Sobota, 30.05.2020, Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej podsumowali kampanię

10.10.2019, 16:40:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kandydaci Koalicji Obywatelskiej podsumowali kampanię
- To czas na podsumowania, chociaż swoje działania skończymy jutro przed północą – zapowiadał Przewodniczący Platformy Obywatelskiej na Warmii i Mazurach Jacek Protas podczas zwołanej dziś (10 października) konferencji prasowej.
 
Jak kandydaci Koalicji Obywatelskiej oceniają swoje działania podczas kończącej się kampanii wyborczej? - Podczas kampanii spotykaliśmy się z mieszkańcami Elbląga i były to bardzo pozytywne spotkania. Nigdy nie spotkaliśmy się z jakimś atakiem podobnym do tego, który generują liderzy partii dzisiaj rządzącej – stwierdził senator PO Jerzy Wcisła.
 
 
Jesteśmy kandydatami koalicji, a nie jednej partii. Ta koalicyjność przekłada się na to, że często nawet te ugrupowania, te środowiska również samorządowe, które nie wystawiają swoich kandydatów, popierają nas. Liczymy na to, że Polacy mają dosyć tej polityki
 
– podkreślił Jerzy Wcisła.
 
Senator zwrócił uwagę na kilka kwestii dotyczących naszego regionu. - Elbląg i powiat elbląski zostały oszukane w programie przeciwpowodziowym – mówił. - Musimy walczyć z wykluczeniem komunikacyjnym Elbląga.
 
 
 
Dzisiaj to jest ważny wybór, wybór przyszłości. Wierzę, że udało nam się przekonać wyborców do naszego dobrego programu, do tego, żeby zagłosować na Koalicję Obywatelską. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy się z nami spotykali, a przede wszystkim tym, którzy nas krytykowali, że czegoś nie zrobiliśmy. Wyciągniemy z tego wnioski
 
– zapewniał kandydat na posła Antoni Czyżyk.
 
Głos zabrała także kandydatka Nowoczesnej, Katarzyna Królak. - Została doba. To czas najwyższej mobilizacji. Musimy wygrać te wybory, bo chcemy Polski zgodnej, tolerancyjnej, otwartej, przedsiębiorczej – zaznaczyła.
 
 
Politycy Koalicji Obywatelskiej zachęcali, aby to właśnie na ich kandydatów oddać głos 13 października. - Niezależnie od różnic politycznych, od poglądów politycznych, spojrzeń na pewne rzeczy należy pójść i zagłosować w tych wyborach na środowiska opozycyjne – mówił Jacek Protas. - Nie możemy dopuścić do tego, aby PiS po 13 października samodzielnie dzierżył władze w Polsce.
 
 
13 października musicie pójść na wybory. To jest nasz absolutny obowiązek
 
– dodał Jacek Protas.
 
 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%25.0 %75.0


Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +33
  ~ koryto +
  Czwartek, 10.10

  Jest i ten co zlecał hejt

 2. 2
  +30
  ~ Kronikarz Truso
  Czwartek, 10.10

  Chłopcy z plakatu i nic poza tym.

 3. 3
  +21
  ~ Do_pomorskiego
  Czwartek, 10.10

  Minęło 20 lat, a w tzw. elbląskich mediach ZERO informacji o rocznicy konsultacji ws. przynależności do pomorskiego w 1999 r. Frekwencja 45%, prawie 100% za Gdańskiem. Tak działa demokracja i politycy głoszący demokrację.

 4. 4
  +26
  ~ Balcerek
  Czwartek, 10.10

  Hejt to lagodna nazwa qures .... ktore jako szajka zbirów wyprawiali mając ciche przyzwolenie swoich mocodawców! Pamietamy i podziekujemy, na kazdego przyjdzie jego pora ,

 5. 5
  +27
  ~ Eric
  Czwartek, 10.10

  Piskiewicz nie nadajesz się na reprezentanta nas w sejmie. To byla by kompromitacja Elbląga. Jaki ty masz szacunek do spoleczenstwa. Pierwsze co zrobiles w epec to poleciales do salonu po auto.

 6. 6
  +31
  ~ do elblążanin
  Czwartek, 10.10

  Przecież ten pan w EKO zarządzał tylko działem gospodarczym , a w EPEC zajął stanowisko prezesa, bez doświadczenia i kwalifikacji.To nam podwyższył stawkę za ciepło przez kolejne 4 lata aż o 30%. A na same sponsoringi i darowizny wydał ponad milion złotych. Jak można promować teraz Tego człowieka co się nie sprawdził, czego dobrego możemy oczekiwać gdyby zajął stanowisko posła, Nic, a Nic. Platforma tylko się ośmiesza.

 7. 7
  +20
  ~ Krzysio poleca
  Czwartek, 10.10

  Podobno mamy Nobel w Elblagu, Kaloryfer zwyciezcą debaty, no i mamy Archaniola! Musi zostac szefem struktur PO i zastąpić Jureczka

 8. 8
  +26
  ~ ??Wynik ankiety??
  Czwartek, 10.10

  Ludzie kto oddaje glosy na to towarzystwo wzajemnej pomocy ze zdjęcia. Przecież oni dla Elbląga niczego nie zrobili !!!

 9. 9
  +23
  ~ Żusto
  Czwartek, 10.10

  Czy. Antek nie wstydzi się stac obok tak skompromitowanego goscia i zniżac do jego poziomu? Panie Przewodniczący trochę szacunku do wyborców i samego siebie

 10. 10
  +22
  ~ niedostatecznie
  Czwartek, 10.10

  To jest podsumowanie? Panie wybacz, ale to brednie jak cała kampania. Portas jest dumny, że nikt go nie poturbował. Antek uważa pytanie o to co on i jego partyjni i koalicyjni kumple zrobili do tej pory w samorządzie, parlamencie, rządzie, powiada że to krytyka i on, Antek, wyciągnie wnioski. Wyciągnąć można to co obejrzy urolog Wcisła, czyli cieki wodne. Będziecie w parlamencie, to pewne. Pewne też jest to, że nadal będziecie realizować swój program "my tam, qrwa, idziemy na 4 lata". Powodzenia - waszego, nie w misji dla wszystkich. A na podsumowanie tylko tylu was przyczłapało? Widać, że liczycie na koryto jak ślepa kura na ziarno.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.