Czwartek, 9.02.2023, Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Medyk zwycięzcą konkursu na najlepsze hasło promujące "Marsz Zdrowia"

03.11.2021, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Medyk zwycięzcą konkursu na najlepsze hasło promujące "Marsz Zdrowia"

Zakończyliśmy głosowanie na najlepsze hasło promujące październikowy Marsz Zdrowia, corocznie organizowany przez Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek. W konkursie wzięło udział 11 haseł. Miło nam poinformować, że zwycięzcą została Szkoła Policealna Medyk im. Jadwigi Romanowskiej z hasłem „AMAZONKI Z MEDYKIEM RAKA PRZECIWNIKIEM”.
 

To już kolejna edycja konkursu, zasady pozostały jednak niezmienne. Hasła na transparentach, tak jak i w poprzednim roku, wyeksponowane były podczas Marszu Zdrowia, który pod hasłem "Kocham Cię, życie!" przeszedł ulicami Elbląga w sobotę, 16 października.


Głosowanie na najlepsze hasło odbyło się na łamach naszego dziennika. Po podliczeniu głosów okazało się, że zwycięzcą tegorocznego konkursu na najlepsze hasło promujące Marsz Zdrowia, i zarazem zdobywcą I miejsca została Szkoła Policealna Medyk im. Jadwigi Romanowskiej z hasłem „AMAZONKI Z MEDYKIEM RAKA PRZECIWNIKIEM”. To hasło zdobyło 363 głosy.


Drugie miejsce zajął Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych z hasłem "Zdrowie to nie galaktyka, zdrowie to profilaktyka" wykonanym przez Maję Buczyńską i Nikolę Namiotko (203 głosy).
 

Na podium znalazł się Zespół Szkół Zawodowych nr 1 z hasłem "Mammografia i USG ratują cycki, każdy to wie! Kochane dziewczęta badajcie się" wykonanym przez Jakuba Plebanika i Dawida Dończyka.


Gratulujemy zwycięzcom!

 

 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1229469776154