Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ do Lesze
  Piątek, 15.09

  To miasto nie jest przyjazne dla rowerow. te wszystkie drogi rowerowe to jest kameralna tandeta jak wszystko co jest autorstywa ćwierka. Nie da sie po tym jezdzic na rowerze, wysokie krawezniki, mnostwo zaparkowanych samochodow, smietniki, lampy,przystanki, niczym nie odseparowane od pieszych , chodza po nich ludzie z psami z dziecmi, zaparkowane sa na nich chulajnogi, urywaja sie nagle, nie tworza zadnego spojnego ciagu komunikacyjnego. a na fromborskiej od Ul. Ogolnej az po Bielany ta sciezka jest na tyle waska ze nie moga sie tam nawet minac dwa rowery, ma nieprzepisowa szerokosc do jazdy na obydwoch kierunkach, a na ulicy barany postawili znaki zakazu jazdy rowerem. Tak wiec wszystkim Elblazanom polecam jazde rowerem ale po ulicy.

 2. 2
  +1
  ~ Bez przesady
  Piątek, 15.09

  Do kierowca1.... Więc tak jestem kierowca nie staje na chodnikach i ściankach rowerowych. Jeśli ja potrafię się dostosować to tego samego oczekuje od rowerzystów, po drugie dlaczego ja jadąc ulica mam uważać na ich zdrowie skoro oni sami mają je gdzieś wyjeżdżają na pasy dla pieszych nawet się nie patrzą mają to gdzieś bo on na pasach ma pierwszeństwo. Owszem może i ma ale nie przejeżdżac na nich a przejść więc jest chyba duża różnica. Mają wyznaczone ścieżki rowerowe a i tak jeżdżą ulica. Nie pasują im ścieżki nich chodzą na piechotę. I przestań ich tak bronić mogą swoje rajdy robić na obrzeżach miasta a nie w głównymi ulicami.ciekawe co jeszcze wymyślą aby uorzykrzyc kierowca jazdę jak nie dzień bez samochodu to k.. wa piekarczyk jeszcze cos

 3. 3
  +1
  ~ Bez przesady
  Piątek, 15.09

  Do Ju.... Może i godzina ale zauważmy jedna rzecz oni twierdzą za każdym razem ze to godzina to dwie godziny ale prawdę mówiąc ulice są zamknięte pół dnia na ostatnim rajdzie piekarczyka miały być zamknięte 2 godziny co do czego było ponad 5. Jak w normalny dzień to jeżdżą jak by się wszędzie spieszyli zapierniczaja tymi rowerami szybciej niż kierowca samochodem, ale jak jest rajd to im się nawet pedalowac nie chce wtedy mają duzzzzzzoooo czasu i dlatego są opóźnienia w od blokowaniu ulic bo szybciej piechota idziesz niż oni rowerem jadą. Jak dla mnie powinni im zakazać organizacji takich rajdów głównymi i najczęściej urzytkowanymi ulicami.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.67164206504822