Poniedziałek, 27.09.2021, Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --9
  ~ Obserwator
  Środa, 07.07

  Prawdziwy Minister Oświaty, który chce by rozum , a nie narządy krokowe kierowały ludźmi i by rodzice decydowali o wychowaniu swych dzieci, a nie ideolodzy niewiadomego pochodzenia. Stąd ta nagonka na ministra. A, że nie które osoby zachowują się jak papugi, i naśladują prowokatorów, i stąd to skoordynowane napaści na ministra. Według tej ciemnoty, która uważa się za oświeconą i nowoczesną, ludzie jak upodobnią się do zwierząt, to będą szczęśliwi. Jest to cofnięcie się do epoki kamienia łupanego.

 2. 2
  +4
  ~ do obserwator
  Czwartek, 08.07

  nie wszyscy rodzice chcą by ich dzieci były indoktrynowane przez kościół katolicki a pomysły Czarnka m.in. do tego zmierzają więc co ty za głupoty wypisujesz?

 3. 3
  +5
  ~ kek
  Czwartek, 08.07

  Czarnek to najgorszy minister edukacji w historii Polski, już Giertych był 1000 razy normalniejszy od niego.

 4. 4
  +9
  ~ jgf
  Czwartek, 08.07

  Wzruszający ból ---- zwolenników orwellizacji naszego życia.

 5. 5
  +4
  ~ Stefan Rembelski
  Czwartek, 08.07

  Co j niepokoi panią polonistkę? - "dezynwoltura ministra w postrzeganiu problemów zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, a za tym braku psychiatrów dziecięcych, miejsc w szpitalach psychiatrycznych na oddziałach dziecięcych, ograniczeniu etatów psychologów w szkołach, terapeutów w poradniach psychologiczno- pedagogicznych , a zwrócenie uwagi na nadwagę dziewczynek i dodatkowe zajęcia dedykowane właśnie im? Jeżeli skutkiem tej " nowoczesnej" edukacji ma być wzrost zatrudnienia psychiatrów, psychologów i więcej miejsc w psychiatrykach dla dzieci - to taką szkołę należy natychmiast zamknąć a kadrę leczyć na oddziałach zamkniętych. Jak chcecie mieć szkołę na zasadzie "róbta co chceta", to otwórzcie sobie prywatną szkołę - na każdego ucznia jest subwencja. Tyko trzeba mieć odwagę !!!

 6. 6
  0
  ~ dumny
  Czwartek, 08.07

  czarnek musi zrobic porzadek po postkomunie i oczyscic teren do dalszego normalnego szkolnictwa bez czerwonej ideologii

 7. 7
  +2
  ~ żyrafa
  Czwartek, 08.07

  dość spojrzeć na facjatę

 8. 8
  +1
  ~ Iwona z Zakrzewa .
  Czwartek, 08.07

  A to politykowanie , a to strajki , to kandydowanie do czegokolwiek . A gdzie nauka dzieci , młodzieży ? W lesie ?? Później są wyniki z matur , takie a nie inne . O co tu chodzi ? Pomylili się z powołaniem ?

 9. 9
  --4
  ~ Marek
  Czwartek, 08.07

  Były nauczyciel. Odwalcie się od Czarnka. To najlepszy Minister od 1989roku. A nauczyciele jeżeli nie zgadzają się z Nim to niech założą swoją szkołą i nauczają po swojemu. Jeżeli będą mieli chętnych?

 10. 10
  +3
  ~ vrain
  Czwartek, 08.07

  Znam pracę nauczyciela. Czas pracy jest w istocie nielimitowany. Jeśli nie chcesz pracować całe życie za jedną z najniższych pensji, musisz przez kilkanaście pierwszych lat dokształcać się, prowadzić szczegółową dokumentacje swoje rozwoju zawodowego. To oznacza inwestycję w rozwój jako nauczyciela w wolnym czasie. Po lekcjach (nie, nie na przerwie, lecz wieczorami), w weekendy. Wyjazdy, na które też trzeba mieć środki z własnej kieszeni. Dobry nauczyciel ma dobry warsztat i sam dba o zapewnienie sobie pomocy naukowych. To też kosztuje. Dwa miesiące urlopu? Trzeba kłamać jak polityk albo nie mieć pojęcia jak pracuje się w edukacji by tak bredzić! W wakacje też jest praca z uczniami Poza tym nauczycielowi nie jest łatwo dostać urlop w dowolnym czasie. Są plany urlopowe...

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.