Niedziela, 18.11.2018, Imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA LOKALNA

Przewodniczący SLD, Włodzimierz Czarzasty: Przez własną głupotę nie weszliśmy do Sejmu. To był kubeł zimnej wody

09.09.2018, 19:45:47 Rozmiar tekstu: A A A
Przewodniczący SLD, Włodzimierz Czarzasty: Przez własną głupotę nie weszliśmy do Sejmu. To był kubeł zimnej wody
Fot. Ryszard Biel

Elbląska Starówka przeżyła dziś w niedzielę (9 września) prawdziwe oblężenie sympatyków Sojuszu Lewicy Demokratycznej. A to za sprawą Przewodniczącego Partii Włodzimierza Czarzastego i Sekretarza Generalnego SLD Marcina Kulaska, którzy dziś odwiedzili nasze miasto.

 
Grupa członków i sympatyków SLD spotkała się przed Ratuszem Staromiejskim. Następnie przeszła się uliczkami starówki, by porozmawiać z mieszkańcami.

Po godzinie, na moście odbyła się konferencja prasowa, która miała zainaugurować kampanię wyborczą SLD w Elblągu.
 
 
W pięciu okręgach wyborczych Elbląga wystawimy komplet kandydatów. Jest możliwość po siedmiu w każdym i tyle wystawimy z odpowiednim parytetem. Termin rejestracji jest do 17 września. Zaraz po tym dniu przystąpimy do kampanii. Jestem przekonany, że wynik Sojuszu Lewicy Demokratycznej w tych wyborach będzie o wiele lepszy od ostatnich
 
- mówił Janusz Nowak, szef elbląskich struktur SLD.
 
W spotkaniu z dziennikarzami wziął udział m.in. Witold Wróblewski, którego kandydaturę w walce o fotel Prezydenta Elbląga wspiera SLD. - Popieramy kandydaturę pana prezydenta Witolda Wróblewskiego. Nie wystawiamy swojego kandydata, bo mamy pana Prezydenta. Sojusz Lewicy Demokratycznej wystawia swoją listę i słusznie, bo każdy musi walczyć o mandaty – mówił Włodzimierz Czarzasty.
 
- Brakuje nam tylko jednego - dobrej współpracy z Radą Miejską. Obecnie mamy mniejszość i to powoduje, że wiele tematów, które można by było szybciej uruchamiać niestety są opóźniane. Mam nadzieję, że przy tej współpracy, którą już pokazaliśmy pozyskamy zaufanie mieszkańców i uda nam się w nowej kadencji zbudować większość w Radzie - zaznaczył Witold Wróblewski.
 
Włodzimierz Czarzasty podkreślił, że SLD zależy na współpracy z mądrymi ludźmi, bez względu na to, czy należą do partii. - Jako SLD nie mamy programu centralnego, bo nie rządzimy. Nie będziemy obiecywali rzeczy, za którymi idą pieniądze, bo nie będziemy ludzi oszukiwać. Nie dysponujemy środkami – mówił Włodzimierz Czarzasty. - Nasze przesłanie - nie ma co tworzyć programów centralnych, bo ludzie są mądrzy tam, gdzie mieszkają. Nie ma mądrzejszych ludzi.
 
Czy władze centralne SLD nie dają żadnych dyrektyw? - Daliśmy jedną. Uważamy, że jeżeli jest to możliwe, to należy inwestować w ludzi, nie w infrastrukturę. To ludziom po prostu powinno być lepiej. Jeżeli w Polsce jest lepiej to najbardziej widzimy to po rodzinach, po matkach, ojcach. Jeżeli są potrzebne przedszkola, to muszą być przedszkola. Jeżeli są potrzebne dzienne domy opieki dla starszych ludzi, to trzeba je budować – zaznaczył Włodzimierz Czarzasty. - Mosty mostami, Mierzeje Mierzejami, ale to ludzie są najważniejsi.
 
 
W skali kraju, jako SLD, wystawiamy 24 tys. ludzi. Robimy to z 20 podmiotami. (…) Staramy się. Niestety przez własną głupotę nie weszliśmy do Sejmu. To odpokutowaliśmy. Myślę, że kubeł zimnej wody każdej partii się przyda. Jeżeli to spowodowało, że trochę zmądrzeliśmy, a ja również trochę zmądrzałem, to dobrze, że to się stało. Gdybyśmy byli wtedy mniej aroganccy to zapytalibyśmy się członków i członkinie partii czy chcą mieć kandydata profesora Liberadzkiego czy Magdę Ogórek. Nie zapytaliśmy się i dostaliśmy po dupie. Trzeba rozmawiać. To jest najważniejsze
 
– podkreślił Włodzimierz Czarzasty.
 

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Galeria / SLD konferencja ( zdjęć 46 )
Dodano: 2018-09-09 | Fot. Ryszard Biel

Komentarze do artykułu (71)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +31
  ~ Przepiórcze
  Niedziela, 09.09

  Jaja

 2. 2
  +23
  ~ prawda i tylko
  Niedziela, 09.09

  Panie Czazasty przez wasza głupotę pis ma większość i rządząc dewastuje państwo.

 3. 3
  +42
  ~ Ocena
  Niedziela, 09.09

  O Q..wa co to jest za zgraja. Paru dziadków sąsiad i sąsiadka i cycu ot i całe SLD. Kompromitacji końca nie widać.

 4. 4
  +42
  ~ Wstyd
  Niedziela, 09.09

  O jest towarzycho lizaczków , ciekawe jak przegra to komu wylizą , ale kicha bijąca garstkę wyborców po garach,ci to juz chyba wlasnego wstydu i zenady nie widzą, skopano elblaskie SLD

 5. 5
  +26
  ~ krawaciarz
  Niedziela, 09.09

  A dlaczego w SLD mają takie krótkie krawaty ?????????

 6. 6
  +41
  ~ Jota
  Niedziela, 09.09

  Szef SLD Włodzimierz Czarzasty deklaruje współpracę z mądrymi ludźmi a jedyny mądry uczciwy radny SLD w Elblągu Ryszard Klim został spuszczony na margines bo sprzeciwiał się ciepłemu układowi.

 7. 7
  +27
  ~ Antonina
  Niedziela, 09.09

  Te tłumy wiwatujących elblążan mnie poraziły, skąd tylu zwolenników SLD w Elblągu? Chciałoby się powiedzieć za Wyspiańskim "miałeś chamie złoty róg..."

 8. 8
  +32
  ~ Nikodem d.
  Niedziela, 09.09

  Piszacy tekst chyba coś brał :). Jakie oblężenie? Jakie tłumy?

 9. 9
  +32
  ~ znowu
  Niedziela, 09.09

  dlaczego tuż przed wyborami znowu pojawia się ten trup z szafy - mańkut - lawirant i kłamczuch!!! tylu młodych jest a zawsze ten wypływa. czy on juz wstydu nie ma i nie może zniknąć raz na zawsze!!!! Jest sympatyczna Pani weterynarz - czy ona nie może wreszcie wyjść do przodu - tylko ten "niewielkiego wzrostu" figurant!!!!!!!!!!!!!! A w ogóle to ładne tam twarze - brzuchaci, "słusznego wzrostu" i szerokości - ludzie wybierają najczęściej patrząc - wiec wystawiać ludzi takich co wyglądają anie "pontony" z niedopinającymi sie koszulami lub marynarkami!!!!! kobiety do przodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. 10
  +26
  ~ Red
  Niedziela, 09.09

  Ale jakie kolory , czerwień bije po oczach panienek młódek choć jest tez efekt kociego , drapieznego pazura , lwice sldowskie gotowe do ataku , alez jest groźnie, zwycięstwo wisi w powietrzu

 11. 11
  +37
  ~ do grabarzy
  Niedziela, 09.09

  Co Wy qurwa z elbląskim SLD zrobiliście.

 12. 12
  +32
  ~ Hipokryt !
  Niedziela, 09.09

  Wróblewski wierzy w to co mówi? On i wspołpraca z radą miasta. wspolpraca została zdeptana przez niego i jego beztalencia . Uznaje tylko zdeptanie przydu.. sów , a ci z lewicy takimi się stali.

 13. 13
  +29
  ~ Do Jota
  Niedziela, 09.09

  Dobrze napisane Tak wlasnie kolesie zalatwili kolegę bo im przeskadzal w drodze do stolka ! Co za pajace bez honoru, wstydu, Panie Ryszardzie rob pan swoje , tu juz i tak SLD nie ma, zniszczyli bo sië sprzedali i kazdy w tym smutnym miescie to wie i kim oni sa? Wszyscy wiedzą! Ręki bym juz im nie podał

 14. 14
  +9
  ~ b0ss
  Niedziela, 09.09

  Coś się pomylili początek się zgadza. KOM UNI STA

 15. 15
  +25
  ~ Farsa
  Niedziela, 09.09

  Co to jest za zbiegowisko???? Czy to szopka noworoczna??? Ale to wrzesien dopiero, ale gów..się rozlało i wszystko wiemy , kto komu i za co , UKLAD Trzyma

 16. 16
  +24
  ~ Kassandra
  Niedziela, 09.09

  kolejny pocałunek śmierci, mentalność i energia tych ludzi nie da żadnych szans na rozwój Elbląga

 17. 17
  +24
  ~ Ktos pamieta
  Niedziela, 09.09

  Ballada o Januszku.....

 18. 18
  +22
  ~ Robert Koliński
  Niedziela, 09.09

  To może zapytam na dobry początek - jak towarzysze z SLD zapatrują się na kwestię zniszczenia kąpieliska miejskiego, zabetonowania i odebrania mieszkańcom dużej części terenów rekreacyjno-wypoczynkowych, na których jest ono położone i przekazania gruntu oraz projektowanego przyhotelowego spa inwestorowi prywatnemu pod tegoż plany inwestycyjne, wykonane zresztą za środki z kasy miejskiej? Czy towarzysze z SLD posiadają wiedzę kto ma być tym inwestorem prywatnym, bowiem odpowiedzi na to m.in. pytanie nie możemy się doprosić od obecnego włodarza od miesięcy? Jak się ma wspieranie obecnego prezydenta w jego dziele zniszczenia elbląskiego kąpieliska wbrew woli mieszkańców do deklarowanego przez przew. Czarzastego przesłania, że "ludzie są mądrzy tam, gdzie mieszkają. Nie ma mądrzejszych ludzi"?

 19. 19
  +16
  ~ Dajcie ludziom odpocząć !
  Niedziela, 09.09

  bando postkomunistycznych nierobów , zyjących na koszt podatnika. Spadać na "szczaw i mirabelki". jest niedziela, djcie ludziom odpocząć po cłym tygodniu pracy. ustawowo powinna byc też NIEDZIELA WOLNA OD POLITYKI I POLITYKÓW !

 20. 20
  +15
  ~ Raszpla
  Niedziela, 09.09

  Szkoda ze nie ma staruch z kola gospodyn wiejskich czy ligii czy jak ten twor sie zwie, byliby w komplecie

 21. 21
  +23
  ~ Techniki manipulacyjne
  Niedziela, 09.09

  Pisze się :"prawdziwe oblężenie". potem cyka się fotki tła i samych zainteresowanych. Potem fotomontaż i gotowe. w tło wstawia się tych zaangażowanych politycznie i mamy tłumy. Prawda, redaktorku ? tak to się robi w dobie fotografii cyfrowej ;kopiuj, wytnij, wklej.Ale my nie jesteśmy głupi i tego chwytu reporterskiego nie kupimy.

 22. 22
  +32
  ~ pampi - ZAWADA
  Niedziela, 09.09

  Panie Wojtku Rudnicki. Mieszkańcy Zawady czekają w tym ja , na " skuteczną " realizację Centrum Rehabilitacji na tym osiedlu , którą Pan obiecał w 2014 roku oraz na miejsca parkingowe . Ile Pan z tych rzeczy zrealizował ? NIC. Niestety, czuję się przez Pan oszukany . Rozdawanie jabłek przed Jantarem w tym roku może nie zadziałać jak cztery lata temu . O ile znów będzie Pan startował z Okręgu 1, w którym Pan nie mieszka . Pozdrawiam .

 23. 23
  +20
  ~ Co z ZBK i ZKM?
  Niedziela, 09.09

  To niech mi Maniek i reszta z SLD powiedzą jaki maja plan restrukturyzacji, ZBK? Tam juz administracja przerośnięta jest i generuje same koszty, totez pieniedzy na remonty nie ma bo....żżeraja ją , przeżerają kasę zatrudnione biurwy z układu, po znajomości. To samo w ZKm.

 24. 24
  +22
  ~ Awangarda. : )
  Niedziela, 09.09

  Młode pokolenie . To już jest po prostu niesmaczne .

 25. 25
  +27
  ~ Kojot
  Niedziela, 09.09

  Im się chyba czasy pojeb.... Y? Nawet Wilk ma mlodsze otoczenie i zdecydowanie żyjące w dzisiejszym świecie a nie ubieglej epoki

 26. 26
  +12
  ~ Trypolis
  Niedziela, 09.09

  Młodzież że cho, cho, Do domu i wnuki bawić czerwona szarańczo.

 27. 27
  +17
  ~ JP
  Poniedziałek, 10.09

  Komuniści robią fotki pod kościołem koniec świata ,dla Witka to pocałunek smierci

 28. 28
  +23
  ~ Beznadziejną
  Poniedziałek, 10.09

  Sld jest ok , jest lepsze niz PIsiory i Pelowcy , tylko problem w tym ze przez tych na focie czolowych elbląskich dzialaczy ktorzy dla stolkow zniszczyli tą formację! , kasiora , posadka w zamian za poparcie choć wlodarz ich zlewal 4 lata byly ważniejsze nad partię i kolegów Jest to największy wstyd tej kampani , ci ludzie się po prostu wyprzedali jak na pchlim targu !

 29. 29
  +26
  ~ był kiedyś SLD
  Poniedziałek, 10.09

  Panie radny Ryszardzie, jeszcze czas, znikaj od tego duetu czy trio, liżącego za stołki buty prezydenta. liczymy na pana, nawet w pisie byłby Pan sobą w walce o nas. Ślizgaczom wypadły kręgosłupy. Koniec.

 30. 30
  +12
  ~ berol
  Poniedziałek, 10.09

  niektórzy mają same banany na ustach ale to wygląda.....

 31. 31
  +8
  ~ 997
  Poniedziałek, 10.09

  prosze o interpretacje słowa OBLĘŻENIE :)

 32. 32
  +17
  ~ ???
  Poniedziałek, 10.09

  Towarzystwo wzajemnej adoracji , mogli by to chociaż , jakoś mniej bezczelnie pokazywać ?

 33. 33
  +32
  ~ NIE dla Hejtu .
  Poniedziałek, 10.09

  Panie Rudnicki powiadają , że wygrałeś konkurs na stanowisko dyrektora poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 2 w Elblągu , podlegającej pod miasto . Dlaczego zawiesiłeś objecie tego stanowiska ? Bo jest to zachowanie zupełnie niezrozumiałe dla mieszkańców Elbląga . Może byś wyjaśnił mieszkańcom o co CHODZI ? Nie krępuj się , śmiało . Klim potrafi pisać tu na info . To Ty pewnie też , bo pewnie czytasz ? Czyż nie prawda ?

 34. 34
  +13
  ~ PRL
  Poniedziałek, 10.09

  Co to się zachciewa powrotu PZPR, ko. Uny, i PRL u. Nigdy. Prezydencie Iława centrum logistyczne, Ostróda centrum wystawiennicze Expo a w Elblągu g,,, o. Upadek. Odejdź wreszcie a nie wzywasz tych co powinni zniknąć na zawsze.

 35. 35
  +14
  ~ Ukladzik
  Poniedziałek, 10.09

  Bo niektorzy marni potrafią pisać tylko z ukrycia , jak zwykłe szuje , a ten drży bo wszyscy z niego szydzą , boi sie ze jest tak slaby za nawet na radnego go nie wybiorą wiec posadka jest jakby co, proste i jasne

 36. 36
  --12
  ~ Elblążanin
  Poniedziałek, 10.09

  Cieszę się, że lewica odbudowała się w naszym mieście. Jest wreszcie nadzieja.

 37. 37
  +5
  ~ A.
  Poniedziałek, 10.09

  Precz z komuchami !!!!

 38. 38
  --7
  ~ Jarek
  Poniedziałek, 10.09

  Przedstawiciele SLD w Radzie to szansa na normalność.

 39. 39
  --10
  ~ Bartek
  Poniedziałek, 10.09

  A może gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Trzymam kciuki za elbląską lewicę.

 40. 40
  --21
  ~ Zatroskany
  Poniedziałek, 10.09

  Towarzyszu Robercie. Zajmij się sprawami, o których masz choć trochę pojęcia. Nie bądź drugim Klimem.

 41. 41
  +11
  ~ ile dać na kampanię ???
  Poniedziałek, 10.09

  Elbląski beton komunistyczny przybetonowany do korytek od czasów dziadka Słoniny. Już wystarczająco pogrążyliście to miasto. Tylko układy i układziki jak za PRLu

 42. 42
  +14
  ~ Ale to już było ...
  Poniedziałek, 10.09

  Pewnie by i lewica się przydała ale nie z zamierzchłych czasów . No bez przesady . Patrząc na te osoby to jaki młody człowiek będzie się z nimi utożsamiał a w młodych przyszłość . Zupełny brak zmiany pokoleniowej . Bo ..nie dopuścili " weterani "

 43. 43
  +30
  ~ Polityk
  Poniedziałek, 10.09

  SLD w Elblągu?Czy macie na myśli tych karierowiczow którzy za etacik założyli sobie smycz na szyje?Mieszkańcy znaczą dla tego typu ludzi tyle co nic.Klima ignorują bo ma honor i godność chłop.Co za upadek i marność nad marnościami, a czy pracownicy UM na fotkach są apolityczni?? Chyba jednak nie bardzo!

 44. 44
  +10
  ~ JesusAlvaro
  Poniedziałek, 10.09

  I żeście, towarzysze, dalej wniosków z porażki nie wyciągnęli. Średnia wieku 65+.

 45. 45
  +10
  ~ ?????????
  Poniedziałek, 10.09

  Czy głupota była zaplanowana w programie?

 46. 46
  +9
  ~ wist
  Poniedziałek, 10.09

  Śmiać się czy płakać, a może współczuć?

 47. 47
  +11
  ~ ostro
  Poniedziałek, 10.09

  Faktycznie prawdziwe oblężenie miłośników życia po staremu. Tęskni się za prawdziwą głęboką komuną? To były czasy.... dla niektórych.

 48. 48
  +24
  ~ alek
  Poniedziałek, 10.09

  a Wróbel przed wyborami to już jest wszędzie, gdzie tylko jest okazja zabłysnąć! Co za tupet. brak wstydu i jakiegoś honoru, oby wyleciał z ratusza! i znów wylazł z ukrycia Mańkut, może opowie o swoich działkach w Krasnym Lesie.???

 49. 49
  +24
  ~ Z Rechniewskiego
  Poniedziałek, 10.09

  Pampi, miałam ulotkę kłamczuszka przez 4 lata. Doprowadzę do utworzenia Centrum Rehabilitacji na Zawadzie, skutecznie rozwiążę problem dopalaczy w szkolach, skomunikuję ulicę Donimirskich z Browarna, stworzę wiekszą ilość miejsc parkingowych na naszych osiedlach. Pampi , korzystasz z centrum na zawadzie ? Gdzie te parkingi, chciałabym zaparkować. Dopalacze, w Polsce nie wiedzą jak walczyć. Ale donimirskich to dopiero chała. "skomunikował" , chyba siebie z etacikiem Kiedy on tam był? Chaszcze, stosy śmieci, niebezpiecznie wejść . Barona to Elbląg C. I nadal chęć wejścia na 5 lat, bo taki jestem aktywny. Pan Wojciech bez mojego głosu

 50. 50
  +16
  ~ AML
  Poniedziałek, 10.09

  Zamiast więcej cyca.To sztuczne zeby pokazała .

 51. 51
  +16
  ~ Kiki
  Poniedziałek, 10.09

  Tej czarnej i reszcie. Powinni miotły w ręce powkładac i do sprzątania ich zagonic

 52. 52
  +15
  ~ Nie pochlebiajcie sobie
  Poniedziałek, 10.09

  Nawiązując do tytułu. Nie przez własną głupotę lecz przez mądrość wyborców.

 53. 53
  +22
  ~ Ohyda
  Poniedziałek, 10.09

  Bo to faceci bez honoru a baby bez klasy i takie to wlasnie zaplecze

 54. 54
  +16
  ~ Wściekły
  Poniedziałek, 10.09

  Ciekawe dlaczego ani CBA ani CBŚ nie zainteresują się podejrzanymi interesami władz miasta. Dlaczego wszyscy udają że nic nie widzą! Dlaczego bezczelnie na miejskich obiektach utrzymywanych z naszych podatków urządzają swoje prywaty!!!

 55. 55
  --3
  ~ rejtan
  Poniedziałek, 10.09

  wszystkie kacapskie pachołki się zebrały!!pomiot ubecki ,targowica

 56. 56
  +9
  ~ minęła gwarancja
  Poniedziałek, 10.09

  A wróbel znowu zaszalał - gdy usłyszał , że to spotkanie członków, chwycił się za miejsce gdzie prawdziwy mężczyzna go ma. Mina wskazuje, że nie było.

 57. 57
  +9
  ~ babcia
  Poniedziałek, 10.09

  Nigdy nie głosowalam na SLD i nie będę ,tak samo , na PO , ,a tym bardziej na obecny PiS , ale uważam , że SLD powinno wejść w przyszlorocznych wyborach do Sejmu , bo jest tam potrzebne .

 58. 58
  +4
  ~ Hmmm ?
  Poniedziałek, 10.09

  Masz rację ale to mają być osoby silne , wiarygodne , z charyzmą a nie z włosami na żel w czerwonym sweterku , zajęte pielęgnowaniem warzyw w ogródeczku . Strzelające focha , bo tak teraz jest . Przecież takich w parlamencie , to by na zakąskę zjedli ci z Piz ..u i POpaprańcy ? Brak , nieuwikłanych w kumoterstwo kadr w Elblągu z lewej strony sceny politycznej .

 59. 59
  +9
  ~ Stefan
  Poniedziałek, 10.09

  Komu pan Witold rzekomo przygotowuje i wspólfinansuje ze środków miejskich inwestycję na terenie otwartego basenu. Proszę o przecieki, domniemania, plotki i podejrzenia.

 60. 60
  +2
  ~ I sekretarz POP
  Poniedziałek, 10.09

  Dlaczego te SLD jeszcze istnieje? To czyrak i hańba na zdrowym ciele lewicy

 61. 61
  +10
  ~ ja
  Poniedziałek, 10.09

  Ci ludzie przecież nie potrafią nic oprócz rozdawania jabłek. Na co tu głosować... Jabłuszka w tym roku będą wyjątkowo tanie, więc raczej nie warto. SLD odpłynęło w siną dal wraz z Kwaśniewskim i już nie wróci. Oby... Co to za ludzie? Czarzasty, Mańkut, rudnicki - żart, wielki żart. Nie robią nic, nic nie potrafią, niczego sobą nie prezentują. Nie głosujcie na nich, bo to są zwykłe społeczne pasożyty, które uważają, ze naiwność ludzka jest nieograniczona.

 62. 62
  +9
  ~ Antywyborca
  Poniedziałek, 10.09

  Ale geriatria haha. Mańkut lewus zawyza wam dziadki srednia wieku.

 63. 63
  +8
  ~ cba
  Poniedziałek, 10.09

  fotka 45 co też myślą sobie Czarzasty z Wróblem gdy ten malutki perroruje?

 64. 64
  +3
  ~ Bolek
  Poniedziałek, 10.09

  Już nie jesteście potrzebni zawsze 5 minut minęło

 65. 65
  +1
  ~ trzezwy
  Poniedziałek, 10.09

  pamietajmy maja dotacje partyjne i zyja full wypas, ten system sie juz konczy, zapraszam towarzystwo do Moskwy tam mozecie startowac, polacy was nie chca, liczy sie jakosc a to tylko w systemie jednomandatowym, Tak dla Normalnosci Tak dla Fachowosci Tak dla Jow! dziekuje - Potrafisz Polsko!

 66. 66
  +4
  ~ qaz
  Poniedziałek, 10.09

  Kiedy SLD łamało konstytucję pozwalając na tworzenie przez cia obozów tortur w Polsce piekarczyk nie dostał peleryni z napisem KONSTYTUCJA

 67. 67
  +7
  ~ prawda ekranu
  Wtorek, 11.09

  Obiektywizm "dziennikarski" - ten "tłum", to jednoautobusowa wycieczka oddziału geriatrycznego i jeszcze były wolne miejsca.

 68. 68
  +13
  ~ radość z natury
  Wtorek, 11.09

  Jasne jest dlaczego musi istnieć epec i związek z energą - trzeba się tylu darczyńcom i wspierającym odwdzięczyć. Zadowolony i bogaty lud Elbląga to popiera i prosi o podwyżki cen ciepła, wody, odpadów. Tylko rządzić takim miastem, nawet bez członka.

 69. 69
  +10
  ~ nie lubi sam siebie
  Wtorek, 11.09

  Na głównym zdjęciu wróbel wygląda jak chomik z zapasem orzeszków. A zdjęcie wyborcze? To kolejne fałszerstwo. Facet wstydzi się sam siebie i używa wizerunku z dzieciństwa. W normalnej demokracji fałszerz jest zdyskwalifikowany przed startem.

 70. 70
  +9
  ~ Smierdząco
  Wtorek, 11.09

  A jak tam urzędasy, tez agitują?

 71. 71
  +1
  ~ Do wrobel
  Sobota, 15.09

  Juniorami nie wygrasz przy tobie sama młodzież +70 plus kończ gościu i won do Olsztyna i wez becona henrego

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2018 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.