Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (85)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Masz wybór
  Sobota, 19.08

  Zawsze mozna głosować na KO , Miller tez zaglosuje na KO oraz jak napisal 1 lokalny radny Sld tez nawolywał zeby głosować na KO-:) taki mamy klimat

 2. 2
  +4
  ~ chester
  Sobota, 19.08

  wet ja przynajmniej mam godność pisuarze , nie merdam ogonem i nie ślinię się przy każdej żenującej i obelżywej wypowiedzi tego nieudacznika życiowego w obszczanych portkach.

 3. 3
  +13
  ~ Chester POpapraniec
  Sobota, 19.08

  Lewica - podobnie jak PO Tuska to dno. To są zdrajcy Polski. Won do Niemiec

 4. 4
  +2
  ~ chester
  Sobota, 19.08

  wetpisuar-tylko na to cię stać pisowski podnóżku?spróbuj do tego tetryka w obszczanych gaciach krzyknąc won-na nic innego nie zasługuje-on i jego świta .Nikt tak skutecznie i na długo nie podzielił Polaków.Tak to jest gdy wybiera sie chorych na władzę nieudaczników.

 5. 5
  --5
  ~ ryszard powolski
  Sobota, 19.08

  CO TU ROBI TEN ŚMIEĆ KOMUNISTYCZNY Z OLSZTYNA POSZOŁ WON

 6. 6
  --2
  ~ po trupach i śmieszności
  Sobota, 19.08

  Wyjątkowo dziwne są komentarze poparcia dla Falej. Ich nie interesuje co ludzie piszą, ich interesuje kto to pisze. Zwolennicy nie mają ani jednego argumentu w 65 komentarzach dla udokumentowania "pracowitości" tej paniusi. Zwolenników nie razi prymitywizm i brak przyzwoitości kandydatki - "jestem najbardziej pracowita" i żadnego dowodu , faktu na ten smarkateryjny ndzban żaby. Zbliżam się do Dębicy, ale po raz pierwszy słyszę taką okropnie autorytarną i niebezpieczną autoreklamę dorosłej osoby. Zdrowie? Osobowość? Wystarczyło za samochwałą podać wybitne czyny które my powinniśmy znać. Czynów nie ma i Sahara przy nich, heroicznych efektach pracowitości tej osoby, mieni się być najbardziej zielonym obszarem na ziemi.Wybiorą ją, ale taka osoba tragicznie by przeżyła porażkę. 4 lata gadania.

 7. 7
  --2
  ~ Chester POpapraniec
  Sobota, 19.08

  Tak kandydatką Lewicy to podobnie jak Tusk I całe to PO Tuska to jedno wielkie niemieckie szambo.

 8. 8
  +9
  ~ do- Ale się dzieje!
  Sobota, 19.08

  pytasz się, kto lokalnie zapłaci za ewentualną przegraną. Zapłacą przewodniczący, znani. Zrobili i robią wszystko ,aby się nie udało, są donosiciele i oszczercy, kneblujący i szantażujący. Niech jednak wszyscy oni dadzą na mszę, aby się udało. W przeciwnym wypadku nie będzie litości społecznej, skala gnoju, który wylewają, pogrąży i małego, i siwego, i jeszcze nieco. Bo to, co dzisiaj krąży, to przedszkole.

 9. 9
  +7
  ~ Do po trupach
  Sobota, 19.08

  To wskaz z imienia i nazwiska z calej tej plejady lewicowej kogoś kto zadbal o nas o miasto??? Znasz bo ja nie ! Wylaniają sie albo do glosowania albo do donosoŵ!!

 10. 10
  --1
  ~ po trupach i śmieszności
  Sobota, 19.08

  Do tego (9) - właśnie to wytykam, że brak jest dokonań, posłanka sama się chwali pracowitością której nie widzę, a klakierzy rugają krytyków posłanki. Stąd trupy i śmieszność - żaba "przecież się nie rozerwę" - jestem i pracowita i skuteczna. W czym??? A klakierzy nie mają 1 argumentu a jedynie "a ty...". Kandyduje Falej i niech poda 1 czyn dla okręgu. Jest jak pozostali gadacze. No i ten infantylizm "ja jestem najpracowitsza". Czytaj wolno i staraj się zrozumieć.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3087921142578