jest tego dowodem.więc faktycznie-bez przesady.

 6. 6
  0
  ~ Ju
  Piątek, 15.09

  Kurczę ludzie to tylko godzina. Cieszcie się że nie mieszkacie w Krakowie, tam co weekend są maratony i inne wydarzenia, gdzie ulice zamykają na cały dzień.

 7. 7
  +2
  ~ fasola
  Piątek, 15.09

  Widzę, że wszystkie portale dostały ten sam tekst od Mosiru. Ja na miejscu redakcji bym go odzrzucił bo jest zagmatwany i niemozliwy do zorientowania się w trasie przejazdu. Odpowiedź dla mosiru powinna brzmieć: prosimy o załączenie mapki z trasą przejazdu. Bez mapki tekst mówi mi tylko: nie wyjeżdzaj na miasto bo całe bedzie zamkniete i nawet nie wiesz gdzie zagrodzą ci przejazd.

 8. 8
  0
  ~ Lesze
  Piątek, 15.09

  Chcecie jeździć rowerami to jeździjcie po drogach dla rowerów. Pokaście w ten sposób jak miasto jest wam przyjazne. W taki dzień również was powinien obowiązywać KD a nie pod eskortą policji łamiecie w ten dzień prawo. W następne dni również będziecie tak jeżdzić? Czysta obłuda.

 9. 9
  --1
  ~ Janusz
  Piątek, 15.09

  Do kierowca 1, a kto zabroni mi parkować TIRa na chodniku, policja której nie widać na mieście? A może ty, mam 186 cm wzrostu, wyciskam 150kg na ławeczce i wożę bejzbola w kabinie.

 10. 10
  +3
  ~ kierowca 1
  Piątek, 15.09

  ~ Janusz...i na imię janusz.to najważniejsze.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99067997932434