Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (85)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Wszystko zdarzyć się może
  Piątek, 18.08

  Jak wygra to niektorzy będą mieli pełne gacie ! Choć doprowadzili lewicę na dno wyborcze !

 2. 2
  +6
  ~ Ania
  Piątek, 18.08

  Jestem ciekawa jaki mają program w odniesieniu do robotników i rodzin. Czy będą preferować osoby zerujace na robotnikach,czyli osoby pobierające wynagrodzenia z budżetu? Jestem wściekła na wypowiedź profesorka,który stwierdził że robotnik jeśli będzie schorowany może wcześniej przejść na emeryturę ale za psie pieniądze ,a on na ciepłym stołku ,zerujac na robotniku cieszy się, że ma ponad 70 lat i pracuje. To tzw.elita ,która nie ma szacunku dla robotnika. Dla mnie to są darmozjady.

 3. 3
  --2
  ~ Robert Koliński
  Sobota, 19.08

  @Ania - Oni nie mają ŻADNEGO programu dla robotnika, podobnie jak dla całej klasy ludowej. Co więcej, te post-styropianowe darmozjady (pełna zgoda!) poustawiane od lat na stołkach i suto opłacanych z budżetu, partyjnych synekurach dziś wręcz wstydzą się tego słowa (robotnik), podobnie jak wstydzą się "towarzysza" czy "walki klas". Nie bez powodu przecież od ponad już 3 dekad forsują wyłącznie przywileje dla "psieciembiorcuf" i burżuazyjnej oligarchii - też zresztą w większości darmozjadów żerujących na pracownikach i budżecie państwa - zaś ludzi pracy okradają na pensjach i świadczeniach emerytalnych, wypychają na śmieciówki i bandyckie samozatrudnienie. My ich nazywamy z Towarzyszkami i Towarzyszami po prostu: pato-elita. #WalkaKlasCałyCzas; 🖤🚩

 4. 4
  +12
  ~ Kunegunda
  Sobota, 19.08

  Jezeli sami członkowie lewicy podkładają sobie świnie to jak mają być dobrze postrzegani i osiągać dobre progi wyborcze??? Chyba nie powinni być zaskoczeni wynikami wyborczymi!

 5. 5
  +4
  ~ dobrze poinformowany
  Sobota, 19.08

  ,,...Prawo i Sprawiedliwość nie zdecydowało się jeszcze ogłosić swoich „jedynek”...,, - po co ogłaszać 1 wiadomo Leonard K.

 6. 6
  +5
  ~ Felix
  Sobota, 19.08

  Wet-w Polsce istnieje potężny obóz zdrady narodowej-rzekł oderwany od rzeczywistości idol pisuarów..mówił o sobie i swoich klakierzy.

 7. 7
  --2
  ~ Ech
  Sobota, 19.08

  Pani podziękujemy papa

 8. 8
  --1
  ~ RK trafia w punkt
  Sobota, 19.08

  Patrząc w oblicze i znając "dokonania" posłanki, nie mam do niej krztyny zaufania. Koliński delikatnie "tknął" postaci "najciężej pracującej dla Elbląga...) i się odezwała pod jakimiś nickami. Atak na R.K. jest taki, jakby to on, nierób, był jedynką na liście. R.K. ujawnia część prawdy o lewicy i posłance która, zamiast argumentów, "lewicowo" smaruje po mówiącym prawdę. Koliński jest dla posłanki niebezpieczny z prawdami, bo zdecydowała się atakować go wszelką amunicją zamiast argumentum co dla kraju i miasta tak ciężko zrobiła. Czuć ukraińskość. Podobnie bronią się ci z Kijowa przed nadaniem godności ofiarom siepaczy banderowców i spółki. Zamiast samochwałki i pieniactwa wystarczy podać skuteczne dokonania posłanki. Leonard jest skuteczniejszy.

 9. 9
  --1
  ~ Łupieżoey do domu
  Sobota, 19.08

  Pierwszy Łupieżowy RP!! To dopiero nierób! I co z tego, że z Elbląga. W rej kadencji..raz zabrał głos na mównicy! Teraz częściej pokazuje się w Elblągu z pisiorami,bo wybory!! A co on zrobił dla Elbląga przez te wszystkie kadencje? Tak to jest,jak dziadki leśne wybierają swoich dziadków! A co tam,niech se chłopina dorobi do emerytury,łupież strzepnie ,podrzemie,pomilczy jak dziennikarze o coś zapytają i kasiorka leci daj Boże zdrowie! Temu Panu dziękujemy!

 10. 10
  +8
  ~ Ale się dzieje!
  Sobota, 19.08

  Poslanka będzie miala ciężki bój, ciekawy wątek z tym wpisem, dużo ujawnił i odkrył niestety ! Ciekawe co o tym sądzi sama zainteresowana bo sprawa po prostu śmierdząca ! Ciekawe kogo umiescili na listach czy pociągnął w górę czy w dół? Ale się porobiło niesmacznie ! Ale finalnie zadecydują wyborcy a to juz loteria ! A ktoś zaplaci cenę za przegraną lewicy bo jedna odpowiedzialność na kimś spoczywa

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.80005478858948