Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (85)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ Tylko nie oni
  Sobota, 19.08

  Opozycja i dobro dla naszego kraju chyba jakieś nieporozumienie

 2. 2
  +10
  ~ viki
  Sobota, 19.08

  Lepiej nie będzie ale będzie weselej.

 3. 3
  +11
  ~ witold
  Sobota, 19.08

  nowa lewica, stara lewica, lewica demokratyczna, po, sld, psl, agrounia, razem, zieloni, nowoczesna, Polska 2050, inicjatywa Polska, unia europejskich demokratów, itp,itd.Jedyne co ich łączy to nienawiść do pis-u i dojście do władzy.

 4. 4
  +11
  ~ Picu picu
  Sobota, 19.08

  Lewica rozsmiesza juz tymi konwencjami , olała niewygodnych członków, łysy neandertal i spółka doprowadzili lewicę na koniec progu wyborczego , ustawila swoich i reszta slucha ich jak świnia grzmotu ! Co za farsa

 5. 5
  +9
  ~ Przykre ale prawdziwe
  Sobota, 19.08

  Lewica po swoich lokalnych numerach totalnie zepsuła swój wizerunek ! Jej liderzy nie zapracowali na poprawę struktur, nie oponowali kiedy słuchali intryg , nawet je podkręcali! Niestety teraz gadki na konwencjach juz nie dadzą wymarzonego rezultatu ! A szkoda bo część jej członków to mądrzy ludzie i inteligentne kobiety! Ale ta gorsza część zajmująca się personalną nagonką , plotami, donosami zaniżyla wartości eksponowane i wyglaszane przez liderów lewicy! Wynik lewicy będzie albo ich sukcesem albo totalną porażką ! 3 siłą polityczną będzie konfederacja a Robcio przebudzil sie za późno i odplynąl w marzeniach! A prawa pracownicze są łamane....

 6. 6
  +1
  ~ Anty komuch
  Sobota, 19.08

  Won z komunistami z Elblaga niech na Bialorusi albo w rosji startuja i reklamowki w reke i na granice latac jak idioci.

 7. 7
  +1
  ~ hau! hau!
  Sobota, 19.08

  Gdyby po tych 4 latach coś namacalnego dla miasta zostawiła. Zostawiła zaplute chodniki po "konferencjach" bez zainteresowania ludu. Mówi o sobie "jestem najbardziej pracowita" - ani skromności, ani przyzwoitości. Brak wychowania. Jeżeli Wróblewski na jej liście będzie ostatni to dam mu głos a nie jej. On przynajmniej nie mówi że jest najpracowitszy. Pozostałe cechy i kompetencje są u obojga takie same. Co do niemowy Lońka - Ela, Ciesielski, Portas, Zujewski - słyszeliście ich kiedykolwiek z mównicy? O Wciśle nie mówię że mówi, a mógłby milczeć. Falej też z mównicy nie znam a z rogu ulicy i chodnika. Nie ufam zadufanym i głosu nie dam.

 8. 8
  +3
  ~ Abraham kazał
  Sobota, 19.08

  ~@przykre... - pięknie podzieliłeś komunistów na ludzi i kobiety. Czy to przez pryzmat posłanki? Komuchy od zawsze wycinali się sami i wrzeszczeli że to ktoś z prawa ich nie lubi. Taka koszerna cecha.

 9. 9
  --1
  ~ Poszła do Olsztyna
  Sobota, 19.08

  Jak parytet to jedynka powinien być ktoś z Elbląga

 10. 10
  +19
  ~ Wet
  Sobota, 19.08

  Felix prawda boli cieniasie. POsluchaj swojego idola jakie kłamstwa i bzdury opowiada. Trzeba nie mieć jednej komórki, żeby mu wierzyć. Kłamie, kłamie, kłamie całą dobę. Nie głosować na komuchów, sprzedali Elbląg Olsztynie i teraz bezczelnie przysyłaja spady wyborcze.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.83948993682861