Poniedziałek, 30.01.2023, Imieniny: Martyna, Maciej, Marcin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Robotnicza: Tu już jest potrzebna wyższa szkoła jazdy

04.01.2023, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Robotnicza: Tu już jest potrzebna wyższa szkoła jazdy
Fot. Paweł Friedrich

O dziurach na elbląskich ulicach pisaliśmy już wiele artykułów. Jedne zostały "zachlapane" asfaltem, by po paru dniach wyglądały jak przed naprawą. Inne naprawiono w sposób bardziej skuteczny. Jednak to, co można zobaczyć zjeżdżając z ronda Zamech w ul. Robotniczą, to jak informuje nasz czytelnik "prawdziwy Armageddon"


Pan Janusz stwierdził, że z uwagą śledzi na łamach naszego dziennika informacje o stanie elbląskich ulic. Prosił, aby pojechać i pokazać stan nawierzchni ulicy Robotniczej przy stacji Lotosu, tuż za zjazdem z ronda Zamech. - To prawdziwy Armageddon - stwierdził pan Janusz.

- Tu już potrzebna wyższa szkoła jazdy, aby bezpiecznie przejechać - dodaje.

Nie ma mrozów ani śniegu, co w takim razie blokuje choćby doraźną naprawę jednej z głównych ulic Elbląga? Pomiędzy godziną 14 a 16 przez tę ulicę przejeżdżają setki samochodów.

- To brak szacunku dla elblążan przemieszczających się ulicami naszego miasta - mówi pan Janusz

- To jest brak prawdziwego gospodarza miasta - dodaje czytelnik.

 

 

ul. Robotnicza (za rondem Zamech)

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 10

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ kierowca
  Środa, 04.01

  Brak słów do komentowania . Skandal!!

 2. 2
  +11
  ~ Nie umiem fruwać
  Środa, 04.01

  Polecam super chodniki przy Daszyńskiego

 3. 3
  +4
  ~ I obok
  Środa, 04.01

  A chodnik koło trzeciego L O, tragedia . Można połamać nogi. Płyty zapale ,fale. I co dziwnego remontowali ul.browarna chodniki i ul. Robotnicza chodniki. A krótki chodnik koło L O mają w D.

 4. 4
  --5
  ~ xyz
  Środa, 04.01

  "- To jest brak prawdziwego gospodarza miasta - dodaje czytelnik." A czy to Wróblewski łata te dziury? Pomyśl! Czy drogowcy od których by trzeba było zacząć dlaczego tak po czasie wygląda załatana droga? Może warto kupić miesięczny i przesiąść się do ZKM, będzie na pewno taniej jak jazda własnym autem. Ilość osób dojeżdżających do pracy autami jest powalająca, kosmiczne ceny paliwa, a ludzie dalej jedzą, widać to po korkach w mieście.

 5. 5
  --4
  ~ grzybiarz
  Środa, 04.01

  To jeszcze nic. A jak chodzę po lesie na grzyby, to dopiero dziury i doliny. I jeszcze gałęzie, o które można się potknąć. Dlaczego nikt z tym nic nie zrobi?

 6. 6
  +4
  ~ Kierowca
  Środa, 04.01

  Robotnicza jest prawie w całości wyremontowana zostal tylko przód przy KAUFLANDZIE. Nie łatać dziur tylko robic nakładki. Tak jak w zeszłym roku zrobiono Matejki czy Okrzei.

 7. 7
  --3
  ~ Anka
  Środa, 04.01

  Z igły widły. To nie są głębokie dziury, bez problemu można przejechać bez uszkodzeń.

 8. 8
  --2
  ~ ejj
  Środa, 04.01

  Kupiłem sobie skuter i żadne dziury dla mnie nie straszne. Kupcie sobie skuter! A jak fajnie zimą się jeździ - orzeźwiające powietrze - coś pięknego. No tylko za dieslem jechać nie wolno. DIESLE to jest problem A NIE DZIURY W DRODZE!

 9. 9
  +4
  ~ sprawni, gotowi
  Środa, 04.01

  Gdybym był dzieckiem, to chciałbym być dyrektorem departamentu dróg w Elblągu. Facet ma skórę nosorożca i wzrok też. Pewnie jest zajęty podpisywaniem kwitu, że nie brał. Asfaltu (przepraszam Afroamerykanina). Niechże Witold Wróblewski napisze zarządzenie zabraniające drogom posiadania dziur.

 10. 10
  +4
  ~ Jarosław
  Środa, 04.01

  Przeciez co roku o tej porze tak wyglądały ulice , ale na pewno kumisarz z PiS to szxybko załatwi i będzie w Elblagu tak jak w Szwajcarii. Ale na komisarza to już info nie będzie mogło narzekać , nawet ,jak by dziury były jeszcze wieksze .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1345629692078