Piątek, 30.07.2021, Imieniny: Ludmila, Julita, Piotr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Budowa nowego dyskontu na ukończeniu. Przesunięto termin otwarcia

14.11.2020, 19:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Budowa nowego dyskontu na ukończeniu. Przesunięto termin otwarcia
Fot. Adrian Sajko

W ekspresowym tempie posuwają się prace na budowie marketu przy ul. Robotniczej. Dyskont jest już praktycznie na ukończeniu. Jednak jego otwarcie odbędzie się później, niż planowano.

Sklep niemieckiej sieci Aldi powstaje na działce między ulicami: Pionierską, Płk. Dąbka i Robotniczą, na terenie dawnego kompleksu ogrodniczego. Prace budowlane rozpoczęły na początku tego roku i postępują w ekspresowym tempie. Czy to oznacza, że otwarcie marketu odbędzie się zgodnie z planem, jeszcze pod koniec tego roku?

 

Obecnie trwają odbiory końcowe oraz zaawansowane prace wykończeniowe. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, otwarcie sklepu przesunięte zostało na I kwartał 2021 roku

 

- mówi Agata Biernacka, kierownik Działu Komunikacji i PR AldiPolska.

Sieć Aldi w całej Polsce ma już 146 sklepów. Znajdują się one jednak głównie na zachodzie i południu Polski. Dyskont powstający przy ul. Robotniczej będzie pierwszym sklepem tej sieci w Elblągu.

 

Zgodnie ze strategią marki, wybierając nowe lokalizacje naszych sklepów, dbamy o to, aby powstawały one w najbardziej dogodnych dla naszych klientów lokalizacjach. Tak było również w przypadku powstającego sklepu w Elblągu. Sklep powstaje zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, a jego powierzchnia sali sprzedaży wynosić będzie około 1000 metrów kwadratowych

 

- dodaje Agata Biernacka.

Inwestycja przy ul. Robotniczej jest jedną z dwóch tego typu realizowanych obecnie w Elblągu. Drugi dyskont, sieci Lidl, powstaje przy ul. Kochanowskiego.


 

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Galeria / Budowa marketu Aldi ( zdjęć 15 )
Dodano: 2020-11-14 | Fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (23)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --18
  ~ Elblazanin 76
  Sobota, 14.11

  Wróbel będziesz odpowial karno społecznie za likwidację sklepów prywatnych.

 2. 2
  +22
  ~ PBEiWR for ever
  Sobota, 14.11

  Elblazanin 76 - a Gawron powiedział, że komuna upadła i mamy wolny rynek. Więc każdy ma prawo otwierać swój biznes, a już jego w tym głowa jak i w jakim stopniu przyciągnie klientów. A nie pojmuję co to znaczy likwidacja sklepów prywatnych. Mamy państwowe? A jak ktoś nie ma pojęcia jak się zachować na rynku to już jego problem. A widać ci co nie potrafią to likwidują swoje sklepy. W świecie przyrody żyją lew i mysz, orzeł i wróbel, wilk i zając, bo takie jest prawo natury. W ekonomii też jest prawo konkurencji i nie zawsze musi wygrywać większy i silniejszy.

 3. 3
  +5
  ~ D
  Sobota, 14.11

  Ich liebe Aldi .

 4. 4
  +10
  ~ Jamaleg
  Sobota, 14.11

  W Niemczech żaden obcy kapitał nie ma szans rozwoju a u nas głupi ludzie biegają do Aldi, koufland, Lidl. Kasa z podatków i zysków płynie do Szkopów a my wtedy nie mamy kasy w budżecie i np stoimy w kolejkach do lekarza

 5. 5
  +4
  ~ Gosc
  Sobota, 14.11

  Dokładnie to napisal przedmowca kupujcie w obcych sklepach a niedlugo na emerytury i inne darowizny nie bedzie kasy . Co za prezydent ze pozwala na tak dyza ilosc obcego kapitalu w miescie a lokalni przedsiebiorcy maja prze....ne

 6. 6
  +20
  ~ analiza
  Sobota, 14.11

  Do poprzedników - kasy nie ma bo politycy to złodzieje. Robia interesy wysysają kasę ,zakładajac wszelkiego rodzaju fundacje po to by przelewać na nia miliony z naszych podatków.Prezesi spółek skarbu panstwa z ramienia partyjnego zmieniają sie co pół roku .potem wysokie odprawy zasilające konto partii. Czas z tym skończyć dlatego popieram strajk kobiet może one wy..... tych złodziei na zbity pysk.

 7. 7
  +7
  ~ Pigi
  Sobota, 14.11

  Na zakupy,to chyba rowerem trzeba przyjezdzac,bo parking taki wielki,ze 10 samochodow i full.

 8. 8
  +11
  ~ Kolo
  Sobota, 14.11

  Pigi, do kibla też jedziesz samochodem? Ludzie, opanujcie się, wszędzie tylko samochodem. Inaczej też się da

 9. 9
  +7
  ~ A.G.
  Niedziela, 15.11

  Kolo, porządni ludzie mają toaletę, a ty zamiast pisać chamskie teksty, to lepiej posprzątaj w swoim kiblu. Poza tym są osoby, które większe zakupy robią raz w tygodniu, a nie są wielbłądami.

 10. 10
  +3
  ~ gosc
  Niedziela, 15.11

  Dlaczego w Elblągu nie ma żadnego sklepu Polo przecież to są polskie sklepy Dlaczego jest pełno Biedronek Lidlii a nie ma Polo

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.