Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
My od 3lat nie mamy drzwi i domofonu a pies sąsiada ma melinę w piwnicy i codziennie jego pies regularnie załatwia sie na klatce...a zbk nic z tym nie robi.czujemy sie bezradni i też myślimy o ściągnięcou tvn
Przepraszam pies sàsiada załatwia się regularnie a sąsiad ma melinę...może wyszło śmiesznie ale to nerwy i wcale nie jest nam do śmiechu🤨
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
My od 3lat nie mamy drzwi i domofonu a pies sąsiada ma melinę w piwnicy i codziennie jego pies regularnie załatwia sie na klatce...a zbk nic z tym nie robi.czujemy sie bezradni i też myślimy o ściągnięcou tvn
Przepraszam pies sàsiada załatwia się regularnie a sąsiad ma melinę...może wyszło śmiesznie ale to nerwy i wcale nie jest nam do śmiechu🤨