Wtorek, 6.06.2023, Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Zobacz, co działo się podczas grudniowej sesji RM (film)

31.12.2019, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zobacz, co działo się podczas grudniowej sesji RM (film)
Fot. Ryszard Biel

Za nami ostatnia w tym roku sesja RM. Wczoraj, 30 grudnia, radni m.in. przyjęli budżet Miasta na 2020 rok oraz  projekt uchwały w sprawie ustanowienia roku 2020 rokiem 30-lecia Samorządności i rokiem 75 rocznicy zakończenia II Wojny Światowej.


Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 6

%83.3 %16.7


Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ Elblążanka
  Wtorek, 31.12

  Ostatnio przeglądając komentarze można zauważyć bardzo duża aktywnosć kilku ludzi prubujacych zrobic zamieszanie w mediach, ublizajac prezydentowi i wielu innym pracujacym w UM. W ich wypowiedział czuć jak pragną dostać się do władzy za wszelką cenę po " trupach".Info elbląg ma możliwość utrudnienia agresywnej i niemetytorycznej dyskusji. Chamstwo i straszenie powinno być kierowane do organów ścigania.Licze, ze wydawca serwisu przeczyta mój komentarz i spróbuje coś z tym chamstwem w komentarzach zrobić i wyeliminuje z komentowania tych ktorzy atakują niewygodne osoby a przede wszystkim pana prezydenta. Ostatnio aktywny stał się niejaki Szwed.Czyzby to ten gość który startował na prezydenta w poprzednich wyborach. Jak to wszystko ładnie się składa w jedną całość

 2. 2
  +13
  ~ ciężko mu
  Wtorek, 31.12

  O sesji RM mówi jej właściciel a nie jej przewodniczący? Tak wygląda właśnie super samorząd w którym "radni" ćwiczą wymachy ramion i pytają właściciela o kałużę na chodniku albo dlaczego ktoś jeździ ulicą gdy ma zakaz. Jeden apodyktycznie sprawuje władzę a pozostali go chwalą, bo on może wszystko.

 3. 3
  +5
  ~ Edmund Szwed
  Wtorek, 31.12

  Ostatnio aktywny stał się niejaki Szwed. Czyzby to ten gość który startował na prezydenta w poprzednich wyborach. Jak to wszystko ładnie się składa w jedną całość … Wielce Szanowna Pani ~ Elblążanka, oświadczam, że tak, to ja Edmund Szwed, który jeżeli zabiera głos to zawsze z odwagą i nigdy anonimowo, w przeciwieństwie do Szanownej Elblążanki. Potwierdzam również, że to ten gość który startował na prezydenta w poprzednich wyborach. Moje próby zabrania głosu w dyskusji na temat życia społecznego i rozwoju Elbląga zawsze podpisuję swoim imieniem i nazwiskiem i dotyczą zawsze rzeczowych rozwiązań, które byłyby owocne dla Miasta w którym od 1970 roku żyję i bardzo chciałbym, by się elblążanom i Elblągowi dobrze wiodło. PS. Pragnę Szanowną Elblążankę uspokoić, iż nigdy więcej nie podejmę próby ponownego startu w Wyborach od Urzędu Prezydenta.

 4. 4
  +2
  ~ Edmund Szwed
  Wtorek, 31.12

  "Ostatnio aktywny stał się niejaki Szwed. Czyzby to ten gość który startował na prezydenta w poprzednich wyborach. Jak to wszystko ładnie się składa w jedną całość. .To cytat komentarza z portalu bardzo rzeczowo pokazujący owoce Pana Prezydenta … Wielce Szanowna Elblążanka, oświadczam, że tak, to ja Edmund Szwed, który kiedy zabiera głos, to zawsze z odwagą i nigdy anonimowo, w przeciwieństwie do Szanownej Elblążanki. Potwierdzam również, że to ten gość który startował na prezydenta w poprzednich wyborach. Moje próby zabrania głosu w dyskusji na temat życia społecznego i rozwoju Elbląga zawsze podpisuję swoim imieniem i nazwiskiem i dotyczą zawsze rzeczowych rozwiązań, które byłyby owocne dla Miasta w którym od 1970 roku żyję i bardzo chciałbym, by się elblążanom i Elblągowi dobrze wiodło.

 5. 5
  --2
  ~ Edmund Szwed
  Wtorek, 31.12

  ....a jedna zasługuję na zamieszczenie, więc dziękuję! Ogromnie dziękuję !

 6. 6
  +7
  ~ Elblązanka
  Wtorek, 31.12

  Do Edmund Szwed. Przepraszam że użyłam slowa niejaki gość. Nigdy bym nie przypuszczała że Pan to ta sama osoba co startująca wówczas w wyborach. To prawda można różne rzeczy panu zarzucić że ma Pan inne spojrzenie na zarządzanie, gospodarowanie czy ogólnie nazywając lokalną politykę ale nie można panu odmówić kulturalnej i rzeczowej dyskusji, z którą można się nie zgadzać. Faktem jest również to, że zawsze się Pan podpisuje nie jest Pan anonimowy. Znam jeszcze jedna osobę która ma podobne podejście do uczestniczenia w komentowania to Pan Stefan Rembelski Nigdy nie jest anonimowy. Pozdrawiam.

 7. 7
  --2
  ~ Marcin
  Wtorek, 31.12

  Popieram Elblązankę mnie też drażni to co ostatnio wypisywane jest pod artykułami z udziałem prezydenta. Powtarzalność wpisów i ich zawartość świadczy że są to te same osoby , używające podobnych jak nie tych samych argumentów wszystko i wszystkich krytykujacych. Czyżby żal im du.. ę ściskał

 8. 8
  +2
  ~ Edmund Szwed
  Wtorek, 31.12

  Szanowna Elblążanko, wprawdzie wciąż pozostaje Pani/Pan anonimowo, to jednak dopowiedz na mój wpis jest dla mnie ogromnie miłym zaskoczeniem. Dziękuję! Dziękuję, bo uwierzyłem jeszcze raz w ludzkie Boże Narodzenie.

 9. 9
  --19
  ~ wicia
  Wtorek, 31.12

  @Elblązanka - pani jest z tych człowieków którzy chcą zjeść ciastko i mieć ciastko. Czy pani czyta swoje "komentarze" przed wysłaniem?

 10. 10
  --11
  ~ szczerość?
  Wtorek, 31.12

  Ten "wspaniały" samorząd, to cenzura sterowana i słupowanie podwładnych, ochrona "swoich".

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0609447956085