Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
Uwazaj Jaroslaw bo tu takie komentarze "znikaja". Po co latac dziury teraz skoro przed nami jeszcze potencjalnie 3 miesiace mrozow ktore pogorsza stan nawierzchni?
Pomniki i parki ważniejsze.
Wolniej czyli bezpieczniej przed przejściem dla pieszych. Tanio i dobrze.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Uwazaj Jaroslaw bo tu takie komentarze "znikaja". Po co latac dziury teraz skoro przed nami jeszcze potencjalnie 3 miesiace mrozow ktore pogorsza stan nawierzchni?
Pomniki i parki ważniejsze.
Wolniej czyli bezpieczniej przed przejściem dla pieszych. Tanio i dobrze.