Środa, 29.06.2022, Imieniny: Benita, Piotr, Pawel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

Zobacz, co działo się podczas listopadowej sesji Rady Miasta - materiał filmowy

29.11.2019, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zobacz, co działo się podczas listopadowej sesji Rady Miasta - materiał filmowy
Fot. Ryszard Biel

Wczoraj, 28 listopada, odbyła się sesja Rady Miasta. Radni m.in. dyskutowali nad przyszłością Góry Chrobrego, podjęli decyzję o utworzeniu Elbląskiego Centrum Usług Wspólnych, a także wprowadzili podwyżkę opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.


Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Galeria / Sesja Rady Miasta ( zdjęć 32 )
Dodano: 2019-11-28 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +13
  ~ wybór
  Piątek, 29.11

  Olsztyn inwestuje 3 mld zł w swoje ciepłownie a Elbląg ma Wróblewskiego którego wybrali mieszkańcy świadomi jego możliwości i kompetencji

 2. 2
  +4
  ~ bugi
  Piątek, 29.11

  panie wróblewski kilka lat temu oszukał pan wyborców, bo nie realizuje pan obietnic wyborczych praca na tym urzedzie to nie administrowanie, ale praca na rzecz rozwoju miasta, a rozwoju nie ma!!!!!!!!! naprawa chodnika czy zakup tramwaju, czy wiaduktu to normalność, to nie inwestycja, to nie miejsca pracy, to nie postęp ale cofanie się w rozwoju misie spią zimą, ale wiosną szaleją pan natomiast zimą śpi a potem już wiosną dalej śpi, tym sposobem dojedzie pan do emerytury na szkodę miasta !!!! odejdź wstydu oszczędź a tych v-ce prezydentów zapracowanych uuuuuuuuuuuuu zapracowanych. O S Z U S T W O jeżeli pan zechce konfrontacji to bardzo proszę , przypomnimy panu pana sprzed 5 lat i sprzed roku obietnice wyborcze I na koniec Bezroboc 4 % wskaźniki wysokie w elblągu bieda

 3. 3
  +7
  ~ głosowanie to nie wybór
  Piątek, 29.11

  _wybór - Nie wybrali tylko głosowali "przeciw". Sprawdź kto był w zarządzie województwa gdy Olsztyn składał wnioski i otrzymywał dotację? Sprawdź ile dostał Elbląg gdy ten osobnik był w Olsztynie. Gustlik dał trochę grosza (ochłapy) przed wyborami a teraz zniknął jak sulejuk ze swojej budowy. Murzyni (elblążanie) zrobili swoje? Dlaczego tak rozbudowany UM nie jest w stanie wygenerować slidnego wniosku na dofinansowanie ? Inwestować, INWESTOWAĆ, należy teraz, nawet na kredyt, bo fundusze unijne wkrótce znikną. Sprawdź czyja to inicjatywa aby zaniechać czegokolwiek w mieście poza podwyżkami obciążającymi mieszkańców i dającymi dolce vitae nietykalnym? W Elblągu usunięto poczucie wstydu leniwych urzędników a wprowadzono wstyd za bycie przyzwoitym - słupy, wpłatomaty na kww, czerepak, kozio

 4. 4
  +3
  ~ kiki
  Piątek, 29.11

  Jakoś nie zauważyłem aby po rezygnacji pana Tołwińskiego z klubu KO coś się zmieniło w jego wypowiedziach. Pan "mega" radny obraził się na pracowników UM, że nie chcą z nim rozmawiać na tematy pracownicze / o czym poinformował na Sesji pana prezydenta /? Czekam na może bardziej konstruktywne działania pana "mega" radnego.

 5. 5
  +1
  ~ Nic
  Piątek, 29.11

  Cudów nie było.

 6. 6
  --8
  ~ babcia
  Piątek, 29.11

  Olsztyn to miasto wojewódzkie i rządzi się innymi prawami. I to jest powodem,że Elbląg nie może zrobić więcej ,bo po porostu nie ma takich możliwości. Stąd ciągłe obarczanie prezydenta o jego niekompetencje jest nieuprawnione i nie powinno się szerzyć takiej destrukcyjnej opinii. Jeśli chodzi o Górę Chrobrego,to może wzorem miast z południa Polski zrobić rynnę do zjazdu na sankach.Jest to opcja na cały rok obok wyciągu narciarskiego. Pomysł chyba wart rozpatrzenia. Pozdrawiam wszystkich malkontentów!

 7. 7
  +7
  ~ beria ma urodziny?
  Piątek, 29.11

  W ramach elbląskiej demokracji i z obawy o możliwość zagłaskania pochlebstwami administratora, "redakcja" na polecenie czerepaka tradycyjnie wzmogła cenzurę. to jednak nie osłabi miłości mieszkańców wobec administratora i jego otoczenia.

 8. 8
  +5
  ~ co za feler
  Piątek, 29.11

  złóż urząd papraku https://olsztyn.wyborcza.pl/olsztyn/7,48726,24910846,to-bedzie-najwieksza-inwestycja-w-historii-olsztyna.html?disableRedirects=true

 9. 9
  +6
  ~ Byle do emeryturki ??
  Piątek, 29.11

  Niekorzystna umowa z elektrociepłownią i od razu REFERENDUM . Bo miało być 20 % taniej dla mieszkańców , zwłaszcza blokowisk . W hu..to nie nas .

 10. 10
  --4
  ~ Glosowanie beria
  Piątek, 29.11

  Ferdek, chyba święta idą, A Ty leniu patentowy tylko stukasz w klawiaturę, w tą pustą lepetynke stuknij się i do roboty, okna myć!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0777771472931