Czwartek, 30.05.2024, Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Czytelnik: Dziury na głównych ulicach Elbląga. Kiedy to się skończy?!

25.11.2022, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Czytelnik: Dziury na głównych ulicach Elbląga. Kiedy to się skończy?!
fot. redakcja

Na naszą skrzynkę redakcyjną wpłynęła od Czytelnika prośba o interwencję w sprawie dziur w elbląskich ulicach. Czytelnik - to już kolejny raz kiedy uszkodziłem oponę jadąc ul. Giermków. To skandal aby na głównych ulicach spotkać coś takiego. Podobnie jest na ul. Robotniczej i Grochowskiej. Jako mieszkaniec i użytkownik dróg oczekuję od Miasta zapewnienia bezpieczeństwa na elbląskich ulicach - pisze do nas Czytelnik.

 

Temat dziur poruszaliśmy w naszym serwisie wlele razy, publikując obszerne galerie z elbląskich ulic. Część z nich została naprawiona ale wiele zostało załatane na zasadzie zalania masą bitumiczną i przyklepanie " łopatą".
Bezpieczeństwo na drogach to najważniejsza sprawa. Miasto odpowiada za stan nawierzchni elbląskich ulic i od Miasta oczekujemy zapewnienia bezpiecznej jazdy po ulicach.

Zgłaszajcie do naszej redakcji niebezpieczne miejsca na elbląskich ulicach. Poinformujemy wszystkich czytelników o tych lokalizacjach. Miasto również skorzysta gdyż jak widać nie posiada wiedzy o stanie nawierzchni głównych ulic w Elblągu.

 

Poniżej publikujemy zdjęcia niebezpiecznych miejsc.

 

 

 

ul. Robotnicza

 

 

 

ul. Giermków

 

 

 

ul. Grochowska

kerim

Oceń tekst:

Ocen: 24

%95.8 %4.2


Komentarze do artykułu (20)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ Podziękowanie za Matejki
  Piątek, 25.11

  Miasto właśnie zrobiło nakładkę na całej ulicy Matejki i Okrzei. I tak powinno się robić zamiast łatać dziury.

 2. 2
  +3
  ~ POlak
  Piątek, 25.11

  To miasto przy władzy z PSL , PO i Lewicy to jedna wielka dziura. Tylko referendum moze nas wyzwolić.

 3. 3
  +34
  ~ kuk
  Piątek, 25.11

  To co robią odpowiedzialne osoby zatrudnione w departamencie dróg i podległych mu spółek miasta? prezydent powinien zatrudniać kompetentne osoby. Dlatego też m.in. widać niemoc i słabość w sprawowaniu władzy i stąd "szykowane" jest referendum o odwołanie prezydenta?

 4. 4
  +34
  ~ kek
  Piątek, 25.11

  @~ POlak ~ władzę pełni jednoosobowo prezydent z PSL, czyż nie tak?

 5. 5
  +7
  ~ Kierowca z Lotniczej
  Piątek, 25.11

  Miasto łata dziury. Trzy zdjęcia na cały Elbląg, gdzie jest pewnie z 200 kilometrów dróg, tego nie zmienią. Również dziękuję jak wyżej za budowę Lotniczej. Omijam dzięki niej 5 sygnalizacji.

 6. 6
  +70
  ~ Pytanie kiedy
  Piątek, 25.11

  Wystarczy uczestniczyć w zbieraniu podpisów pod wnioskiem o referendum i referendum. Z tą władzą miasta i radnymi nic się już nie osiągnie.

 7. 7
  +55
  ~ "Nie mamy pinindy"
  Piątek, 25.11

  Powie Witek, bo na wagon whisky było wydane

 8. 8
  +1
  ~ znafca
  Piątek, 25.11

  Dziury zawsze będą szczególnie w okresie jesienno-zmimowym ...sorry taki mamy klimat;)

 9. 9
  +6
  ~ Hop hop
  Piątek, 25.11

  A co maja piesi powiedzieć na temat chodników? Trzeba chodzić wciąż z oczami wpatrzonymi w chodnik, żeby się nie potknąć! Jest coraz więcej starszych ludzi i o kulach!!!!

 10. 10
  +49
  ~ Zatorze
  Piątek, 25.11

  Mam 34lata obecnie. Do bloku nr 84 przy ulMalborskiej wprowadzilem sie majac 4lata. I jak zyje stan tamtejszej drogi dojazdowej nie zmienil sie od tamtego czasu a wrecz przeciwnie. Dziury staly sie glebsze i wieksze, w chwili obecnej brak nawet mozliwosci minac sie z samochodem jadacym z przeciwnej strony. To wstyd dla wladz ktore mialy kadencje od tych lat do czasu terazniejszego. Wiedza tylko ktore dzialki tam sprzedawac kolejnym deweloperom. Ale drogi robic juz nie trzeba. Nie wspomne tez o tym ze patrze jak to miasto tylko traci zycie... jedyne miejsce ktore bylo najwieksza atrakcja dla ludzi byl basen ktory zzamkneli. Pieniadze wydaja na smieszne parki dla deskorolek itp zeby dzieci mialy sie gdzie lamac i co niszczyc. Brak w urzedzie wyobrazni na proste zalatwiania problemow. Wszystko czego sie tykaja tylko niszcza lub tworza robiac pod gorke mieszkancom. Skrzyzowanie przy aldim. Zepsute jak rzadno inne pieniadze zmarnowane zamiast rondo zrobic male i wygodne. Bez idiotycznej sygnalizacji. Wymiana oswietlen przy przejsciach dla pieszych. Zapraszam na krolewiecka przy Szpitalu Wojewudzkim. Dwa przejscia ktorych wczesnie rano lub po zmroku nie widac, nie wspominajac o przechodniach poubieranych na czarno bez odblaskow. Nie wstyd wam krasc i marnowac pieniadze miasta. Na idiotyczne pomysly? Wogole nie udogadniajace zycia. Wezcie sie ku... za porzadna robote. Nie trzeba wiele tylko rozumu. Pokazcie moze ze mozecie jak chcecie.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


2.1784899234772