Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
Za zabójstwo rok więzienia, a za rzekome wyrwanie torebki na paradzie dziewczyna dostała 3 lata. Brawo sąd, waga czynów zdecydowanie taka sama. Gratuluje.
Sądzone to powinny być nasze "sądy"
Jak oni z takim ciężarem mogą żyć...?
AM należał ....... ?
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Za zabójstwo rok więzienia, a za rzekome wyrwanie torebki na paradzie dziewczyna dostała 3 lata. Brawo sąd, waga czynów zdecydowanie taka sama. Gratuluje.
Sądzone to powinny być nasze "sądy"
Jak oni z takim ciężarem mogą żyć...?
AM należał ....... ?