Czwartek, 20.09.2018, Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA LOKALNA

Parlamentarzyści PO w Elblągu. Bartosz Arłukowicz: Chcemy rozmawiać z mieszkańcami o tym, co ich boli (...) i o wyborach

13.03.2018, 15:30:26 Rozmiar tekstu: A A A
Parlamentarzyści PO w Elblągu. Bartosz Arłukowicz: Chcemy rozmawiać z mieszkańcami o tym, co ich boli (...) i o wyborach

Grupa parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej przyjechała dziś do Elbląga.  - Nie chcemy przedstawiać prawd objawionych, ale porozmawiać z naszymi mieszkańcami – zapewniał senator PO Jerzy Wcisła podczas zwołanej dziś konferencji prasowej.

 
Jerzy Wcisła zaznaczył, że dzisiejsze spotkanie będzie szansą dla elblążan, by osobiście powiedzieć politykom PO o bolączkach Elbląga i jego mieszkańców. - Mieszkańcy mogą przekazać wszystko posłom, którzy zaraz pojadą do Warszawy i będą podejmowali decyzje ważne dla Polski, które wpływają także na życie naszego regionu – mówił.
 
Przykładem miała być ustawa o IPN.
 
Ona spowodowała to, ze Stany Zjednoczone poinformowały, że zamrożone są strategiczne interesy Polski. Jakie to ma znaczenie dla Elbląga? Takie, że strategicznym interesem Polski jest m.in. to, żeby wojska NATO były w Polsce. A gdzie one są? W Elblągu. Jeżeli nasi posłowie będą wiedzieli o tym, że Elbląg jest zagrożony tymi zawirowaniami, to będą bronili naszych interesów
 
– podkreślił Jerzy Wcisła.
 
Parlamentarzyści chcą wykorzystać spotkanie, aby przedstawić elblążanom swój pomysł na Polskę. - Posłowie będą mogli przekazać naszym mieszkańcom pewne prawdy, skorygować pewne stereotypowe informacje, by nie było przekłamań, by wiedzieli z czym się wiąże polityka – stwierdził.
 
 
Rozpoczynamy wielką, samorządową podróż po Polsce. Będziemy w każdym województwie, żeby rozmawiać z mieszkańcami o tym, co ich boli, ale także o kluczowych dla Polski wyborach samorządowych, które zbliżają się wielkimi krokami. One zdecydują o tym, kto będzie rządził nami we wsiach, miasteczkach, wielkich miastach
 
– mówił poseł PO Bartosz Arłukowicz.
 
Podczas dzisiejszej konferencji rozwiane zostały wątpliwości, czy Przewodniczący Klubu Radnych PO Michał Missan będzie kandydować na Prezydenta Elbląga.
 
Jesteśmy dzisiaj w Elblągu. Mamy ze sobą Michała Missana, który będzie kandydował. Będziemy również spotykać się z innymi kandydatami w całym województwie
 
– podkreślił Bartosz Arłukowicz.
 
Spotkania z politykami Platformy mają odbywać się we wszystkich miastach powiatowych województwa warmińsko-mazurskiego. - Chcemy odwiedzić wszystkie powiaty w Polsce. Tam się koncentruje życie samorządowe, tam mieszkańcy debatują o tym, co jest ważne z punktu widzenia rozwoju (…) Wiemy, jak dzisiaj wygląda Parlament. Jest zdominowany przez jedną partię i bardzo często narusza ważne dla samorządu zasady. My jako największa partia opozycyjna mamy w Parlamencie swój głos, możemy formułować swoje zdanie i często nam się udawało w ciągu ostatnich dwóch lat zablokować złe pomysły dotyczące niszczenia niezależności samorządów – mówił rzecznik prasowy PO, Jan Grabiec.
 
Jak elblążanie oceniają polityków Platformy Obywatelskiej? Jakie będą mieli do nich pytania? Przekonamy się już o godz. 17.00 w Hotelu Arbiter.

 


Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 18

%77.8 %22.2


Komentarze do artykułu (55)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +32
  ~ Hegemonka
  Wtorek, 13.03

  Przyjechali sprawdzić co można sprzedać za psie grosze i przywłaszczyć. Niech jadą do Niemiec - do swoich mocodawców - na zawsze i bez powrotu. A Pan Missan niech pilnuje nadal grafików i klapek w szpitalu.

 2. 2
  +30
  ~ Arbiter
  Wtorek, 13.03

  Pytanie jest prost czy Platforma Obywatelska rozliczyła siebie z Referendum w 2013 roku? Czy Tusk zmienił zdanie co do potrzeby budowy kanału żeglownego przez Mierzeję?

 3. 3
  +26
  ~ mama karoliny
  Wtorek, 13.03

  najwezaniejsze to odsunac PO od wladzy. PO to partia wrogow polski tuSSk-wnuk essesmana z wermachtu. cimoszewicz ktorego dziadek byl komunistycznym katem zolnierzy AK- teraz siedzi w polskim paralamencie i z ramienia PO pluje na polske.miron sycz-syn działacza UPA i wielu wielu innych zdrajcow i wrogow polski. jurek motorowka-lokalny wichrzyciel ktory przez 8 lat swoich zadow tylko mamil przekopem, dzis gdy zadzi pis jurek robi hucpy i podjudza mieszkancow krynicy przeciw przekopowi- rosyjski szpicel?Jakim cudem oni piastuja wysokie urzedy w Polsce? to skandal!

 4. 4
  +23
  ~ Prorok Igor
  Wtorek, 13.03

  Czyżby spotkanie w Bartoszycach nie wypaliło i w zastępstwie od łaski zaliczono Elbląg? Cytuję "....Spotkanie w Bartoszycach odbędzie się 13 marca w Restauracji Ardi, ul. Kętrzyńska 23 o godz. 17:00. Będą na nim: Bartosz Arłukowicz, Izabela Katarzyna Mrzygłocka, Elżbieta Gapińska, Jacek Protas...." źródło http://lidzbarkwarminski.wm.pl/499692,Spotkanie-z-poslami-Platformy-Obywatelskiej.html

 5. 5
  +19
  ~ Kochanek mamy karoliny
  Wtorek, 13.03

  Czyżby do Elbląga przyjechali przez przypadek? http://lidzbarkwarminski.wm.pl/499692,Spotkanie-z-poslami-Platformy-Obywatelskiej.html

 6. 6
  +31
  ~ eWA ..............
  Wtorek, 13.03

  MAFIA - PO przyjechała ze swoim przedstawicielem który jest lekarzem i sam POtrzebuje pomocy lekarza psychiatry , pytam co ten chory człowiek może pozytywnego przekazać mieszkańcom Elbląga , chyba tylko kręcenie lodów które dobrze im wychodziły w czasie 8 - letnich rządów MAFII - PO ......

 7. 7
  +30
  ~ 123
  Wtorek, 13.03

  Zaraza POpaprana do miasta ściągnęła,a paszli won w cholerę,nieużyteczne darmozjady

 8. 8
  +23
  ~ Kurak
  Wtorek, 13.03

  Bartosz ekspert namaścił kandydata na tron, rewelacja, a gdzie zaplecze

 9. 9
  +33
  ~ Emeryt
  Wtorek, 13.03

  Boli nas Wasz widok teraz się pytacie ale my pamiętamy.

 10. 10
  +36
  ~ RÓZGA ..
  Wtorek, 13.03

  Dlaczego wy tak nie lubicie Polski i Polaków - to mnie boli panie Arłukowicz !!!

 11. 11
  --28
  ~ klik
  Wtorek, 13.03

  Czy was stać /komentatorzy/ tylko na tak ograniczony i mącicielski ton wypowiedzi?

 12. 12
  +35
  ~ POszoł WON
  Wtorek, 13.03

  Arłukowicz jak był ministrem zdrowia doskonale wiedział, co nas boli i jakoś nie pamiętam, żeby chciał to naprawić. Chował się po kątach. A teraz znowu się pyta?

 13. 13
  +34
  ~ Turban
  Wtorek, 13.03

  Nigdy więcej PO! Elblążanie dali swój wyraz odnośnie PO i odwołali ta klikę nieudaczników w2013roku. W 2015 roku Polacy zrobili to samo w wyborach parlamentarnych. W przyszłych wyborach damy ostateczny pocałunek śmierci tym oszustom i złodziejom. I to ma być ta świeża krew i nowa twarz PO? A ja tam dalej widzę te skompromitowane mordy typu Ela w laczkach i Jurek motorowka.

 14. 14
  --29
  ~ kolo
  Wtorek, 13.03

  Czy ci co tak ochoczo "komentują" poprzez inwektywy wiedzą, że kto sieje wiatr ten zbiera burze / Biblia /?

 15. 15
  +26
  ~ Szczerze
  Wtorek, 13.03

  Won, za to co wyszło na jaw.

 16. 16
  +17
  ~ yataman
  Wtorek, 13.03

  Klik i kolo ludzie już mają dosyć tych POwskich szuj. Tych ment nierobów żyjących na koszt POdatnika. Ci ludzie z PO wstydu nie mają. Ludzie nimi gardzą niech te bydlaku się cieszą że Polska jest demokratycznym krajem i tolerancyjnym. Inaczej by już po gebach dostali za zdradę Polski za działania nantypolskie. Widać że elblążanie już się poznali na platformerskie szumowinach. Kitu sobie wcisnąć nie dadzą. Pora na nowych parlamentarzystów z ruchu narodowego. Dość już PO i PiS. To już nieświeże kotlety.

 17. 17
  --9
  ~ lol
  Wtorek, 13.03

  Ładne rzeczy tu wypisują co niektórzy na temat po, skoda że te same argumenty dotyczą także rządów pis. Tylko pisiory zdążyły już przez 2 lata nakraść dużo więcej niż po przez 8 lat rządów. Dodatkowo pis kompromituje Polskę za granicą, łamie konstytucji i próbuje wprowadzić władzę totalitarną przez zawłaszczanie trybunału i sądów, o przyznawaniu gigantycznych premii dla swoich urzędników i okradaniu budżetu nie wspominając. Nie przypominam sobie żeby po robiło takie rzeczy co teraz pis wyprawia.

 18. 18
  +23
  ~ Moral
  Wtorek, 13.03

  Odpowiedz jest prosta czas zrozumiec ze elblaskie PO skompromitowalo sie totalnie i robi to nadal i dalej z uporem brnie w głupotę i foruje kiepskich kandydatow przez co naraza sie na atak ludzi , szkoda ze nie ma tam nikogo mądrego tylko zadufani w sobie czlonkowie

 19. 19
  +17
  ~ <DARWIN><<
  Wtorek, 13.03

  Wszyscy którzy występują pod sztandarem po kojarzą mi się z jednym zwrotem ich guru, kundlem Makreli Her tuSSkiem: „..polskość to nienormalność!...” Nie będzie niemiec pluł nam w twarz.

 20. 20
  +7
  ~ Obserw
  Wtorek, 13.03

  PO ma szanse kiedyś w Elblagu ale nie ta ekipa i nie ten zepsuty Uklad -interesów

 21. 21
  +16
  ~ Apokalipsa PO
  Wtorek, 13.03

  zdrajcy i złodzieje wszędzie są nikim, także w Elblągu, a Boruszka zalicza kolejną pensję - aby do wiosny ...

 22. 22
  +20
  ~ Elblążanin
  Wtorek, 13.03

  Degrengolada miasta rozpoczęła się od decyzji waszego guru Buzka w 1998. Elbląg od tego czasu wyłącznie traci, a ostatnie 8 lat to apogeum. Jesteście skorumpowani, skompromitowani, uwikłani, kłamiecie ile wlezie. Działacie nie tylko na szkodę miasta, ale i całego kraju. Oszczędźcie nam wstydu i nerwów. Wystarczająco już napsuliście. Teraz potrzeba dekady żeby to naprawić. Dość.

 23. 23
  +5
  ~ szkoda pieniądza i czasu
  Wtorek, 13.03

  Po tłumach mieszkańców przybywających do partyjnych "kaszpirowskich" ze swoimi sprawami , oraz po tłumach uczestniczących w wystąpieniach napowietrznych towarzysza przewodniczącego, Elblążanie pokazują gdzie mają potrzebę popierania partyjniactwa , niezależnie od jego koloru. To miejsce jest umieszczone głęboko za esicą, tuż przed miejscem zarezerwowanym dla towarzysza przewodniczącego. Bez zastraszania i przekupstwa, na takie spotkania, z widocznym wstydem, przybywa wcisła w laczki ela ale już nie słychać syczenia wszech obecnego jeszcze dwa lata temu. Pan Boczek nielegalnie się wypróżnia w wychodku kiepskiego i paździocha - kłamliwe i koryciarskie TKM partie pójdą śladem Boczka. Znowu "zwycięzca" otrzyma kilkaset głosów, chyba, że rycynus zadziała. Arłukowicz był w jakiejś przychodni.

 24. 24
  +13
  ~ Popo
  Wtorek, 13.03

  To cały skład PO w Elblągu?

 25. 25
  --15
  ~ wuj onkel
  Wtorek, 13.03

  czemu czlonkowie PiS wpisują swoje chamskie komentarze pod róznymi ksywkami ?

 26. 26
  +18
  ~ Arc
  Wtorek, 13.03

  wuj onkel - czemu wy członkowie PO tylko łgacie i oczerniacie, knując jak to POwrócić do koryta?

 27. 27
  +19
  ~ co boli
  Wtorek, 13.03

  Najbardziej mnie boli że liczne przekręty z PO nie siedzą Nie siedzi nawet p Hajka z Warszawy,co gorsza sprawuje nawet nadal urząd prezydenta stolicy. Boli że bezjajcew z Elbląga został senatorem, a baba w laczkach posłem

 28. 28
  +21
  ~ trener
  Wtorek, 13.03

  Arłukowicz zawodnik pozyskany transferem z drużyny SLD Sprzedajni wielki talent

 29. 29
  --8
  ~ novak
  Wtorek, 13.03

  każdy strzela z dupy ale tylko przed komputerem skoro jesteście tacy mądrzy to dlaczego żaden z was nie był na spotkaniu i powiedział im w twarz tego o czy szczeka w komentarzach ????

 30. 30
  +8
  ~ fdsa
  Wtorek, 13.03

  Taki z niego lekarz ? że przyjechał słuchać co nas boli

 31. 31
  +12
  ~ Artek
  Wtorek, 13.03

  Bo szkoda czasu na ekipę przez ktorej rzady mamy dziś władzę owladnietą szalem nienawisci i psychiczną

 32. 32
  --6
  ~ tylko pis
  Wtorek, 13.03

  E tam, bendom se szukać suwerenuf, a wiadomo,rze pis wszyństko weźmie. Nie po to pszy ordynacji wyborczej pis sem skupił. S takimi tuskowymi pszegrać?

 33. 33
  +18
  ~ pampi - ZAWADA
  Wtorek, 13.03

  Nic tu PO was Panie i Panowie . Rozpisywać się nie będę , bo szkoda na was czasu .

 34. 34
  +9
  ~ Stefan Rembelski
  Wtorek, 13.03

  To nie jest kwestia rozmowy ale wiarygodności. Obiecywaliście nie podnosić wieku emerytalnego a podnieśliście, obniżenie podatków a podnieśliście, likwidację senatu a pozostawiliście itd. itp. Po 1 nie kłamać, po 2 nie oszukiwać, po 3 dotrzymywać słowa. Czy po tym co stało się u Sowy możecie obiecywać uczciwość występując w starym składzie osobowym? Już na wstępie pachnie to oszustwem. Na dodatek występujecie przeciw Polsce w sytuacji kiedy nawet Berlin tego od was już nie oczekuje - to gorzej niż targowica. Pierwszym krokiem do przebaczenia i odbudowy relacji jest przyznanie się do winy i wyrażenie skruchy. Buta was tylko pogrąża - boleśnie się o tym przekonacie po jesiennych wyborach samorządowych.

 35. 35
  +15
  ~ Uduszona władzą
  Wtorek, 13.03

  Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie zagłosuje na bandytów którzy zajadając ośmiorniczki u sowy mówili że:polska istnieje tylko teoretycznie. Słysząc te słowa bałem się o bezpieczeństwo swojego kraju skoro u władzy siedzieli wtedy ludzie tacy jak Radek zdradek który robił laske przywódca innych państw. To przez PO nie wyjaśniono do dziś katastrofy smoleńskiej bo domek oddał sprawę Rosjanom. Pomylili ciała i chowali je nie w tych grobach to hańba.PO musi wylądować tam gdzie teraz Korwin czyli poza sejmem

 36. 36
  --1
  ~ Ełnuch
  Wtorek, 13.03

  Tylko jak przegnac nienawistny pisuar? Doprowadzą kraj do ruiny i wojny polsko- polskiej i czasow ubecji

 37. 37
  +2
  ~ Jez
  Środa, 14.03

  WoN z polski pacholy Niemiec sprzedawczyki

 38. 38
  +1
  ~ anonim
  Środa, 14.03

  Hahaha PiSuary szczekaja a w tej partii same zydy,komunisci i zlodzieje oraz resortowe dzieci.Szkoda gadac jak zlodziej krzyczy lapac zlodzieja jak na nim samym czapka gore (czyt.plonie).Do PiSu pasuje takze tekst ,,Nie warzne biale stroje,gdy pod nimi płonie grzech''

 39. 39
  +10
  ~ xcder
  Środa, 14.03

  idiota Arłukowicz nic nie zrobił nigdy pożytecznego a teraz udaje zatroskanego.! Won z Wcisłą, Protasem, Gelert i resztą bandy nierobów!

 40. 40
  +7
  ~ won
  Środa, 14.03

  Donald Tusk lider PO nie kazał publicznie płacić ludziom abonamentu zanim zdążył się zabrać za likwidację minęło wiele lat a potem został prezydentem Europy. Cóż można sądzić o takim człowieku i takiej partii? Pomijam mnóstwo innych istotniejszych spraw ale to całkowicie oddaje waszą wiarygodność i jakość waszych przedstawicieli. Rozwydrzone bezkarnością stado q.... i łajdków. niestety PIS wbrew zapowiedziom nie dobrał się do waszych d.... i to też nie zostanie zapomniane. Też liczą na taryfę ulgową wolą walczyć z "komuna" której od 30 lat nie ma, ale wszystko ma swój kres.

 41. 41
  --3
  ~ wspaniale
  Środa, 14.03

  Obce wojska w Polsce, a kto ich tu potrzebuje? Kto nam zagraża poza Żydami kombinującymi z polskimi obozami zagłady i odszkodowaniami bezspadkowymi i popierającymi ich roszczenia USA.

 42. 42
  --4
  ~ er ce
  Środa, 14.03

  Większość tych komentarzy to bełkot akolitów Pisu. Styl wypisz wymaluj retoryka przeniesiona z PRLu.

 43. 43
  +5
  ~ Sazan
  Środa, 14.03

  Poza granicami plują na Polskę ale naród wam nie pozwoli na powrót. Polacy pamiętają. Won z naszego miasta.

 44. 44
  +22
  ~ @er ce
  Środa, 14.03

  Co ty piep.... ciemniaku? Ci z PIS rzadko radzą sobie z polską mową ( patrz p. p. Krasulski, p.p. Wilk), nie mówiąc już o retoryce.

 45. 45
  +4
  ~ polityk to złodziej
  Środa, 14.03

  Boli mnie ze politycy WSZYSCY idą do rządzenia by KRASC !!!!! I kradną na potęgę.Wszyscy bez wyjątku !!!!!

 46. 46
  +2
  ~ bluselka
  Środa, 14.03

  Jurek Motorowka na geopolityce tez sie zan buhahaha....I nam wytlumaczy co w USA o Polsce mowia, buhahaha...

 47. 47
  +2
  ~ obserwator77
  Środa, 14.03

  ~ mama karoliny "najwezaniejsze to odsunac PO od wladzy. PO to partia wrogow polski tuSSk-wnuk essesmana z wermachtu"-albo się służyło w SS(Die Schutzstaffel der NSDAP),albo w Wermachcie,Cimoszewicz-nie z nadania PO...a czemu np.Tusk,Cimoszewicz piastują tak wysokie urzędy???bo są mądrzejsi od Ciebie i nie robią tylu błędów w jednym zdaniu .

 48. 48
  --2
  ~ obserwator 78
  Czwartek, 15.03

  Cimoszewicz to łajno które potwierdzało brak polskich praw do reparacji wojennych od Niemiec za swoich rządów, zaś ostatnio lansuje pogląd że Polacy zabili więcej Żydów niż uratowali. Myślę że to jedyny powód sprawowania przez tego "człenia" wysokich funkcji w polskich władzach. I takie coś było polskim premierem - pierwszy sprawiedliwy. Dlaczego Lech Wałęsa był prezydentem Polski choć nie potrafi sklecić nawet 1 zdania poprawnie po polsku i to słownie nie na piśmie?

 49. 49
  0
  ~ JASNOWIDZ
  Czwartek, 15.03

  Szkoda ,że mnie boli noga, Mam chęć nakopać w d,, pę tym szubrawcom z PO Ludzi ich nie chcą , a oni się pchają do koryta jak głodne świnie .Won z Elbląga TU NIE MA MIEJSCA DLA TEJ MAFII . ARŁUKOWICZ WYCHUDŁ JAKBY BYŁ PO CHEMII , A KTO WIE ,CZY CZASEM NIE MA RAKA POLITYCZNEGO , Z mojej obserwacji wynika ,że ten człowiek długo nie pociągnie grabarz czeka z łopatą ,

 50. 50
  +3
  ~ Maximus
  Czwartek, 15.03

  A na tych zdjęciach ze spotkania widać że młodzieżówka PO z EPEC-owa coś strasznie smutna. Taki TIP dla brylantyny "Skoro czupryna juz taka nie bujna i siwa użyj DX2 w tubie" W końcu to wasze rady dla Pana Klima. Oj głuptaki oj głuptaki :) Ale na szczęście ludzie w Elblagu są troche mądrzejsi niz sie wam wydaje i PO do koryta sie nie dopcha wiec i wy się możecie tylko smakiem obejść. Dlatego polecam kurację odchudzającą i nowy LOOK :)

 51. 51
  0
  ~ jurek w.
  Czwartek, 15.03

  Czy to ten gość od "Agenta", wypromowany przez SLD, który twierdził, że PO jest plastikowa ?

 52. 52
  0
  ~ Do maximus
  Piątek, 16.03

  Tadeuszcwszyscy wiedza ze jestes durniem. Jak tam piekarz złodziej i pijak ze stawidlowej

 53. 53
  --1
  ~ mieszkaniec
  Sobota, 17.03

  Platforma Obywatelska dobra była przez osiem lat w piłkę grała wódę chlała i naród oszukiwała , a teraz wszystko się urwało , Nie długo rozpoczną się procesy , kilka osób ma zapewniony tzw. dołek , czyli paka za przekręty .Przyjechali do Elbląga prosić o litość . litości nie będzie won z Elbląga

 54. 54
  0
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 19.03

  Co nas boli , a boli nas to ,że oszuści PO chcą wejść do koryta . Koryto jest zajęte i won z Elbląga .

 55. 55
  0
  ~ lira
  Wtorek, 20.03

  Mnie boli ze jeszcze istniejecie złodzieje i zdrajcy.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2018 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.