Poniedziałek, 4.12.2023, Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ kij
  Sobota, 16.10

  No ok, a ile płaci Olimpia za A8 i inne obiekty sportowe?

 2. 2
  --4
  ~ Barbi
  Sobota, 16.10

  To jest normalne płacić i grać a nie na sępa liczyć Prezydent wyraźnie powiedział że będzie jeden klub dotował tak no właśnie albo się łączycie z Olimpią albo płacić za wynajem boiska ja też muszę za wszystko płacić i nie płacze inne firmy instytucje też muszą płacić za wszystko za wynajem również to jest normalne wprowadźcie bilety znajdźcie sponsorów i po temacie szukajcie tańszych bousk do wynajęcia po to jest Zarząd a nie tylko płakać I wszystko niech miasto daje za darmo a Zarząd tylko kasę będzie brał do kieszeni jak nie chcecie się złączyć to jesteście traktowani jak przedsiębiorca który musi za wynajem boiska płacić jest to normalne i się zgadzam z Prezydentem jak wszyscy muszą płacić to wszyscy i w czym macie problem ???????

 3. 3
  +9
  ~ wasza wina
  Sobota, 16.10

  To wy wyborcy wybraliście tych w Elblagu na stołki i macie .Likwiduja wszystko albo budują mini obiekty przykład amfiteatr kameralny.

 4. 4
  +17
  ~ Kasa kasa
  Sobota, 16.10

  Pytam się kto zarządza kasą w tym miasteczku? Czy wie czym zarządza? Moze czas obejrzeć się za fachowcami w dziedzinie finansów!

 5. 5
  +5
  ~ @Barbi
  Sobota, 16.10

  A dlaczego wspiera jeden? I dlaczego akurat nie Concordię? Niech Olimpia płaci też. Nie lubię piłki nożnej i nie chcę, by z moich podatków była dofinansowana.

 6. 6
  +6
  ~ barbi
  Sobota, 16.10

  WIDOCZNIE NIE STARALI SIĘ ABY AŻ TAK BARDZO OLIMPIA SIĘ STARAŁA I DOSTAŁA DOTACJE JA TEŻ NIE LUBIĘ PIŁKI NOŻNEJ BO JAK PATRZE JAK GRAJA JEDNI I DRUDZY TO MASAKRA FLAKI SIĘ PRZEWRACAJĄ WOGÓLE NA MIEJSCU PREZYDENTA KASOWAŁ BYM OLIMPIE ZA WYNAJEM WSZYSTKIEGO WŁACZNIE Z BOISKIEM NIECH KSIĄDZ PŁACI STAĆ GO

 7. 7
  +4
  ~ elbinger
  Sobota, 16.10

  Skoro PZPN oraz WMZPN uznają istnienie klubu Concordia i jego prawo do występowania w rozgrywkach ligowych i pucharowych, to władze miejskie nie mają prawa udawać, że klubu "nie ma".

 8. 8
  --6
  ~ kibic
  Sobota, 16.10

  Ale nagonka na Prezydenta. Ustawiona akcja Conci. Przecież to widać, że te same osoby piszą. Był czas na rozmowy. Był czas na negocjancie, ale Mirek jak zawsze odwraca kota ogonem. Wszyscy znamy te sztuczki. W jednym Klubie seniorzy to dobra decyzja, a młodzież niech trenuje. Im więcej dzieci i młodzieży tym większa szansa wychować dobrego piłkarza. Takich trudnych decyzji będzie coraz więcej. Idą trudne czasy, albo chcemy mieć coś na jakimś poziomie, albo wiele rzeczy na niskim.

 9. 9
  --3
  ~ barbi
  Sobota, 16.10

  DO KIBICA SŁUSZNA RACJA DOKŁADNIE TAK JAK PISZESZ NIC DODAĆ NIC UJAĆ

 10. 10
  --5
  ~ Hit IV ligi!
  Sobota, 16.10

  Jestem w szoku trzeba było przenieść na Narodowy, pół województwa będzie zakorkowane przez sympatyków obu drużyn udających się na ten hit ligowy.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0991218090057