Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (85)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --13
  ~ Żenada!
  Piątek, 18.08

  panie K., nic dziwnego, że wszyscy pozbyli się człowieczka żargonu, ale przede wszystkim całkowitego braku kultury osobistej. W polskiej kulturze obyczajowej kobieta ma zawsze swoisty immunitet, który trzeba szanować. A pan jest po prostu małym prymitywem.

 2. 2
  +1
  ~ Cudze widzicie...,
  Piątek, 18.08

  no to może wskażecie "elbląskiego" posła, który jest dla was wzorem, jest ich kilku, niektórzy nawet tu zameldowani. Czym się tak zasłużyli? Czekam na ich dokonania.

 3. 3
  +11
  ~ EDI
  Piątek, 18.08

  Olsztyn nie chciał to elbląskie komuchy wystawiły "spadochroniarkę"- po co ???

 4. 4
  +15
  ~ Robert Koliński
  Piątek, 18.08

  @Żenada - Kobieta może i tak, posłanka (no, wtedy jeszcze kandydatka na posłankę) biorąca kasę na kampanię od złodziei i robiąca świństwa ówczesnym kolegom z listy - bynajmniej. Sama się w ten sposób pozbawiła jakiegokolwiek immunitetu, a i tak jestem delikatny, bo raz, że piszę pod nazwiskiem, a dwa, że szuje i sprzedawczyków mających krew na rękach oceniam zwykle tak, jak na to zasłużyli, czyli znacznie gorzej. A propos, jak chcesz sobie szczerze podyskutować, to się najpierw przedstaw, bo z chęcią POjadę prawdą po oczach jeszcze i trollowi, który anonimowo broni nieudolnej, leniwej i mającej sporo brudów za uszami POsłance takoż. #PrawdaWasWyzwoli, #obrońcyPatoli; ☠⚡

 5. 5
  --13
  ~ obserwator
  Piątek, 18.08

  Pan Robert ma problemy sam z sobą . Znudzony podstarzały i niedowartościowany gość. Nic się nie podoba i wszyscy są be.

 6. 6
  --16
  ~ Nie dla lewicy
  Piątek, 18.08

  W pewnym sensie zgadzam się z towarzysz Robertem K. Opis posłanki pasuje do niej jak nic. Aczkolwiek towarzysz tak opisujący swoją ideologiczną koleżankę zapomniał że w życiu też sam nic nie osiągnął poza braniem zasiłków. Biedaczek liczył naiejsce na liście niestety pognali jego z partii między innymi za nic nie robienie.

 7. 7
  --13
  ~ Nie dla lewactwa
  Piątek, 18.08

  Panie lewak Robert K skoro pan już piszesz szczerą prawdę o polskim komunizmie i jego "zaletach" to bądź pan konsekwentny i napisz towarzyszu o swojej pracowitości osiągnięciach sukcesach o obecnej pracy i o swoich finansach?

 8. 8
  --11
  ~ Niszczlewactwo
  Piątek, 18.08

  O i odezwał się Robert K sfrustrowany bezdzietny samotny bez przyszłości komunista któremu nic nie pasuje bo pognali jego jak kundelka z partii.

 9. 9
  +14
  ~ Robert Koliński
  Piątek, 18.08

  @Nie dla lewicy - Dziękuję poniekąd bardzo, ale jak akurat nie dość, że naprawdę mam co robić, i to rzeczywiście istotnego, jak ratowanie życia a nie mordowanie, w odróżnieniu od sejmowego pajacowania nieudolnej posłanki wystawionej przez skorumpowaną klikę warmińsko-mazurskich patodeweloperów i jurgieltników, to w dodatku jestem człowiekiem całkiem spełnionym - nieskromnie mówiąc, ja się już zapisałem w historii RP (są na to nawet notki w wikipedii i fachowych wydawnictwach, o prasie nie mówiąc;) Do tego nie muszę zgrywać anonimowego mędrka, bo zwyczajnie mam więcej roztropnych rzeczy do powiedzenia, niż anon-trolle, które wyżywać mogą się tylko zza nicka, iż ich prawdziwa tożsamość zapewne do najchlubniejszych nie należy. A o posłance piszę niewygodną prawdę dlatego, że zwyczajnie (...)

 10. 10
  +14
  ~ Robert Koliński
  Piątek, 18.08

  (...) zrobiła mi z kliką skorumpowanych kolesi pospolite świństwo i zaprawdę mam za co ich dziś utopić we własnym... hm, szambie. Za wyrządzone krzywdy trzeba po prostu kiedyś zapłacić, i tyczy się to nie tylko jej, bo akurat jest tu ona tylko pionkiem, ale całej skorumpowanej "bandy czworga" - 34 lata styropianowych łajdactw to jest naprawdę wystarczająco długo, teraz po prostu nadszedł czas rozliczeń. Bo i kiedy, jak nie na okoliczność wyborów? Przecież powinni nas reprezentować ludzie uczciwi, rozgarnięci, pracowici i uważający na dobro publiczne, a nie tylko prywatę. Mylę się?; #tePytania, #PrawdaWasWyzwoli; ☠⚡

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96973299980164