Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (85)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +26
  ~ wymiocin
  Piątek, 18.08

  Czy Pani Posłanka naprawdę chce jeszcze być w tym towarzystwie? ja bym się brzydził!

 2. 2
  +2
  ~ POlak
  Piątek, 18.08

  Od 30 lat rządzi w Elblągu ta komunistyczna Lewica i jak wygląda miasto każdy widzi. DNO. Oni jedynie potrafia bluzgac wraz z Lempart na temat aborcji. Won z nimi.

 3. 3
  +7
  ~ zez
  Piątek, 18.08

  Sorry , ale nie głosujemy na olsztyniaków. Nie wiem co nasze miasto tak pokarało ,że nie mamy fajnych kandydatów elblążan , został nam się tylko 73 letni poseł emeryt z problemem wysławiania się , ale bardzo zasłużony.

 4. 4
  +9
  ~ Ania
  Piątek, 18.08

  Dość oszukiwania wyborców. Absolutnie ma w nosie Elbląg. Przypomina o sobie jak zbliżają się wybory. Kompletnie żadnej reakcji z jej strony odnośnie władzy w Elblągu. Tym samym Elbląg jej nie obchodzi tylko krzesełko.

 5. 5
  +26
  ~ screen na pamiątkę
  Piątek, 18.08

  jak to dobrze ze ktoś najpierw trzepnie a potem pomyśli! teraz juz wiemy dlaczego sympatycy zrzeszeni wokół posłanki mają przejeba...... e ! i są pomawiani, oskarżani i karani! wszystko w końcu szanowny członek sld wypucował ! dowód na wszystko! teraz mamy czarno na białym! ta chora nienawiść ciągnie się od poprzednich wyborów kiedy wygrała! przez ten czas szukali winowajców jej sukcesu i znaleźli i wymyślali jak tu dopierd... ć ! ciężko nad tym pracowali , niektórzy dniami i nocami i wspólnymi siłami! i tak uderzali to w jednych to w drugich , tych bliższych i w tych dalszych! tacy właśnie oni są ! niejedno jeszcze pokażą a dziś ktoś się bezmyślnie wysypał i wsypał !

 6. 6
  --5
  ~ Gwoli prawdzie
  Piątek, 18.08

  https://m.info.elblag.pl/index.php?id=news_&wybrano=61566 Ktoś pisze, że p. Falej nie wystąpiła w obronie Pogotowia Socjalnego, to niekumaty przeczytaj, jak broniła i jakim chamstwem zaatakował wice. Óuartet donosicielski dlatego z oszczerstwami się desantował do warszawy, aby ją zmusić do niezabierania głosu w sprawach miasta

 7. 7
  --3
  ~ do-zanim napiszesz.....
  Piątek, 18.08

  radny - dieta był w jakimś dziwnym stanie, pomroczności jasnej ?, swoim infantylnym wpisem na fb ukazał mentalność tego towarzystwa, naprawdę Elbląg potrzebuje tsunami

 8. 8
  +11
  ~ V
  Piątek, 18.08

  Z 140 tysięcy mieszkańców na miejscu pozostało na oko niewielu ponad 60 tyś. SLD w tym czasie miał Słoninę, później często vice. przeważnie kilku radnych, czasem sporo do powiedzenia w parlamencie. No i dyżurny vice Słoniny jest cały czas koło władzy miejskiej. Od dwóch kadencji nawet na tronie. SLD to jeden z autorów upadku tego średniej wielkości miasta wojewódzkiego. Dziś sprowadzonego do roli truchła dojnej krowy, z której po paru dekadach dojenia i głodzenia już tylko skóra i kości pozostały. A co ta osoba oferuje miastu, regionowi? Dalszą degenerację? Wulgaryzmy na wiecach, blokowanie ulic by powrzeszczeć o aborcji? Jakieś głupoty prowadzone przez dziwolągów w ramach zajęć szkolnych? Komu to jest potrzebne? Ludziom, których SLD z resztą patałajstwa wygnało na emigrację zarobkową?

 9. 9
  +4
  ~ To się doigrali -:)
  Piątek, 18.08

  Ale jaja -:)) sami strzelają sobie w kolano ! Normalna komedia choć żenująca!

 10. 10
  --3
  ~ Za późno na minusy
  Piątek, 18.08

  Plusy i minusy nic na hańbę juz nie pomogą ! Trzeba myśleć jak chce się broić, do tego tez potrzeba inteligencji

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.016154050827