Wtorek, 24.05.2022, Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Parking przy Godlewskiego zniszczony. "Dziury i nierówności stwarzają zagrożenie"

17.11.2020, 13:00:37 Rozmiar tekstu: A A A
Parking przy Godlewskiego zniszczony. "Dziury i nierówności stwarzają zagrożenie"
Fot. Adrian Sajko

Radna Monika Dwojakowska zwróciła uwagę na stan nawierzchni parkingu przy Szkole Podstawowej nr 21. - Czy przynajmniej zostaną załatane dziury? - pyta.


Zniszczona nawierzchnia parkingu przy ul. Godlewskiego zdaniem radnej wymaga jak najszybszej naprawy. - Powstałe ponownie dziury i nierówności stwarzają zagrożenie dla zmotoryzowanych, dzieci i pieszych przechodzących przez parking. Deszcz zalewa dziury i ich nie widać, jest problem z ich omijaniem - podkreśliła.
 

 

Czy Miasto może naprawić parking, który od wielu lat czeka na "renowację"? Jeśli jest ograniczona ilość funduszy, czy przynajmniej zostaną załatane dziury?

- dopytuje Monika Dwojakowska.


Prezydent Elbląga Witold Wróblewski nie pozostawił złudzeń.

W związku z ograniczonymi środkami finansowymi Miasta wskazana inwestycja nie została zaplanowana w tegorocznym budżecie

- poinformował Witold Wróblewski.


Czy zdaniem naszych czytelników środki na naprawę tego parkingu powinny znaleźć się w przyszłorocznym budżecie?

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%25.0 %75.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 ) Fot. Adrian Sajko


Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ mieszkanka
  Wtorek, 17.11

  prosze przyjechac na daszynskiego zobaczyc chodnik

 2. 2
  +14
  ~ Rodzic
  Wtorek, 17.11

  Pani radna niech nie udaje takiej zmartwionej o ten parking. Należy do klubu wpłatomatow w. w. Ona po tym jak weszła do samorządu to całkowicie oderwało ją od rzeczywistości.

 3. 3
  +9
  ~ aleksandra
  Wtorek, 17.11

  Niech ruszy swoje 4 litery d.........Dyrektorka a nie ma 2 zastępców i 3 sekretarki i niech zaoszczędzi. Nawet drzewa po stronie szkoły jej nie interesują!!! Fakturzystka a nie dyrektorka niczym sie nie interesuje nawet na nagrody dla najlepszych ucznia musza rodzice kupować ale pokazywać sie i czerpać nagrody z tego że wysoki poziom to umie

 4. 4
  +12
  ~ Elblążanin
  Wtorek, 17.11

  Te dziury w porównaniu do innych w Elblągu to jest dobra droga xd zobaczcie co się dzieje w cały egu A nie jeden dobry parking. To jest wg mnie załatwianie własnych potrzeb. Zbędnych dla innych. Żenada.

 5. 5
  +3
  ~ Barbi
  Wtorek, 17.11

  niech nauczyciele naprawią ten parking podjeżdżają swoimi samochodami sama widziałam tacy wygodni dupy im się nie chce ruszyć żeby podejść do szkoły niech żute zrobią i naprawią nawierzchnie w tej szkole to same karierowiczki pracują

 6. 6
  +6
  ~ jest w formie
  Wtorek, 17.11

  Jego ani harley ani wirus nie zmieni i niczego nie nauczy.

 7. 7
  +9
  ~ prawda
  Wtorek, 17.11

  i tak jest w całym Elblągu bo mamy marnego prezydenta i taka smutna prawda, ten człowiek nic nie robi, nic go nie interesuje, siedzi już drugą kadencje i o zgrozo wcześniej siedział jako naczelnik wydziału strategii i rozwoju miasta!

 8. 8
  +3
  ~ Iwona
  Wtorek, 17.11

  ~Aleksandra, Barbi - po kimś to się ma . nauki czerepaka nie idą w las. Głośno i na pokaz - jak tego nie robisz, to się możesz zarobić i nic z tego nie mieć, często nawet satysfakcji, bo na koniec kop w ... . Zasada "weźmiemy się i zrobicie" wciąż opłacalna. No i uznanie u Witolda za wpłatę też się liczy.

 9. 9
  +8
  ~ edwin
  Wtorek, 17.11

  ul.polna,ogrodowa,chopina,kopernika,królewiecka wzdluz jednostki wojskowej, bulwar zygmunta augusta, wapienna i zamkowa, wygladaja znacznie gorzej i stwarzaja jeszcze wieksze niebezpieczenstwo. czy to miasto ma jakiegos gospodarza? mam wrazenie ze nie. gdzie on sie podzial? przezyl ten up[adek na harleyu?

 10. 10
  +2
  ~ Barbi
  Wtorek, 17.11

  Nauczyciele ruszyć dupska i do roboty włącznie z radną zaradną wielka mi radna żenada po znajomości praca po znajomości radna masakra

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.9497971534729