Czwartek, 18.04.2024, Imieniny: Klara, Robert, Rudolf
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYBORY SAMORZĄDOWE 2024

"Tak dla Elbląga" zaprezentowało kandydatów. Wśród nich Witold Wróblewski i jego radni

27.02.2024, 19:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
"Tak dla Elbląga" zaprezentowało kandydatów. Wśród nich Witold Wróblewski i jego radni
Fot. AK

„Tak dla Elbląga” to kolejny z komitetów, który zaprezentował swoich kandydatów do Rady Miasta. Nie mają kandydata na urząd prezydenta Elbląga, ale z ich listy do Sejmiku Warmińsko-Mazurskiego startować będzie obecny Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

 Na listach KWW „Tak dla Elbląga można znaleźć m. in. kilku obecnych radnych. Jest Paweł Fedorczyk, który był radnym PiS-u, a obecnie jest radnym niezależnym. Są także radni KWW Witolda Wróblewskiego - Krzysztof Konert, Marek Burkhardt i Krystyna Urbaniak, a także radny Lewicy Andrzej Tomczyński.
 

 


Jedynkami na listach zostali: Witold Gintowt-Dziewałtowski - Były Prezydent Elbląga, były poseł SLD i były senator (który wówczas do Senatu startował z poparciem PO) (okręg nr 1), Maria Kosecka – była radna Platformy Obywatelskiej (okręg nr 2), Małgorzata Sowicka - dyrektor Departamentu Edukacji w Urzędzie Miasta w Elblągu (okręg 3), Paweł Fedorczyk – radny niezależny (do RM dostał się z listy PiS) (okręg 4), Krzysztof Konert – radny KWW Witolda Wróblewskiego (okręg 5).
 

 

Będziemy kandydować po to, nie żeby się czegoś dorabiać, nie żeby coś sobie załatwiać, ale będziemy kandydować po to, że gdybyśmy zostali radnymi to chcemy służyć naszemu miastu, służyć elblążanom dobrymi pomysłami, dobrą pracą i skutecznym działaniem

 

 

– mówił Witold Gintowt-Dziewałtowski.

 

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%0.0 %100.0


Galeria / Konferencja Tak! Dla Elbląga ( zdjęć 32 )
Dodano: 2024-02-29 | Fot. AK
0

Komentarze do artykułu (102)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +93
  ~ Skandal.
  Czwartek, 29.02

  Nosz to wstyd i hańba. Ale mają tupet te nieroby. Czy Kosecka pamięta jak dzięki niej upadł Elzam. A sama z mężem Arkadiuszem dyrektorem w Elzamie jest posiadaczką działek elzamowskich w Bogaczewie.? A Tomczyński co obiecywał obniżenie diet aby tylko dorwać się do koryta i pierdzi w ciszy w stołek. To hańba.

 2. 2
  +85
  ~ Kl
  Czwartek, 29.02

  Boże widzisz i nie grzmisz. Kosecka, Tomczyński, Sowiecka i reszta tych nierobów co już byli albo są i nic nie robią. Kiedy Elblążanie się obudzą. !!!!

 3. 3
  +63
  ~ moja ocena
  Czwartek, 29.02

  Pełna egzotyka

 4. 4
  +70
  ~ Nü
  Czwartek, 29.02

  Szok, szok, szok. Ale kandydaci. Tyle lat siedzieli w ratuszu i nic konkretnego nie zrobili. I teraz kolejny raz do koryta. Przecież Kosecka pięć kadencji siedziała w ratuszu czyli 20 lat i co zrobiła.? A i inni też. Wstyd totalny. Mam nadzieję że ci kandydaci pójdą w niepamięć

 5. 5
  +62
  ~ O panie
  Czwartek, 29.02

  Jaja sobie robią? Chociaż w tym mieście zamieszkałym przez komuchów wszystko jest możliwe i pewnie znowu będą przy korycie

 6. 6
  +55
  ~ wstyd
  Czwartek, 29.02

  pan z grupy wodnej? naprawdę ? nie wierzę , że pan nie widzi tej patologii zła , zawiódł pan na całej linii! czyli ci ludzie już wiemy , że POPIERAJĄ mobbing, degradację miasta, dyskryminację , ale z 2 strony biorą niezłą za to kasę! cóż dobrze ze w końcu wiemy i poznaliśmy ich moralność!

 7. 7
  +49
  ~ E..
  Czwartek, 29.02

  Dyrektorzy też..... Szkoła jest jednostką organizacyjną gminy. Oznacza to, że nie można jednocześnie wykonywać mandatu radnego gminy i piastować stanowiska dyrektora albo wicedyrektora szkoły, dla której organem prowadzącym jest ta sama gmina, w której sprawuje się mandat.

 8. 8
  +46
  ~ co to qur.. jest???
  Czwartek, 29.02

  jezus maria otwierają kolejny dom seniora i grupę niedobitków i przechrztów ! tylko puścić pawia! ale pasują do zaściankowa!

 9. 9
  --35
  ~ rzetelny
  Czwartek, 29.02

  co za głupoty piszecie. Prezydent nie staruje do rady - jak jest w tytule. a do sejmiku startuje z trzeciej drogi - ot rzetelnośc i obiektywizm dziennikarski tego portalu

 10. 10
  --39
  ~ do redakcji
  Czwartek, 29.02

  no Pani redaktor się popisała tym artykułem - ale nie dziwne u nich tylko owoc

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1233880519867