Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (85)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ chester
  Sobota, 19.08

  wet pisowski d..owłazie masz w domu lustro?i co nie pękło ?

 2. 2
  +1
  ~ Fakty
  Sobota, 19.08

  Konfederacja lewicę wciągnie nosem tak podziałali ! Moralni dziadkowie rozpieprzyli wszystko co mogli

 3. 3
  +5
  ~ podobno najlepsi
  Niedziela, 20.08

  Mija kolejna doba od objawienia chwalipięty "najbardziej pracowitej" i ani ona ani jej klakierzy nie podali jednego faktu pracowitości ale robią wszystko wg scenariusza "jesteś pisior", "inni też nic nie robią", ... . Nie znam nikogo, no może poza nauczycielami którzy piszą samochwałki, kto nic nie robiąc, wciska elektoratowi swoją " pracowitość". Są granice bezczelności i jest elementarna przyzwoitość. 4 lata przywilejów zamuliły autorefleksję i znieczuliły piękne cechy osobowości. Pozostał egoizm i realizacja programu "byle do koryta". To nie polityka uczyniła bezdusznego człowieka, ale znacząco pomogła uwolnić się negatywnym cechom ą osobowości. Zaskoczeniem będą kandydaci z dalszych miejsc i list pozostałych partii, koalicji, komitetów. Oni podobno pracowicie reprezentują naród.

 4. 4
  +5
  ~ Wiemy juz kto i co !
  Niedziela, 20.08

  Z tego calego cyrku mozna bylo przekonać się kto za kim stoi, kto na kim lezy tzn za kim leży, kto kogo wsypał, kto na kogo doniosił, kto kogo podgryzł, wygryzł o kto kogo niszczył , dyskryminował, oskarżał, ukarał , kto na kogo kazał zaglosować ! Z czystą przyjemnoscią będę patrzeć tym ludziom w oczy . Przed nimi jeszcze odpowiedzialność za ,, sukces,, wyborczy lewicy!

 5. 5
  --5
  ~ Aaa
  Niedziela, 20.08

  Ale poziom dyskusji. Żenada. Jak się nie ma nic do powiedzenia to wyciąga się oklepane slogany, które nie mają racji bytu i tylko Ci co tak piszą w swojej naiwności i indolencji myślą, że komuś dołożyli.

 6. 6
  +4
  ~ Do zenada
  Niedziela, 20.08

  Poziom dyskusji rowny poziomowi postepowania

 7. 7
  +1
  ~ bolek
  Niedziela, 20.08

  do ~ podobno najlepsi ; może wiedzą coś więcej.

 8. 8
  0
  ~ ~ chester
  Niedziela, 20.08

  tak zapamiętale drążysz temat, że na pewno doisz do tej pory w nachy.

 9. 9
  +1
  ~ typowy bolek elektor
  Niedziela, 20.08

  Każdy mężczyzna ma bolka. Liczą się czyny a nie "może wiedzą coś więcej". Jesteś boluś doskonałym wyborcą bo potrafisz wybrać między gatunkami wódki, ale politycznych koryciarzy usprawiedliwiasz na trzeźwo. Dobrze, że użyłeś "może..." czyli ciut myślisz. Teraz boluś stań na wysokości zadania i niech twój nosiciel wybiera "coś więcej".

 10. 10
  +3
  ~ Do Aaa
  Niedziela, 20.08

  Spokojna twoja rozczochrana 15 dołożą i podsumują wyborcy i oby nie była kupa wstydu i nikt nikomu nie dokłada po prostu Dobrze wiedzieć komu nie podać ręki i zaśmiać się w gębę

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.90669703483582