Piątek, 20.05.2022, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ Do_pomorskiego
  Sobota, 29.05

  Wielkie zapowiedzi, lecz oby nie skończyło się, jak zawsze "minimalizmem Wróblewskiego". Zamiast 4 pięter ostatecznie zrobią 2,a zamiast 7 dumnie górujących "spichlerzy"zbudują 2 - 3. Ciekawe czy chociaż tym razem władze miasta zadbają o realizację inwestycji zgodną z pierwotnymi założeniami czy, jak zwykle machną ręką - "Co my możemy poradzić?". Poza tym to buduje agencja rządowa, tak samo, jak nową remizę, więc Wróbel do spółki z Nowakiem będą mogli w razie co bezradnie rozłożyć ręce - "To nie my decydowaliśmy tylko Agencją Rozwoju Przemysłu". Wszak to nie władze Elbląga rządzą i decydują o zagospodarowaniu przestrzennym naszego miasta tylko Warszawa prawda? :) Niestety, ale po latach minimalizmu typu mini-tramwaje czy busiki nie ma co się nastawiać pozytywnie. Kiedy referendum?

 2. 2
  +9
  ~ Mieszkaniec
  Sobota, 29.05

  Przepięknie!!!! Kamienice, port, przystań, lodki, zycie, ludzie, knajpy, hotel!!!!

 3. 3
  +6
  ~ widz
  Sobota, 29.05

  nie można być ze wszystkim na "nie".prezydent wykonuje rozpaczliwe ruchy,próbuje stwarzać pozory,że coś robi ,a wy nie dajecie mu szansy.

 4. 4
  --8
  ~ ZAKANALAK
  Sobota, 29.05

  Pisiory by chcieli żeby Obajtek Kurnik pobudował, Super budować czekałem tyle lat.

 5. 5
  --2
  ~ Kondek
  Sobota, 29.05

  Nasuwa się jeden wniosek !!! JAK SIĘ CHCE TO MOŻNA, pogodzić historię i wygląd do danego terenu.

 6. 6
  --2
  ~ ZA
  Sobota, 29.05

  Budowac szybko i najlepiej cała tamta stronę tak zabudowac az do końca.

 7. 7
  +3
  ~ pioan
  Sobota, 29.05

  Bardzo słaby projekt, wydaje się zrobiony na kolanie. Jest wystarczająco dość bogata ikonografia, wiadomo jak wyglądały, jaki miały kształt i podziały historyczne spichlerze na Wyspie Spichrzów. Ale architekci (tak w ogóle - to z czyjego wyboru - ta a nie inna pracownia?) nie nawiązali, wbrew temu, co tu wmawiają publicznie, do historycznej zabudowy kompletnie! To co tu się przedstawia to jakiś zlepek pseudostylu modernistycznego, nie jest to żadna retrowersja, to - NIE WIADOMO CO. To, że w Gdańsku spaprano kompletnie Wyspę Spichrzów - nie musi oznaczać, że Elbląg ma czekać taki sam los. Co na to np. Wojewódzki Konserwator Zabytków?

 8. 8
  +5
  ~ facet z koniczynką
  Sobota, 29.05

  Jeszcze wtedy, gdy powstawał ten pomysł, Wróblewski współpracował z rządem. Teraz, po zaleceniach czerepaka i centrali psl, została mu tylko zabawa przy śmietniku na złość wszystkim nie z psl..

 9. 9
  --2
  ~ Zapomniano
  Sobota, 29.05

  No i w przyszłości też powinien być wybudowany budynek biurowy przekop i port morski w Elblągu. Przecież w przyszłym roku otwarcie przekopu. Czekamy na biurowiec ten że zdjęć.

 10. 10
  +3
  ~ RUDY TEN Z GDAŃSKA
  Sobota, 29.05

  Witek do zwolnienia,na aut

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.81618905067444